Головна
Інформація
Планування науково-методичної роботи
Про Академію
Досягнення Академії
Підвищення кваліфікації
Методична діяльність
Методичні новинки
Наукова діяльність
Інновації
Регіональні освітні проекти
Участь у Міжнародних та Всеукраїнських проектах
Інформаційний Вісник
Публічна інформація
Учитель року
Українським вчителям і учням зарубіжжя
Календар знаменних дат
Корисні посилання
Зворотній зв'язок

Файловий архів
Пошук
Структура сайту


Дистанційна освіта
Вебінар 1
Вебінар 2
Чат (веб)
База даних
Електронна Бiблiотека
Фотоальбоми Академії
Фотоальбоми

ФотоАрхів
Анонс
Анонси Академії
Переклад оналйн
Online.ua
с на

Комунальний вищий навчальний заклад
«ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»


Інформація: останні новини
11-12 жовтня в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Розмістив Олена Пономаренко   
12.окт.2017

12 жовтня 2017 року Співробітниками Центру практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя у формі вебінару проведено інтерактивне спілкування тимчасового творчого колективу «Дорожня карта вчителя в умовах інклюзивної освіти» педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів за темою «Інклюзивна компетентність вчителя. Педагогічні технології, форми і методи, ефективні в умовах інклюзивного учнівського середовища». Взяли участь 11 осіб.

Учасники заходу ознайомилися з актуальними питаннями психолого-педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами в загальноосвітніх навчальних закладах.

Під час вебінару актуалізувано поняття «інклюзивна компетентність педагога», його складові та умови формування; розглянуто деякі особистісно орієнтовані педагогічні технології, форми і методи навчально-виховної діяльності, що є ефективними в умовах інклюзивного навчального середовища, визначено особливості їх застосування; сплановано подальшу індивідуальну діяльність учасників ТТК.


12 жовтня 2017 року Центром громадянського виховання проведено консультаційний ЧАТ з питань дошкільної, початкової та позашкільної освіти для методистів Р(М)МК та керівників Р(М)МО педагогічних працівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів.

Розглянуто актуальні питання організації освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах та початковій школі. Акцентовано увагу на питаннях методичних заходів для педпрацівників дошкільних, загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладів у жовтні 2017 року.

У ЧАТі взяли участь 13 осіб.


12 жовтня 2017 року Центром громадянського виховання 12.10.2017 проведено засідання тимчасового творчого колективу вчителів початкових класів за темою «Пілотний проект нового Державного стандарту початкової загальної освіти: особливості структури і змісту. Моделювання навчальної програми. Обов’язкові елементи навчальної програми».

Розглянуто актуальні питання організації освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах Під час засідання учасники ознайомилися з новим Стандартом, визначили особливості його структури та змісту; розглянули модельну навчальну програму та визначили її обов’язкові елементи; спроектували фрагмент авторської навчальної програми.

У заході взяла участь 31 особа.


11 – 12 жовтня 2017 року на базі Харківського ліцею № 161 «Імпульс» секцією розвивального навчання спільно з Незалежним науково-методичним центром «Розвиваюче навчання» проведено науково-практичний семінар з розвивального навчання (система Ельконіна – Давидова) за темою «Урок у системі розвивального навчання: проектування, проведення, аналіз» для вчителів 3-х класів, які працюють за системою розвивального навчання.

Учасникам семінару було надано методичну допомогу з питань проектування, проведення й самоаналізу уроку розвивального навчання відповідно до трьох змістових ліній уроку (предметно-логічної, структурно-діяльнісної й організаційно-комунікативної).

У семінарі взяли участь 14 осіб.


11 жовтня 2017 року на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» у співпраці з ГІАЦ «Крона» був проведений семінар-тренінг «Методичний супровід пролонгованої експериментальної роботи щодо впровадження гендерного підходу в діяльність навчальних закладів» для методистів районних (міських) відділів (управлінь) освіти.

Семінар-тренінг проходив в межах регіонального експерименту «Науково-методичні засади впровадження гендерного підходу в систему роботи навчальних закладів».

Під час проведення заходу були розглянуті питання законодавчо-нормативної основи впровадження гендерного підходу в заклади освіти, яким чином відбувається відтворення гендерних стереотипів в школі. Також учасники семінару-тренінгу були ознайомлені з попередніми результатами регіонального експерименту та отримали методичну літературу з даного питання, яку презентував ГІАЦ «Крона». У семінарі взяли участь 15 методистів з Балаклійського, Чугуївського, Нововодолазького, Сахновщинського районів, м. Лозової (де розташовані заклади, які беруть участь в регіональному експерименті), а також з інших районів та міст області, яких зацікавила дана тема.

 
< Попередня   Наступна >
Літні мовні табори

Літні мовні табори

Наша кнопка
Ви можете згадати про наш ресурс, розмістивши у себе на сайті цю кнопку: Портал Академії
Щоб це зробити, просто додайте в HTML код потрібної сторінки даний код:МОН України 

Інститут ІТЗО 

ДВНЗ «УМО» НАПН України 

Академія інноваційного розвитку освіти 

освітній портал Педагогічна преса 

Е-Ранок 

Видавнича група «Основа» 

Інститут Передових Технологій 

Мiжнародний форум  

Образовательный онлайн-журнал 

Всеукраїнська акція «Слова допомагають» 

© 2006. КВНЗ «ХАНО». Всі права збережено.
61057 Харків, вул. Пушкінська, 24.
e-mail: kvnz.hano@gmail.com
Розробка: Grand на основі Joomla
Google+
Счетчик PR-CY.Rank
службы мониторинга серверов