Close
МЕТОДИЧНИЙ ІНТЕРНЕТ-МАРАФОН. Дивіться нові матеріали кожного дня в новинах. Дистанційне навчання Інтернет-опитування.

Визначено переможців І дистанційної Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії.

03 травня 2020 року відбулася І дистанційна Всеукраїнська учнівська олімпіада з хімії. Вона проведена за ініціативи членів журі IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з хімії та волонтерів на суспільних засадах. Завдання олімпіади за рівнем складності були розраховані, у першу чергу, на учнів 11 класу.

 У цьому змаганні взяли участь 160 учасників, які стали переможцями ІІІ (обласного)  етапу олімпіади 2019/2020 навчального року та переможцями IV етапу олімпіади 2018/2019 навчального року.

Харківську область на І дистанційній Всеукраїнській олімпіаді з хімії представляли чотири учні, два з яких стали переможцями. Здобутки наших школярів:

Анохін Дмитро, учень 11 класу Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області, – диплом першого ступеня;

Максимов Володимир, учень 10 класу Харківської гімназії № 47 Харківської міської ради Харківської області,  – диплом третього ступеня;

Два дев’ятикласники Волков Владислав (Харківська гімназія № 47 Харківської міської ради Харківської області) та Соколов Олександр (Харківський навчально-виховний комплекс № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області) отримали дипломи учасників.

Щиросердно вітаємо переможців та учасників, а  також їхніх наставників! Бажаємо нових звершень і перемог!