Close
Реєстрація на курси підвищення кваліфікації

Визначено переможців 4 (підсумкового) етапу ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.

Протягом січня 2020 року відбувся ІІІ (обласний) етап ХІХ Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості за темою «Ради тебе перли в душу сію, ради тебе мислю і творю…» (В. Симоненко «Задивляюсь у твої зіниці…»). На конкурс надійшло 134 роботи учнів закладів загальної середньої освіти із районів, міст, ОТГ Харківської області (у номінації «Література» – 76, «Історія України і державотворення» – 58). Переможцями обласного етапу конкурсу стали 72 учні: 38 – у номінації «Література» (І місце –
5 учнів, ІІ місце – 15, ІІІ місце – 18); 34 – у номінації «Історія України і державотворення» (І місце – 5 учнів, ІІ місце – 10, ІІІ місце – 19).

Роботи переможців, які посіли І місця, були направлені на 4 (підсумковий) етап конкурсу, що відбувся в лютому 2020 року в м. Києві.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 25.05.2020 № 687 «Про підсумки 4-го (підсумкового) етапу ХІХ  Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості» переможцями від Харківської області визначені такі учні закладів загальної середньої освіти:

  • у номінації «Література»:

Гоженко Богдан, учень 10 класу Комунального закладу «Первомайський ліцей № 7 Первомайської міської ради Харківської області», – за роботу «Тесери людських душ»;

  • у номінації «Історія України і державотворення»:

Дроботюк Світлана, учениця 10 класу Первомайської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 4 Первомайської міської ради Харківської області, – за роботу «Історія роду дворян Лихачових у період з ХІХ до початку ХХ століття на території Слобожанщини».

Від щирого серця вітаємо переможців та їхніх наставників!