Головна
Інформація
Планування науково-методичної роботи
Про Академію
Досягнення Академії
Підвищення кваліфікації
Методична діяльність
Методичні новинки
Наукова діяльність
Інновації
Регіональні освітні проекти
Участь у Міжнародних та Всеукраїнських проектах
Інформаційний Вісник
Публічна інформація
Учитель року
Українським вчителям і учням зарубіжжя
Календар знаменних дат
Корисні посилання
Зворотній зв'язок

Файловий архів
Пошук
Структура сайту


Дистанційна освіта
Вебінар Інформатика
Вебінар Нiмецька мова
Вебінар 3
Чат (веб)
База даних
Електронна Бiблiотека
Фотоальбоми Академії
Фотоальбоми

ФотоАрхів
Анонс
Анонси Академії
Переклад оналйн
Online.ua
с на

Комунальний вищий навчальний заклад
«ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»


Інформація: останні новини
Підсумки І етапу ІІ туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2017 році PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Розмістив Олена Пономаренко   
20.апр.2017

20 квітня 2017 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулося друге спільне засідання оргкомітету і журі ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2017 році, на якому було підбито підсумки І етапу конкурсу.

На І етапі конкурсанти виконували тестову письмову роботу, що передбачала перевірку їх фахової компетентності, знання теорії та методики дошкільного виховання, педагогіки, психології, а також оцінювалися педагогічні портфоліо учасників.

 

За рішенням фахових журі у ІІ етап конкурсу вийшли такі вихователі:

в номінації «Вихователь груп загального розвитку»:

– Євдокимова Н.О., вихователь Великобурлуцького дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Сонечко» Великобурлуцької районної ради;

– Фролова С.В., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 407 Харківської міської ради»;

– Баканова М.О., вихователь Первомайського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 17 «Казка» Первомайської міської ради;

– Стуцаренко С.О., вихователь Чугуївського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 3 Чугуївської міської ради;

– Лемешко А.М., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 242 Харківської міської ради»;

– Ярошева І.М., вихователь Валківського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Веселка» Валківської міської ради Валківського району;

– Крамаренко О.М., вихователь Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 4 Балаклійської міської ради;

– Голик С.К., вихователь Борівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 3 «Золота рибка» Борівської селищної ради Борівського району;

– Потебенко О.А., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 355 Харківської міської ради»;

– Бацман О.С., вихователь Різуненківського навчально-виховного комплексу (дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) Коломацької районної ради;

– Куценко Т.М., вихователь Дошкільного комунального навчального закладу (дитячого садка) «Капітошка» Нововодолазької районної ради;

– Бровко Л.Г. вихователь Караванського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) Люботинської міської ради Харківської області;

 

в номінації «Вихователь груп компенсуючого типу»:

– Лазарєва Т.М., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 366 комбінованого типу Харківської міської ради»;

– Міллєр Н.М., вихователь Височанського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу Височанської селищної ради Харківського району;

– Єпіфанова-Кожевнікова Т.В., вихователь Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради;

– Каменюка Н.О., вихователь Лозівсього дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу № 11 «Берізка» Лозівської міської ради;

– Соболь В.С., вихователь Комунального закладу «Спеціальний навчально-виховний комплекс І-ІІ ступеня № 2» Харківської обласної ради;

– Зінчук Д.М., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 439 комбінованого типу Харківської міської ради»;

– Коник В.В., вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 2 комбінованого типу Ізюмської міської ради;

– Борзенко В. М., вихователь Комунального закладу «Зеленогайський спеціальний загальноосвітній навчально-виховний комплекс (дошкільний навчальний заклад − школа-інтернат І-ІІ ступенів)» Харківської обласної ради;

– Март’янова С.О., вихователь Дергачівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 1 «Калинка» комбінованого типу Дергачівської міської ради Дергачівського району;

 

в номінації «Вихователь-методист»:

– Щербак А.М., вихователь-методист Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 294 Харківської міської ради»;

– Витовтова Л.М., вихователь-методист Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 446 Харківської міської ради»;

– Губанова І.В, вихователь-методист Первомайського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 16 «Усмішка» Первомайської міської ради;

– Паладій Н.О., вихователь-методист Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 2 Харківської міської ради»;

– Сургай Т.О., вихователь-методист Краснокутського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 1 Краснокутської селищної ради Краснокутського району;

– Пінчук В.В., вихователь-методист Лозівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 7 «Золотий півник» Лозівської міської ради;

– Євтіфієва В.А., вихователь-методист Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 440 Харківської міської ради»;

– Золотарьова О.М., вихователь-методист Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 378 Харківської міської ради»;

– Шепелєва Н.В., вихователь-методист Комунального закладу «Харківський санаторний навчально-виховний комплекс № 1» Харківської обласної ради

– Дігтяр Т.В., вихователь-методист Безлюдівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) Безлюдівської селищної ради Харківського району.

21 квітня 2017 року конкурсанти презентують власний професійний досвід на базі Комунального закладу «Харківська гуманітарно–педагогічна академія» Харківської обласної ради (номінація «Вихователь груп загального розвитку») та КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» з номінацій «Вихователь груп компенсуючого типу»та «Вихователь-методист»).

Зведені оціночні листи І етапу ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2017 році розміщені у розділі «Публічна інформація» (підрозділі - «Інформація») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Конкурси»). 

Фотографії розміщені у розділі "Фотоальбоми Академії".

 
< Попередня   Наступна >
Літні мовні табори

Літні мовні табори

Наша кнопка
Ви можете згадати про наш ресурс, розмістивши у себе на сайті цю кнопку: Портал Академії
Щоб це зробити, просто додайте в HTML код потрібної сторінки даний код:



МОН України 

Інститут ІТЗО 

ДВНЗ «УМО» НАПН України 

Академія інноваційного розвитку освіти 

освітній портал Педагогічна преса 

Е-Ранок 

Видавнича група «Основа» 

Інститут Передових Технологій 

Мiжнародний форум  

Образовательный онлайн-журнал 

Всеукраїнська акція «Слова допомагають» 

© 2006. КВНЗ «ХАНО». Всі права збережено.
61057 Харків, вул. Пушкінська, 24.
e-mail: kvnz.hano@gmail.com
Розробка: Grand на основі Joomla
Google+
Счетчик PR-CY.Rank
службы мониторинга серверов