Close
Дистанційна освіта Харківської академії неперервної освіти
Канал зв’язку для батьків першокласників

Кафедра виховання й розвитку особистості здійснює освітню діяльність за такими напрямами підвищення кваліфікації педагогічних працівників: вчителі трудового навчання, фізичної культури, предмета «Захист Вітчизни», образотворчого мистецтва та художньої праці, музичного мистецтва, вихователі ГПД, педагоги-організатори, керівники гуртків, закладів позашкільної освіти, культорганізатори, інструктори з фізичної культури закладів дошкільної освіти.

Діяльність кафедри виховання й розвитку особистості спрямована на вирішення комплексу завдань, націлених на якісну підготовку освітян до реалізації ідей нової української школи, на забезпечення потреб суспільства у висококваліфікованих фахівцях і задоволення попиту педагогічних працівників на постійне професійне самовдосконалення та якісні освітні послуги через створення відповідних умов освітньої діяльності, а саме: підвищення кваліфікації та науково-методичний супровід освітньої діяльності педагогічних працівників; апробацію та впровадження інноваційних технологій виховання й розвитку особистості; наукові дослідження з проблеми психолого-педагогічного супроводу спеціальної та інклюзивної освіти; вивчення, узагальнення та розповсюдження ефективного педагогічного досвіду.

Контакти:

61129, м. Харків, вулиця Світла, 41, каб. 4 (2 поверх).

720-93-77

e-mail: kafvyhovanya@gmail.com

Вороніна Галина Леонідівна

Доцент, кандидат педагогічних наук, закінчила ХГУ ім. М.Горького, ХДПІ ім.Г.Сковороди, філолог, учитель вищої категорії, учитель-методист, магістр за спеціальністю «Педагогіка вищої школи».

Коло інтересів – позашкільна освіта та виховання.

Тема наукового дослідження «Розвиток професійної компетентності керівників гуртків позашкільних навчальних закладів в системі післядипломної освіти».

Волкова Ірина Василівна

Старший викладач кафедри, закінчила ХДПІ ім. Г.С. Сковороди, учитель вищої категорії, учитель-методист, магістр за спеціальністю «Педагогіка вищої школи».

Напрями роботи:

  • курси підвищення кваліфікації вчителів фізичної культури;
  • координатор дослідно-експериментальної роботи за темою «Здоров’язбережувальна технологія «Навчання у русі» в системі оздоровчо-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів»; 
  • координатор діяльності пілотних навчальних закладів у межах Міжнародного проекту «Неінфекційні захворювання: профілактика та зміцнення здоров’я в Україні» в Харківській області; 
  • координатор діяльності пілотних навчальних закладів щодо реалізації Програми «Спорт заради розвитку» у межах Міжнародного проекту «Посилення соціальної згуртованості та інтеграції внутрішньо переміщених осіб у Східній Україні».
Сіваченко Інеса Геннадіївна

Старший викладач кафедри.