Головна
Інформація
Планування науково-методичної роботи
Про Академію
Досягнення Академії
Підвищення кваліфікації
Методична діяльність
Методичні новинки
Наукова діяльність
Інновації
Регіональні освітні проекти
Участь у Міжнародних та Всеукраїнських проектах
Інформаційний Вісник
Публічна інформація
Учитель року
Українським вчителям і учням зарубіжжя
Календар знаменних дат
Корисні посилання
Зворотній зв'язок

Файловий архів
Пошук
Структура сайту


Дистанційна освіта
Вебінар
Чат (веб)
База даних
Електронна Бiблiотека
Фотоальбоми Академії
Фотоальбоми

ФотоАрхів
Анонс
Анонси Академії
Переклад оналйн
Online.ua
с на

Комунальний вищий навчальний заклад
«ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»


Інформація: останні новини
Досвід роботи, досягнення у підвищенні кваліфікації з 2003р. у Національних та Міжнародних виставках PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Розмістив Олена Пономаренко   
01.сен.2017

Свій досвід роботи й досягнення у галузі підвищення кваліфікації педагогічних працівників та науково методичного супроводу розвитку освіти регіону КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» з 2003 року представляє на Національних та Міжнародних виставках:

 

1. Міжнародна виставка-форум «Інноватика в сучасній освіті» (м. Київ):

2004 рік – диплом за вагомий внесок у розвиток освіти України.

2005 рік – диплом за активну інноваційну діяльність по модернізації національної системи освіти, почесне звання «Лауреат конкурсу» у номінації «Інноваційні технології навчання».

2006 рік – диплом за розробку і впровадження у навчально-виховний процес інноваційних освітніх технологій, почесне звання Лауреата конкурсу в номінації «Інновації у післядипломній освіті дорослих», звання «Лідер сучасної освіти» за багаторічну інноваційну педагогічну діяльність по модернізації освіти України.

2007 рік – диплом за розробку і впровадження у навчально-виховний процес інноваційних педагогічних технологій, почесне звання «Лауреат конкурсу» у номінації «Інновації у післядипломній освіті дорослих».

2008 рік – диплом за розробку і впровадження освітніх технологій у навчально-виховний процес, почесне звання «Лауреат конкурсу» у номінації «Інновації в управадженніі інформаційно-комунікаційних технологій в освітню практику» за створення системи моніторингу якості освіти на регіональному рівні.

2009 рік – найвища нагорода виставки – почесне звання лауреата конкурсу в номінації «Науковий супровід педагогічних інновацій в освіті», дипломом за розробку і упровадження інноваційних педагогічних технологій.

2010 рік – найвища нагорода виставки – почесне звання лауреата конкурсу в номінації «Інноватика у науково-методичній роботі інститутів післядипломної педагогічної освіти», золота медаль, дипломом за активну участь в освітній інноваційній діяльності.

2011 рік – золота медаль диплом виставки.

2012 рік – золота медаль диплом виставки.

2014 рік – диплом І ступеня та відзнака.

2015 рік – диплом І ступеня та відзнака, почесний диплом.

2016 рік – диплом лауреата І ступеня та відзнака. Лауреат конкурсу «Видатні науково-практичні досягнення в освіті» у номінації «Електронний освітній ресурс».

 

2. Міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» (м. Київ):

2010 рік – Гран-Прі «Лідер післядипломної педагогічної освіти України», диплом за вагомий внесок у модернізацію національної системи освіти.

2011 рік – почесна нагорода та диплом за високі показники у рейтинговому виставкому конкурсі за напрямом «Наукова діяльність і підготовка науково-педагогічних кадрів».

2012 рік – золота медаль, диплом виставки.

2013 рік – золота медаль, дипломом за вагомий внесок у розвиток національної освіти.

2014 рік – нагорода «Лідер міжнародної діяльності».

2015 рік – «Гран-прі» і диплом «Лідер післядипломної освіти України».

2016 рік – золота медаль, диплом виставки.

 

3. Міжнародна виставка навчальних закладів «Сучасна освіта в Україні» (м. Київ):

2005 рік – диплом за високі досягнення в педагогічній і науковій діяльності, за вагомий внесок у модернізацію національної системи освіти.

2006 рік – золота медаль у номінації «Інновації моніторингу якості освіти», диплом за вагомий внесок в інноваційний розвиток національної системи освіти, почесне звання «Лідер сучасної освіти» за багаторічну інноваційну педагогічну діяльність по модернізації освіти України.

2007 рік – срібна медаль у номінації «Національна мережа шкіл сприяння здоров’ю – стратегічний напрям розвитку освітнього середовища», диплом «За високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу», почесне звання «Лідер сучасної освіти» за багаторічну науково-педагогічну діяльність по інноваційному розвитку освіти України.

2008 рік – срібна медаль, диплом у номінації «Школа майбутнього – стратегічний напрям розвитку освітнього середовища»

2013 рік – золота медаль та диплом за високі творчі досягнення в удосконаленні змісту навчально-виховного процесу національної системи освіти України.

 

4. Відзнаки Міністерства освіти і науки України:

2003 рік – Подяка Міністерства освіти і науки України за надання науково-методичної допомоги навчальним закладам області та якісну організацію фахової експертизи конкурсних робіт Всеукраїнського конкурсу-захисту сучасної моделі навчального закладу – Школи сприяння здоров'ю.

2008 рік – Подяка Міністерства освіти і науки України за організацію та змістовне проведення І та ІІ етапів Всеукраїнського конкурсу «Початкова школа ХХІ століття».

2009 рік – Грамота Міністерства освіти і науки України за високий рівень професійної майстерності, творчий підхід до реалізації завдань державної сучасної політики в галузі освіти та з нагоди 70-річчя з дня заснування закладу.

 

5. Інші відзнаки КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти»:

2004 рік – Почесна Грамота Харківської обласної державної адміністрації за вагомі досягнення у розбудові національної системи освіти в регіоні та з нагоди 65-річчя від заснування Інституту.

2009 рік – Почесна Грамота Академії педагогічних наук України за вагомі досягнення у розбудові національної системи освіти в регіоні та з нагоди 70-річчя від дня заснування інституту.

2009 рік – Почесна Грамота Харківської обласної організації профспілки «За високі досягнення в педагогічній та науковій діяльності, розробку і впровадження в навчально-виховний процес інноваційних педагогічних технологій, вагомий внесок у розвиток освіти України та з нагоди 70-річчя від дня заснування».

 
Наступна >
Літні мовні табори

Літні мовні табори

Наша кнопка
Ви можете згадати про наш ресурс, розмістивши у себе на сайті цю кнопку: Портал Академії
Щоб це зробити, просто додайте в HTML код потрібної сторінки даний код:МОН України 

Інститут ІТЗО 

ДВНЗ «УМО» НАПН України 

Академія інноваційного розвитку освіти 

освітній портал Педагогічна преса 

Е-Ранок 

Видавнича група «Основа» 

Інститут Передових Технологій 

Мiжнародний форум  

Образовательный онлайн-журнал 

Всеукраїнська акція «Слова допомагають» 

© 2006. КВНЗ «ХАНО». Всі права збережено.
61057 Харків, вул. Пушкінська, 24.
e-mail: kvnz.hano@gmail.com
Розробка: Grand на основі Joomla
Google+
Счетчик PR-CY.Rank
службы мониторинга серверов