Головна
Інформація
Планування науково-методичної роботи
Про Академію
Досягнення Академії
Підвищення кваліфікації
Методична діяльність
Методичні новинки
Наукова діяльність
Інновації
Регіональні освітні проекти
Участь у Міжнародних та Всеукраїнських проектах
Інформаційний Вісник
Публічна інформація
Учитель року
Українським вчителям і учням зарубіжжя
Календар знаменних дат
Корисні посилання
Зворотній зв'язок

Файловий архів
Пошук
Структура сайту


Дистанційна освіта
Вебінар
Чат (веб)
База даних
Електронна Бiблiотека
Фотоальбоми Академії
Фотоальбоми

ФотоАрхів
Анонс
Анонси Академії
Переклад оналйн
Online.ua
с на

Комунальний вищий навчальний заклад
«ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»


Інформація: останні новини
Методичні новинки
Діагностика, корекція та профілактика труднощів учнів у вивченні іноземної мови: метод. рекомендації PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.окт.2015

Діагностика, корекція та профілактика труднощів учнів у вивченні іноземної мови: методичні рекомендації 

Укладачі: Г.О. Сіліна, О.С. Казачінер; за заг. ред. Л.Д. Покроєвої. – Харків : Харківська академія неперервної освіти, 2015. – 112 с. 

Зміст пропонованих методичних рекомендацій відповідає професійним потребам і запитам учителів щодо профілактики та подолання труднощів школярів у вивченні іноземних мов. 

Методичні рекомендації будуть корисними для вчителів іноземних мов, які викладають у початковій, основній та старшій школі, практичних психологів закладів освіти, батьків, учнів.

 
Методичний порадник для вчителів економіки PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.окт.2015

Методичний порадник для вчителів економіки 

Укладачі: Китиченко С.О., Носик Н.Д., Слесик К.М. ; за заг. ред. Л.Д. Покроєвої. – Харків : Харківська академія неперервної освіти, 2015. – 120 с. 

Методичний порадник містить інформацію про програмно-методичне забезпечення навчання економіки в загальноосвітньому навчальному закладі, науково-методичні основи побудови сучасного уроку, актуальні питання методики навчання, приклади інтерактивних вправ. 

Матеріали можуть бути використані методистами районних (міських) методичних кабінетів (центрів), керівниками районних (міських) і шкільних методичних об’єднань учителів економіки, адміністрацією та вчителями-предметниками загальноосвітніх навчальних закладів. 

Цей порадник допоможе вчителю економіки систематизувати навчальну роботу та підвищити якість і ефективність засвоєння програмних вимог.

 
Методичний порадник для вчителів української мови та літератури PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.сен.2015

Методичний порадник для вчителів української мови та літератури 

Укладачі: Дегтярьова Г.А., Кротова І.В. ; за заг. ред. Л.Д. Покроєвої. – Харків : Харківська академія неперервної освіти, 2015. – 92 с. 

Методичний порадник містить матеріали для вчителів української мови та літератури, які щойно розпочали свою педагогічну діяльність у загальноосвітньому навчальному закладі. Збірник надасть молодим філологам практичну допомогу з питань підготовки та проведення сучасного уроку: визначення типу, мети, завдань, добір форм, методів навчання, видів оцінювання, навчально-методичного забезпечення. 

Призначений для використання в організації навчально-виховного процесу.

 
Методичний порадник для вчителів фізики PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.сен.2015

Методичний порадник для вчителів фізики 

Укладачі: Каплун С.В., Федченко С.Г. ; за заг. ред. Л.Д. Покроєвої. – Харків : Харківська академія неперервної освіти, 2015. – 124 с. 

Методичний порадник містить інформацію про програмно-методичне забезпечення навчання фізики в загальноосвітньому навчальному закладі, організацію роботи в кабінеті фізики, науково-методичні основи побудови сучасного уроку, актуальні питання методики навчання, оцінювання навчальних досягнень учнів, підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання, виховні аспекти уроку фізики. 

Матеріали можуть бути використані методистами районних (міських) методичних кабінетів (центрів), керівниками районних (міських) і шкільних методичних об’єднань учителів фізики та астрономії, адміністрацією та вчителями-предметниками загальноосвітніх навчальних закладів.

 
Методологічний навігатор: актуальні організаційно-методичні та психологічні аспекти НВП в ДНЗ PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.сен.2015

Методологічний навігатор: актуальні організаційно-методичні та психологічні аспекти навчально-виховного процесу в дошкільному навчальному закладі: збірник навчально-методичних матеріалів  

Укладачі: Заліська О.М., Коченгіна М.В., Кугуєнко Н.Ф., Остапенко А.С., Сосницька Н.П., Ярмонова Н.С. ; за заг. ред. Л.Д. Покроєвої. – Харків : Харківська академія неперервної освіти, 2015. – 96 с. 

Збірник навчально-методичних матеріалів «Методологічний навігатор: актуальні організаційно-методичні та психологічні аспекти навчально-виховного процесу в дошкільному навчальному закладі» присвячений актуальним питанням організації навчально-виховного процесу в дошкільних навчальних закладах із урахуванням ідей педагогічної інноватики, дитячої психології. Містить матеріали з педагогічного оцінювання та культури професійного мовлення. 

Збірник призначено для слухачів курсів підвищення кваліфікації за напрямами: «Вихователі дошкільних навчальних закладів», «Вихователі-методисти», «Завідувачі дошкільних навчальних закладів».

 
Сучасні підходи до проектування та проведення уроку в початкових класах PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
30.сен.2015

Сучасні підходи до проектування та проведення уроку в початкових: класах методичні рекомендації 

Укладачі: Мельник С.А., Гезей О.М. ; за заг. ред. Л.Д. Покроєвої. – Харків : Харківська академія неперервної освіти, 2015. – 212 с. 

Методичні рекомендації щодо проектування та проведення уроку в початкових класах розроблено на засадах дитиноцентричного та компетентнісного підходів.  

Запропоновані матеріали, зокрема основні вимоги до сучасного уроку та моделі уроків, допоможуть педагогам методично грамотно проектувати уроки з різних предметів і сприятимуть набуттю власного досвіду їх розробки з урахуванням вимог Державного стандарту початкової загальної освіти.  

Посібник буде корисним як учителям початкових класів від початківця до досвідченого педагога,так і заступникам директорів із НВР, викладачам, які працюють у системі неперервної освіти.

 
Учителю предмета «Основи здоров’я» PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.сен.2015

Учителю предмета «Основи здоров’я»: навчально-методичні матеріали 

Укладачі Волкова І.В., Берзіня О.О. ; за заг. ред. Л.Д. Покроєвої. – Харків : Харківська академія неперервної освіти, 2015. – 132 с. 

Матеріали призначені для використання на курсах підвищення кваліфікації та у практичній діяльності вчителям предмета «Основи здоров’я», керівникам шкільних і районних методичних об’єднань, методистам (спеціалістам) районних (міських) методичних кабінетів (центрів), які забезпечують методичний супровід навчання предмета.

 
Фізичне та військово-патріотичне виховання в ЗНЗ: інтегрований підхід PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.сен.2015

Фізичне та військово-патріотичне виховання в загальноосвітніх навчальних закладах: інтегрований підхід: навчально-методичний посібник 

Укладачі Бондар Т.С., Золочевський В.В., Жилін С.І. ; за заг. ред. Л.Д. Покроєвої. – Харків : Харківська академія неперервної освіти, 2015. – 172 с. 

У навчально-методичному посібнику узагальнено теоретичні, організаційні, науково-методичні, довідкові матеріали, форми та алгоритми ведення документації, результати з досвіду роботи вчителів, зокрема щодо інтеграції фізичного та військово-патріотичного виховання для практичного використання в загальноосвітніх навчальних закладах. 

Даний навчально-методичний посібник рекомендований спеціалістам освіти, учителям, адміністрації загальноосвітніх навчальних закладів, учням та їх батькам.

 
Якісні уроки словесності в ЗНЗ: підготовка та проведення PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
29.сен.2015

Якісні уроки словесності в ЗНЗ: підготовка та проведення: методичний посібник для вчителів української мови та літератури 

Автори: Покроєва Л.Д., Дегтярьова Г.А., Клімова С.В., Кротова І.В., Лузан Л.О. ; за заг. ред. Л.Д. Покроєвої, І.В. Кротової. – Харків: Харківська академія неперервної освіти, 2015. – 200 с. 

Методичний посібник містить матеріали для вчителів української мови та літератури з підготовки та проведення сучасного уроку в загальноосвітньому навчальному закладі: підходи до тематичного планування, побудови системи уроків; етапи підготовки до кожного окремого заняття. Посібник надасть практичну допомогу фахівцям у визначенні місця, типу,мети, завдань конкретного уроку, доборі форм, методів навчання, видів оцінювання, навчально-методичного забезпечення. 

Призначений для використання в організації навчально-виховного процесу.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 Наступна > Кінець >>

Всього 45 - 53 з 53
Літні мовні табори

Літні мовні табори

Наша кнопка
Ви можете згадати про наш ресурс, розмістивши у себе на сайті цю кнопку: Портал Академії
Щоб це зробити, просто додайте в HTML код потрібної сторінки даний код:МОН України 

Інститут ІТЗО 

ДВНЗ «УМО» НАПН України 

Академія інноваційного розвитку освіти 

освітній портал Педагогічна преса 

Е-Ранок 

Видавнича група «Основа» 

Інститут Передових Технологій 

Мiжнародний форум  

Образовательный онлайн-журнал 

Всеукраїнська акція «Слова допомагають» 

© 2006. КВНЗ «ХАНО». Всі права збережено.
61057 Харків, вул. Пушкінська, 24.
e-mail: kvnz.hano@gmail.com
Розробка: Grand на основі Joomla
Google+
Счетчик PR-CY.Rank
службы мониторинга серверов