Close
КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» здійснює навчально-методичну діяльність в асинхронному форматі. Усі матеріали розміщуються на сайті.

Національне дослідження стану забезпечення предметів природничо-математичного циклу

На виконання наказу Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 02.10.2012 № 1064 «Про проведення моніторингового дослідження стану навчально-методичного та матеріально-технічного забезпечення предметів природничо-математичного циклу», відповідно до вибірки Інституту інноваційних технологій і змісту освіти Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» у грудні 2012 року та січні 2013 року було проведене вищезазначене дослідження, у якому взяли участь 34 методисти з природничо-математичних дисциплін районних/міських відділів (управлінь) освіти, 65 керівників загальноосвітніх навчальних закладів, 65 шкільних бібліотекарів, 65 учителів математики, 65 учителів фізики, 65 учителів біології, 65 учителів хімії, 65 учителів географії (усього 489 осіб).

Узагальнені результати опитування (таблиці) передані до відділу моніторингу освітніх процесів Інституту інноваційних технологій і змісту освіти на адресу domonitor@i.ua (лист КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» від 22.01.2013р. № 98).