Головна
Інформація
Планування науково-методичної роботи
Про Академію
Досягнення Академії
Підвищення кваліфікації
Методична діяльність
Методичні новинки
Наукова діяльність
Інновації
Регіональні освітні проекти
Участь у Міжнародних та Всеукраїнських проектах
Інформаційний Вісник
Публічна інформація
Учитель року
Українським вчителям і учням зарубіжжя
Календар знаменних дат
Корисні посилання
Зворотній зв'язок

Файловий архів
Пошук
Структура сайту


Дистанційна освіта
Вебінар
Чат (веб)
База даних
Електронна Бiблiотека
Фотоальбоми Академії
Фотоальбоми

ФотоАрхів
Анонс
Анонси Академії
Переклад оналйн
Online.ua
с на

Комунальний вищий навчальний заклад
«ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»


Інформація: останні новини
Протокол № 2 від 20.06.2013 р. засідання вченої ради КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
Розмістив Олена Пономаренко   
17.окт.2013

Протокол № 2

РОЗШИРЕНОГО засідання Вченої ради

КВНЗ «ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»

 

від 20.06.2013 р.  м. Харків  

 

Голова: Покроєва Л.Д.

Секретар вченої ради: Дегтярьова Г.А.

Усього членів ради – 14 осіб.

Присутні – 14 осіб.

 

Порядок денний 

   
1. Пролонгований звіт «Про результати здійснення Всеукраїнського експерименту за кредитно-модульною системою організації навчання педагогічних працівників Харківської області»  – Кравченко Г.Ю.,  

– Лузан Л.О., 

– Василенко Ю.М.

 

 

 

2. 

Обговорення Концепції освітньої діяльності з підвищення кваліфікації комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» – Покроєва Л.Д. 
 

3.

 
 

Про результати роботи авторських творчих майстерень учителів

 

 Дрожжина Т.В.,

 
 Обговорення програми дослідно-експериментальної роботи: – Кравченко Г.Ю. 

 

 
4. «Психолого-педагогічний супровід підготовки старшокласників до створення сім’ї і виховання дитина на засадах здорового способу життя»  Шахненко В.І. 
 

5.

 
 

Звіт про наукову роботу співробітників Харківської академії неперервної освіти: Лузан Л.О., старшого викладача секції методики викладання мов і літератури 

 

– Лузан Л.О.

 

 

 
 

6.

 
 

Про рекомендацію до друку та порушення клопотання перед МОН України щодо надання навчально-методичній літературі відповідних грифів 

 

– Дегтярьова Г.А.

 
 

7.

 
 

Про затвердження порядку денного засідання вченої ради КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 29.08.2013 р.

 

– Дегтярьова Г.А.

 
 
 1. Слухали: Пролонгований звіт «Про результати здійснення Всеукраїнського експерименту за кредитно-модульною системою організації навчання педагогічних працівників Харківської області». 

За підсумками обговорення звіту «Про результати здійснення Всеукраїнського експерименту за кредитно-модульною системою організації навчання педагогічних працівників Харківської області» та співдоповідей вчена рада   

ухвалила:  

1.1. Затвердити звіт «Про результати здійснення Всеукраїнського експерименту за кредитно-модульною системою організації навчання педагогічних працівників Харківської області»

1.2. Вважати успішно завершеним експеримент за кредитно-модульною системою організації навчання педагогічних працівників Харківської області.

1.3. Проректору з експериментальної та наукової роботи Кравченко Г.Ю.: 

 Підготувати звіт про результати здійснення Всеукраїнського експерименту за кредитно-модульною системою організації навчання педагогічних працівників Харківської області для Університету менеджменту освіти АПН України на ім’я професора Олійника В.В.

до 01.07.2013 р. 

 2. Слухали: Обговорення Концепції освітньої діяльності з підвищення кваліфікації комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» 

За результатами обговорення Концепції освітньої діяльності з підвищення кваліфікації комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» вчена рада

Ухвалила: 

Затвердити Концепцію освітньої діяльності з підвищення кваліфікації комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти». 

 

3. Слухали: Про результати роботи авторських творчих майстерень учителів. 

За підсумками обговорення результатів роботи авторських творчих майстерень учителів вчена рада

ухвалила: 

3.1. Прийняти звіт проректора з навчальної роботи Дрожжиної Т.В. до відома. 

3.2. Вважати, роботу авторських творчих майстерень учителів математики під керівництвом учителя математики ліцею № 161 «Імпульс» Фрунзенського району м. Харкова Перелюбської Алли Марківни «Науково-методичний супровід роботи вчителя математики з академічно обдарованими учнями» та вчителів української мови та літератури під керівництвом учителя української мови та літератури Коротичанського ліцею Харківської районної ради Харківської області Чаговець Людмили Борисівни «Формування професійної компетентності вчителя-філолога засобами інформаційно-комунікаційних технологій» успішно завершеною. 

3.3. Відзначити чітку роботу кураторів АТМУ Колесникової Л.В., викладача кафедри методики викладання природничо-математичних дисциплін, і Лузан Л.О., старшого викладача секції методики викладання мов і літератури. 

3.4. Проректору з навчальної роботи Дорожжиній Т.В., завідувачеві кафедри методики дошкільної та початкової освіти Мельник С.А., завідувачеві секції методики викладання мов та літератури Ганіній Н.В.: 

3.4.1. Організувати у 2013/2014 н.р. діяльність авторських педагогічних майстерень вчителів початкових класів та вчителів англійської мови, що викладають у початковій школі. 

до 01.09.2013 р. 

3.4.2. Визначити керівників авторських педагогічних майстерень вчителів початкових класів та вчителів англійської мови, що викладають у початковій школі. 

до 01.09.2013 р. 

4. Слухали: Обговорення програми дослідно-експериментальної роботи: «Психолого-педагогічний супровід підготовки старшокласників до створення сім’ї і виховання дитина на засадах здорового способу життя» (матеріали додаються). 

За результатами обговорення проекту Програми дослідно-експериментальної роботи «Психолого-педагогічний супровід підготовки старшокласників до створення сім’ї і виховання дитини на засадах здорового способу життя» вчена рада

ухвалила: 

4.1. Професору кафедри валеологічної та інклюзивної освіти Шахненку В.І.: 

3.1.1. Доопрацювати програму дослідно-експериментальної роботи «Психолого-педагогічний супровід підготовки старшокласників до створення сім’ї і виховання дитини на засадах здорового способу життя». 

до 01.09.2013 р. 

4.2. . Визначити академічний рівень реалізації програму дослідно-експериментальної роботи «Психолого-педагогічний супровід підготовки старшокласників до створення сім’ї і виховання дитини на засадах здорового способу життя». 

5. Слухали: Звіт про наукову роботу співробітників Харківської академії неперервної освіти: Лузан Л.О., старшого викладача секції методики викладання мов і літератури  

За підсумками доповіді та результатами обговорення звіту про наукову роботу старшого викладача секції методики викладання мов і літератури Лузан Людмили Олександрівни вчена рада 

ухвалила: 

Наукову роботу Лузан Л.О. вважати успішною. 

6. Слухали: Про рекомендацію до друку та порушення клопотання перед МОН України щодо надання навчально-методичній літературі відповідних грифів 

6.1. Слухали: Про рекомендацію до друку. 

6.1.1. Слухали: Про підготовку до друку матеріалів Всеукраїнської науково-практичної конференції «Формування та розвиток фахової компетентності вчителя початкової школи в умовах упровадження Державного стандарту початкової загальної освіти» (м. Харків, 24 – 25 квітня 2013 року) / За заг. ред. канд. пед. наук Л.Д. Покроєвої. – Харків : Харківська академія неперервної освіти, 2013. – 244 с.  

 За результатами ознайомлення з «Матеріалами Всеукраїнської науково-практичної конференції «Формування та розвиток фахової компетентності вчителя початкової школи в умовах упровадження Державного стандарту початкової загальної освіти» (м. Харків, 24 – 25 квітня 2013 року)» та їх обговорення вчена рада 

ухвалила: 

6.1.1. Рекомендувати до друку Матеріали Всеукраїнської науково-практичної конференції «Формування та розвиток фахової компетентності вчителя початкової школи в умовах упровадження Державного стандарту початкової загальної освіти» (м. Харків, 24 – 25 квітня 2013 року) / За заг. ред. канд. пед. наук Л.Д. Покроєвої. – Харків : Харківська академія неперервної освіти, 2013. – 244 с.

6.1.2. Слухали: Про підготовку до друку матеріалів Міжнародної науково-практичної Інтернет-конференції «Я знаю силу слов», присвяченої 120-річчю від дня народження В.В. Маяковського (м. Харків, 3 – 5 червя 2013 року).

За результатами ознайомлення з «Материалами Международной научно-практической Интернет-конференции «Я знаю силу слов», посвященной
120-летию со дня рождения В.В. Маяковского (г. Харьков, 3 – 5 июня 2013 года)»
та їх обговорення вчена рада

ухвалила: 

6.1.2. Рекомендувати до видання в pdf-форматі Материалы Международной научно-практической Интернет-конференции «Я знаю силу слов», посвященной 120-летию со дня рождения В.В. Маяковского (г. Харьков, 3 – 5 июня 2013 года) / Под общ. ред. канд. пед. наук Л.Д. Покроевой. – Харьков : Харьковская академия непрерывного образования, 2013. – 249 с.

6.1.3. Слухали: Про підготовку до друку науково-методичного журналу «Джерело педагогічних інновацій. Географія».

За результатами ознайомлення з матеріалами науково-методичного журналу «Джерело педагогічних інновацій. Географія» та їх обговорення вчена рада   

ухвалила: 

6.1.3. Рекомендувати до друку Джерело педагогічних інновацій. Географія : Науково-методичний журнал. / За заг. ред. канд. пед. наук Л.Д. Покроєвої. – Харків : Харківська академія неперервної освіти, 2013.

6.1.4. Слухали: Про підготовку до друку науково-методичного журналу «Джерело педагогічних інновацій. Правознавство».

За результатами ознайомлення з матеріалами науково-методичного журналу «Джерело педагогічних інновацій. Правознавство» та їх обговорення вчена рада   

ухвалила: 

6.1.4. Рекомендувати до друку Джерело педагогічних інновацій. Правознавство : Науково-методичний журнал. / За заг. ред. канд. пед. наук Л.Д. Покроєвої. – Харків : Харківська академія неперервної освіти, 2013.

6.1.5. Слухали: Про підготовку матеріалів навчально-методичного посібника для слухачів спецкурсу «Формування медіаграмотності педагогів».

За результатами ознайомлення з матеріалами навчально-методичного посібника для слухачів спецкурсу «Формування медіаграмотності педагогів» та їх обговорення вчена рада   

ухвалила: 

6.1.5. Рекомендувати до друку Формування медіаграмотності педагогів : навчально-методичний посібник для слухачів спецкурсу / [за заг. редакцією Л. Д. Покроєвої]. – Х. : Харківська академія неперервної освіти, 2013. – 236 с. 

6.2. Слухали: Про порушення клопотання перед МОН України щодо надання навчально-методичній літературі відповідних грифів   

6.2.1. Слухали: Про порушення клопотання перед МОН України щодо надання методичному посібнику для вчителів «Харківщинознавство» відповідного грифа.

За результатами обговорення матеріалів методичного посібника для вчителів «Харківщинознавство» вчена рада

ухвалила: 

6.2.1. Порушити клопотання перед МОН України про надання посібнику: Харківщинознавство : методичний посібник для вчителів / О. І. Грінченко, С. Л. Губіна, Т. В. Дрожжина та ін.; за ред. Л. Д. Покроєвої, Т. В. Дрожжиної; Харківська академія неперервної освіти. – Х. : Харківська академія неперервної освіти, Видавництво «Точка», 2013. – 340 с., відповідного грифа. 

6.2.2. Слухали: Про порушення клопотання перед МОН України щодо надання навчальному посібнику для учнів 1 класів загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання «Українська мова. Читаночка. «Багато читаю – багато знаю» (за науково-педагогічним проектом «Росток») відповідного грифа. 

За результатами обговорення навчального посібника для учнів 1 класів загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання «Українська мова. Читаночка. «Багато читаю – багато знаю» (за науково-педагогічним проектом «Росток») авторів Кальчук М.І., Коченгіної М.В. вчена рада  

ухвалила: 

6.2.2. Порушити клопотання перед МОН України про надання посібнику: Українська мова. Читаночка. «Багато читаю – багато знаю» : [навчальний посібник для учнів 1 класів загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання (за науково-педагогічним проектом «Росток»)] / Кальчук М.І., Коченгіна М.В. – 3 частина, відповідного грифа.  

6.2.3. Про порушення клопотання перед МОН України щодо надання навчальному посібнику для учнів 1 класів загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання «Українська мова. Читаночка. «У світі казки чарівної» (за науково-педагогічним проектом «Росток») відповідного грифа.  

За результатами обговорення навчального посібника для учнів 1 класів загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання «Українська мова. Читаночка. «У світі казки чарівної» (за науково-педагогічним проектом «Росток») авторів Кальчук М.І., Коченгіної М.В. вчена рада  

ухвалила: 

6.2.3. Порушити клопотання перед МОН України про надання посібнику: Українська мова. Читаночка. «У світі казки чарівної» : [навчальний посібник для учнів 1 класів загальноосвітніх навчальних закладів з українською мовою навчання (за науково-педагогічним проектом «Росток»)] / Кальчук М.І., Коченгіна М.В. – 4 частина, відповідного грифа.  

6.2.4. Про порушення клопотання перед МОН України щодо надання електронному збірнику текстів і завдань соціокультурної змістової лінії з української мови «Калинова моя Україна. 5 клас» автора Чаговець Л.Б. відповідного грифа.  

За результатами обговорення електронному збірнику текстів і завдань соціокультурної змістової лінії з української мови «Калинова моя Україна. 5 клас» автора Чаговець Л.Б. вчена рада  

ухвалила: 

6.2.4. Порушити клопотання перед МОН України про надання посібнику: CD Калинова моя Україна. 5 клас : електронний збірник текстів і завдань соціокультурної змістової лінії з української мови / Л.Б. Чаговець, відповідного грифа.  

6.2.5. Про порушення клопотання перед МОН України щодо надання електронному збірнику текстів і завдань соціокультурної змістової лінії з української мови «Калинова моя Україна. 6 клас» авторів Н.Є. Обозної, Н.М. Галіченко відповідного грифа. 

За результатами обговорення електронному збірнику текстів і завдань соціокультурної змістової лінії з української мови «Калинова моя Україна. 6 клас» авторів Н.Є. Обозної, Н.М. Галіченко вчена рада  

ухвалила: 

6.2.5. Порушити клопотання перед МОН України про надання посібнику: CD Калинова моя Україна. 6 клас : електронний збірник текстів і завдань соціокультурної змістової лінії з української мови / Н.Є. Обозна, Н.М. Галіченко, відповідного грифа.  

6.2.6. Про порушення клопотання перед МОН України щодо надання електронному збірнику текстів і завдань соціокультурної змістової лінії з української мови «Калинова моя Україна. 7 клас» авторів В.Л. Вінник, Т.Г. Хоменко відповідного грифа.  

За результатами обговорення електронному збірнику текстів і завдань соціокультурної змістової лінії з української мови «Калинова моя Україна. 7 клас» авторів В.Л. Вінник, Т.Г. Хоменко вчена рада  

ухвалила: 

6.2.6. Порушити клопотання перед МОН України про надання посібнику: CD Калинова моя Україна. 7 клас : електронний збірник текстів і завдань соціокультурної змістової лінії з української мови / В.Л. Вінник, Т.Г. Хоменко, відповідного грифа.

6.2.7. Про порушення клопотання перед МОН України щодо надання електронному збірнику текстів і завдань соціокультурної змістової лінії з української мови «Калинова моя Україна. 8 клас» авторів Т.М. Шевченко, Л.С. Земляної відповідного грифа.  

За результатами обговорення електронному збірнику текстів і завдань соціокультурної змістової лінії з української мови «Калинова моя Україна. 8 клас» авторів Т.М. Шевченко, Л.С. Земляної вчена рада  

ухвалила: 

6.2.7. Порушити клопотання перед МОН України про надання посібнику: CD Калинова моя Україна. 8 клас : електронний збірник текстів і завдань соціокультурної змістової лінії з української мови / Т.М. Шевченко, Л.С. Земляна, відповідного грифа.  

6.2.8. Про порушення клопотання перед МОН України щодо надання електронному збірнику текстів і завдань соціокультурної змістової лінії з української мови «Калинова моя Україна. 9 клас» авторів Л.О. Сидоренко, Н.І. Демченко відповідного грифа.  

За результатами обговорення електронному збірнику текстів і завдань соціокультурної змістової лінії з української мови «Калинова моя Україна. 9 клас» авторів Л.О. Сидоренко, Н.І. Демченко вчена рада 

ухвалила: 

6.2.8. Порушити клопотання перед МОН України про надання посібнику: CD Калинова моя Україна. 9 клас : електронний збірник текстів і завдань соціокультурної змістової лінії з української мови / Л.О. Сидоренко, Н.І. Демченко, відповідного грифа.  

6.2.9. Про порушення клопотання перед МОН України щодо надання електронному збірнику текстів і завдань соціокультурної змістової лінії з української мови «Калинова моя Україна. 10 клас» авторів Н.П. Русанової, С.І. Подольської відповідного грифа.  

За результатами обговорення електронному збірнику текстів і завдань соціокультурної змістової лінії з української мови «Калинова моя Україна. 10 клас» авторів Н.П. Русанової, С.І. Подольської вчена рада 

ухвалила: 

6.2.9. Порушити клопотання перед МОН України про надання посібнику: CD Калинова моя Україна. 10 клас : електронний збірник текстів і завдань соціокультурної змістової лінії з української мови / Н.П. Русанова, С.І. Подольська, відповідного грифа.  

6.2.10. Про порушення клопотання перед МОН України щодо надання електронному збірнику текстів і завдань соціокультурної змістової лінії з української мови «Калинова моя Україна. 11 клас» авторів Л.Б. Чаговець, Ж.О. Перепелиці відповідного грифа. 

За результатами обговорення електронному збірнику текстів і завдань соціокультурної змістової лінії з української мови «Калинова моя Україна. 11 клас» авторів Л.Б. Чаговець, Ж.О. Перепелиці вчена рада 

ухвалила: 

6.2.10. Порушити клопотання перед МОН України про надання посібнику: CD Калинова моя Україна. 11 клас : електронний збірник текстів і завдань соціокультурної змістової лінії з української мови / Л.Б. Чаговець, Ж.О. Перепелиця, відповідного грифа.  

7. Слухали: Про затвердження порядку денного засідання вченої ради КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» 29.08.2013 р. 

 

За результатами обговорення повідомлення Дегтярьової Г.А. вчена рада

 

ухвалила: 

Затвердити запропонований порядок денний засідання вченої ради на 29.08.2013 р.

 

 

Голова вченої ради,

ректор Харківської академії

неперервної освіти                              підписано              Л.Д. Покроєва 

 

 

Секретар вченої ради                             підписано                              Г.А. Дегтярьова

 

 
< Попередня   Наступна >
Літні мовні табори

Літні мовні табори

Наша кнопка
Ви можете згадати про наш ресурс, розмістивши у себе на сайті цю кнопку: Портал Академії
Щоб це зробити, просто додайте в HTML код потрібної сторінки даний код:МОН України 

Інститут ІТЗО 

ДВНЗ «УМО» НАПН України 

Академія інноваційного розвитку освіти 

освітній портал Педагогічна преса 

Е-Ранок 

Видавнича група «Основа» 

Інститут Передових Технологій 

Мiжнародний форум  

Образовательный онлайн-журнал 

Всеукраїнська акція «Слова допомагають» 

© 2006. КВНЗ «ХАНО». Всі права збережено.
61057 Харків, вул. Пушкінська, 24.
e-mail: kvnz.hano@gmail.com
Розробка: Grand на основі Joomla
Google+
Счетчик PR-CY.Rank
службы мониторинга серверов