Обласний конкурс творчих робіт «Харківщина – конкурентоспроможний регіон»
Розмістив Олена Пономаренко   
08.июн.2017

У 2016/2017 навчальному році Харківський державний університет харчування та торгівлі за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації започаткував обласний конкурс творчих робіт «Харківщина – конкурентоспроможний регіон». До участі запрошувалися учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та Харківської області.

Метою конкурсу є пропаганда досягнень економічної науки та інноваційних механізмів функціонування суб’єктів підприємництва Харківського регіону, формування творчого покоління молодих науковців і практиків для галузі економіки, створення умов для обміну досвідом та можливості самореалізації молодого покоління як майбутніх лідерів в сфері підприємництва.

На конкурс було заявлено 67 робіт від 52 навчальних закладів Балаклійського, Близнюківського, Богодухівського, Краснокутського, Красноградського, Лозівського, Первомайського, Харківського, Чугуївського районів Харківської області, міст Ізюма та Чугуєва, усіх районів м. Харкова, КЗ «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради, Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Вересень», Харківської приватної спеціалізованої школи «Харківський колегіум». Після проведення підсумкового форуму 17 травня 2017 року рішенням конкурсної комісії було визначено переможців: 6 дипломів І ступеня, 5 дипломів ІІ ступеня, 5 дипломів ІІІ ступеня.

Дипломами І ступеня нагороджені:

Юрченко Олексій, учень Харківської гімназії № 1 Харківської міської ради Харківської області;

Резніченко Настасія, учениця Богодухівського колегіуму Богодухівської районної ради Харківської області;

Буй Мінь Тай, учень Харківської гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області;

Климова Анастасія, учениця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 168 Харківської міської ради Харківської області;

Лукашова Євгенія, Черних Анастасія, учениці Харківської гімназії № 116 Харківської міської ради Харківської області;

Семенов Артем, учень Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 Харківської міської ради Харківської області.

Дипломами ІI ступеня нагороджені:

Білоус Дар’я, учениця Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Ізюмської районної ради Харківської області;

Зайченко Руслан, учень Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 57 Харківської міської ради Харківської області;

Чижков Олексій, учень Новоіванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області;

Смольнікова Валерія, учениця КЗ «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 175 «Кулиничівська» Харківської міської ради Харківської області»;

Сич Вікторія, учениця Полковомикитівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Богодухівської районної ради Харківської області.

Дипломами ІII ступеня нагороджені:

Євтушенко Альона, учениця Донецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Балаклійської районної ради Харківської області;

Ульянова Валерія, учениця Харківської гімназії № 43 Харківської міської ради Харківської області;

Котляр Роман, учень Колонтаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області;

Ковтунець Віктор, учень Миронівського навчально-виховного комплексуц Первомайської районної державної адміністрації Харківської області;

Аршава Віталій, учень Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області.

Вітаємо переможців та їх наставників!