Close
СПИСКИ СЛУХАЧІВ КУРСІВ НУШ та ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ
23 листопада розпочинається ІІ (районний)етап Всеукраїнських учнівських олімпіад із навчальних предметів

Програми фахових спецкурсів підвищення кваліфікації 24.11.2021

24.11.2021

«Громадянська освіта» - завантажити Архів.

Read more.

Основні курси підвищення кваліфікації 18.11.2021

18.11.2021

Вихователі різновікових груп закладів дошкільної освіти «Сучасні розвивальні технології в умовах підготовки дітей до навчання в НУШ» - завантажити Архів. ...

Read more.

Короткотривалі курси підвищення кваліфікації 18.11.2021

18.11.2021

Директори ЗЗСО «Управління розвитком ЗЗСО в умовах автономії» - завантажити Архів.

Read more.

Комплексні освітні програми з 18.11.2021

18.11.2021

Інструктори з фізичної культури закладів дошкільної освіти - завантажити Архів.

Read more.

Програми фахових спецкурсів підвищення кваліфікації 12.11.2021

12.11.2021

«Трудове навчання. Технології» - завантажити Архів.

Read more.

Основні курси підвищення кваліфікації 08.11.2021

08.11.2021

Вихователі та спеціальні педагоги спеціальних закладів освіти «Розвиток професійних компетентностей вихователів та спеціальних педагогів спеціальних закладів освіти» - завантажити ...

Read more.

Короткотривалі курси підвищення кваліфікації 08.11.2021

08.11.2021

Учителі початкових класів «Діяльнісний підхід до організації освітнього процесу початкової школи» - завантажити Архів.

Read more.

Перелік програм за субвенцією НУШ

02.11.2021

«Діяльнісний підхід у формуванні наскрізних навичок у молодших школярів на уроках інтегрованого курсу «Я досліджую світ» - завантажити Архів.

Read more.

Перелік програм за субвенцією НУШ

29.10.2021

«Діяльнісний підхід у формуванні математичної компетентності молодших школярів» - завантажити Архів.

Read more.

Програми за субвенцією НУШ

18.10.2021

«Формування ключових компетентностей учнів у навчанні предметів та галузевих інтегрованих курсів громадянської та історичної освітньої галузі нового Державного стандарту ...

Read more.