Close
Дистанційна освіта
Харківської академії неперервної освіти
Реєстрація на курси підвищення кваліфікації (ІІ півріччя 2024 року) Канал зв’язку
для батьків першокласників

Вебсемінар «Система превентивного виховання як один із важливих аспектів у формуванні та розвитку особистості»

Центром практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя спільно із Центром громадянського виховання підготовлено матеріали вебсемінару за темою «Система превентивного виховання як один із важливих аспектів у формуванні  та розвитку особистості» у межах тематичної майстерні класного керівника «Превентивне виховання в роботі класного керівника на засадах педагогіки партнерства» (в межах ХАБу «Здорова школа» регіонального проєкту «Освітній технопарк Харківщини – 2030»). Науково-методичний вебсемінар проводиться в асинхронному форматі. 19 вересня 2022 року відкрито доступ до матеріалів, з якими можна ознайомитися до 19 жовтня 2022 року за посиланням: https://drive.google.com/drive/folders/1-1wj3PqXnP0y0r3Ur601QZUobclatB3H?usp=sharing.

 

Адресна категорія: педагогічні працівники закладів загальної середньої освіти (класні керівники).

 

Зміст матеріалів вебсемінару спрямовано на підвищення фахової компетентності педагогічних працівників щодо превентивного виховання та профілактичних дій педагогів, спрямованих на запобігання формуванню в учнів негативних звичок, рис характеру, проявам асоціальної поведінки підлітків та організацію належного догляду за діяльністю здобувачів освіти.

Зміст кейсу:

  1. Презентація Бандури В.В., методиста Центру практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя, за темою «Система превентивного виховання як один із важливих аспектів у формуванні  та розвитку особистості».
  2. Презентація Горбенко Т.І., методистки Центру громадянського виховання, за темою «Організація виховної діяльності в період воєнного стану: співпраця учасників освітнього процесу».
  3. Практичні вправи для організації практикуму (годин спілкування) з теми «Система превентивного виховання як один із важливих аспектів у формуванні та розвитку особистості».
  4. Анкета для зворотнього зв`язку за посиланням: https://docs.google.com/forms/d/1xPtTGuQKowvk679rI_opkFMPINwUOkleuYnrCWPaFMY/edit
  5. Рекомендації щодо опрацювання матеріалів кейсу.
  6. Перелік літератури й джерел для самостійного опрацювання.

 

Орієнтовний час роботи з матеріалами – 4 години.