Close
Дистанційна освіта Харківської академії неперервної освіти
Канал зв’язку для батьків першокласників

Підсумки Фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» у 2023 році

Протягом березня — травня 2023 року із метою задоволення потреб у професійній самореалізації працівників освіти Харківської області, обміну ефективним педагогічним досвідом і створення умов для співпраці наукових, методичних і педагогічних працівників, на основі Положення про проведення фестивалю «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують», схваленого науково-методичною радою, в Академії був проведений VІ Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини «Майстри педагогічної справи презентують» за темою «Дистанційне навчання в період воєнного стану» (далі – Фестиваль).

Для участі у Фестивалі зареєструвалися 1039 учасників за 23 номінаціями: «Бібліотечна справа», «Біологія, екологія», «Виховна робота», «Географія, економіка», «Громадянська освіта, правознавство», «Дошкільна освіта», «Зарубіжна література», «Захист України», «Іноземні мови», «Інформатика», «Історія», «Математика», «Мистецтво», «Основи здоров’я, фізична культура», «Позашкільна освіта», «Початкова освіта», «Практична психологія та соціальна робота», «Спеціальна та інклюзивна освіта», «Трудове навчання. Технології», «Українська мова та література», «Управління освітою», «Фізика, астрономія», «Хімія».

Конкурсанти представили опис власного досвіду застосування інноваційних технологій, методів, форм і моделей організації освітнього процесу. За кожною номінацією, відповідно до критеріїв оцінювання конкурсних матеріалів, було визначено 573 найкращі роботи педагогів Харківщини, які відзначено дипломами І-ІІІ ступенів оргкомітету Фестивалю.

Нижче та  в розділі сайта «Фестиваль «добрих практик» освітян Харківщини» розміщені,  аналітичні матеріали і  список переможців і лауреатів Фестивалю.

Дипломи переможців і лауреатів можна буде завантажити після 10-го червня  за посиланням:  https://drive.google.com/drive/folders/1P5iYVnKlyEQgmK9iuYQ5tTdDv623ZBrt