Головна
Інформація
Планування науково-методичної роботи
Про Академію
Досягнення Академії
Підвищення кваліфікації
Методична діяльність
Методичні новинки
Наукова діяльність
Інновації
Регіональні освітні проекти
Участь у Міжнародних та Всеукраїнських проектах
Інформаційний Вісник
Публічна інформація
Учитель року
Українським вчителям і учням зарубіжжя
Календар знаменних дат
Корисні посилання
Зворотній зв'язок

Файловий архів
Пошук
Структура сайту


Дистанційна освіта
Вебінар
Чат (веб)
База даних
Електронна Бiблiотека
Фотоальбоми Академії
Фотоальбоми

ФотоАрхів
Анонс
Анонси Академії
Переклад оналйн
Online.ua
с на

Комунальний вищий навчальний заклад
«ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»


Інформація: останні новини
У Центрі професійного розвитку працівників освіти 19.05.2017 р. PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Розмістив Олена Пономаренко   
19.май.2017

1. Закінчили навчання групи за напрямами:

– Українська мова та література (спеціалісти та ІІ категорія), куратор Дегтярьова Г.А., завідувач кафедри методики навчання мов і літератури;

– Початкові класи (2-3 класи) «Педагог-фахівець» (І та вища категорії), куратор Заліська О.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Початкові класи (4-1 класи) (спеціалісти та ІІ категорія), Гезей О.М., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Початкові класи (4-1 класи) «Педагог-майстер» (вища категорія, педагогічні звання), Мельник С.А., завідувач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Вихователі РВГ ДНЗ (усі категорії), куратор Ярмонова Н.С., викладач секції розвивального навчання;

– Історія (усі категорії), Губіна С.Л., старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;

– Математика «Педагог-майстер» (вища категорія, педагогічні звання), Кравченко З.І., старший викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;

– Практичні психологи ДНЗ (усі категорії), Калініна Т.С., старший викладач секції спеціальної та інклюзивної освіти;

– Фізична культура (спеціалісти та ІІ категорія), Дементьєва Т.П., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;

– Англійська мова «Педагог-фахівець» (І та вища категорії), Казачінер О.С., старший викладач кафедри методики навчання мов і літератури;

– Соціальні педагоги (усі категорії), Китиченко С.О., викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;

– Німецька мова (усі категорії), Булгакова В.Г., викладач кафедри методики навчання мов і літератури;

– Музичні керівники ДНЗ (усі категорії), Лященко В.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Біологія «Педагог-фахівець» (І та вища категорії), куратор Дронова В.М., викладач кафедри методики природничо-математичної освіти.

 

2. Закінчили навчання експериментальні групи за напрямами:

– «Початкові класи» (пролонгована форма навчання), («Педагог-фахівець – вища та перша категорії»), куратор Коваль О.А., (21.03.2017 – 03.06.2017);

– «Географія» (трансформована форма навчання), (І та вища категорії), куратор Китиченко С.О. (11.04.2017 – 18.05.2017);

– «Фізична культура» (трансформована форма навчання), («Педагог-майстер» (вища категорія, пед. звання), куратор Волкова І.В., (18.04.2017 – 25.05.2017).

 

3. Закінчили роботу тематичні спецкурси:

– «Методичні та організаційні особливості підготовки учнів до ЗНО з математики», куратор Кравченко З.І.;

– «Психолого-педагогічний супровід роботи з обдарованими дітьми початковій школі», куратор Заліська О.М.;

– «Здоров’язбережувальні технології в початковій школі», куратор Гезей О.М.;

– «Шляхи набуття дитиною соціально-комунікативних та художньо-продуктивних компетентностей», куратор Ярмонова Н.С.;

– «Сучасні виклики екологічних загроз та екологічне виховання підростаючого покоління», куратор Дементьєва Т.П.;

– «Практична медіаграмотність як складова професійної компетентності педагогів», куратор Губіна С.Л.;

– «Використання ІКТ у практиці роботи вчителів початкових класів», Коваль О.А.;

– «Розвиток творчої особистості дошкільника засобами мистецтва», куратор Лященко В.М.;

– «Використання ІКТ учителем філологічних дисциплін у професійній діяльності», куратор Булгакова В.Г.;

– «Використання ІКТ учителем філологічних дисциплін у професійній діяльності», куратор Дегтярьова Г.А..;

– «Використання ІКТ учителем філологічних дисциплін у професійній діяльності», куратор Казачінер О.С.;

– «Психолого педагогічний супровід дітей з труднощами у навчанні в умовах спеціальної та інклюзивної освіти», куратор Калініна Т.С.;

– «Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей», куратор Чуркіна В.Г.;

– «Розв’язування ключових задач курсу біології», куратор Дронова В.М.

 

4. Закінчив роботу фаховий спецкурс:

– «Кандидати посади директорів ЗНЗ», куратор Єжелий В.М.

 
< Попередня   Наступна >
Літні мовні табори

Літні мовні табори

Наша кнопка
Ви можете згадати про наш ресурс, розмістивши у себе на сайті цю кнопку: Портал Академії
Щоб це зробити, просто додайте в HTML код потрібної сторінки даний код:



МОН України 

Інститут ІТЗО 

ДВНЗ «УМО» НАПН України 

Академія інноваційного розвитку освіти 

освітній портал Педагогічна преса 

Е-Ранок 

Видавнича група «Основа» 

Інститут Передових Технологій 

Мiжнародний форум  

Образовательный онлайн-журнал 

Всеукраїнська акція «Слова допомагають» 

© 2006. КВНЗ «ХАНО». Всі права збережено.
61057 Харків, вул. Пушкінська, 24.
e-mail: kvnz.hano@gmail.com
Розробка: Grand на основі Joomla
Google+
Счетчик PR-CY.Rank
службы мониторинга серверов