Головна
Інформація
Планування науково-методичної роботи
Про Академію
Досягнення Академії
Підвищення кваліфікації
Методична діяльність
Методичні новинки
Наукова діяльність
Інновації
Регіональні освітні проекти
Участь у Міжнародних та Всеукраїнських проектах
Інформаційний Вісник
Публічна інформація
Учитель року
Українським вчителям і учням зарубіжжя
Календар знаменних дат
Корисні посилання
Зворотній зв'язок

Файловий архів
Пошук
Структура сайту


Дистанційна освіта
Вебінар
Чат (веб)
База даних
Електронна Бiблiотека
Фотоальбоми Академії
Фотоальбоми

ФотоАрхів
Анонс
Анонси Академії
Переклад оналйн
Online.ua
с на

Комунальний вищий навчальний заклад
«ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»


Інформація: останні новини
Літні мовні табори
Фото і відео-звіти проведення літніх мовних таборів у Харківській області у 2016 році PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.июл.2016

Фото і відео-звіти проведення літніх мовних таборів у Харківській області у 2016 році розміщено для перегляду та завантаження повністю ТУТ.


Відкриття мовного табору “ABC camp” в ХСШ № 73, 30.05.2016 розміщено для перегляду ТУТ.


Євроквест в мовному таборі “ABC camp” в ХСШ № 73, 31.05.2016 розміщено для перегляду ТУТ.


“Meet GoCamp Volunteers” розміщено для перегляду ТУТ.


“Mexican Rally at ABC Camp” розміщено для перегляду ТУТ.


“Pirate Quest at ABC Camp” розміщено для перегляду ТУТ.


День захисту дітей у “ABC Camp” ХСШ 73 01.06.2016 розміщено для перегляду ТУТ.


 
Звіт про проведення літніх мовних таборів у Харківській області у 2016 навчальному році PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.июл.2016

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 29.12.2015 № 1379 «Про здійснення заходів щодо організації літніх мовних таборів» та з метою популяризації вивчення іноземних мов у червні 2016 року на базі 337 загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області були організовані літні мовні табори.

Оздоровленням і розвитком було охоплено 12 592 учні. Серед них 10 729 школярів удосконалили навички в спілкуванні англійською мовою, 532 – німецькою, 210 – французькою, 12 – іспанською, 74 – корейською. 1 035 учнів підвищили рівень володіння двома іноземними мовами.

До роботи в літніх мовних таборах, крім 1 253 учителів іноземних мов ЗНЗ Харківської області, було залучено 211 студентів-волонтерів (переважно факультетів іноземної філології Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, Харківського гуманітарного університету «Народна українська академія»), 103 волонтери інших організацій, пропонованих МОНУ, та випускників шкіл попередніх років.

 
Переможці конкурсу для ЗНЗ на участь у проекті «GoCamps» PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.апр.2016

В рамках Року англійської мови в Україні Громадська організація GoGlobal долучилась до ініціативи Міністерства освіти і науки України і разом з компанією Microsoft та партнерами розробила новий формат дитячих пришкільних таборів з поглибленим вивченням англійської мови. Було оголошено конкурс для загальноосвітніх навчальних закладів на участь у проекті «GoCamps».

Відбір найкращих здійснювало незалежне журі, у складі якого були представники Посольства Сполучених Штатів Америки в Україні, Міністерства освіти і науки України, компанії Microsoft, Американської торгівельної палати в Україні та команда GoGlobal.

За результатами відбору статус «GoCamp» отримують 119 шкіл з 20-ти областей. Серед них 10 загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області, а саме:

 Красноградська загальноосвітня школа I-III ступенів № 1 імені О.І. Копиленка Красноградської районної державної адміністрації Харківської області;

 Охоченська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Нововодолазької районної ради Харківської області;

 Чугуївський навчально-виховний комплекс № 6 імені тричі Героя Радянського Союзу І.М. Кожедуба Чугуївської міської ради Харківської області;

 Чугуївська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 2 Чугуївської міської ради Харківської області;

 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 156 Харківської міської ради Харківської області;

 Харківський технологічний ліцей № 9 Харківської міської ради Харківської області;

 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 73 Харківської міської ради Харківської області;

 Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 114 Харківської міської ради Харківської області;

 Харківська гімназія № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області;

 Харківська спеціалізована школа I-III ступенів № 66 Харківської міської ради Харківської області.

Вітаємо переможців конкурсу!

 
Звіт про організацію літніх мовних таборів у Харківській області у 2014/2015 н.р. PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.сен.2015

         Звіт про організацію літніх мовних таборів на базі загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області у 2014/2015 навчальному році розміщено  у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Заходи»).

 
Відео звіт про проведення літніх мовних таборів у Харківській області у 2014/2015 навчальному році PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.июл.2015

Відео звіти літніх мовних таборів на базі загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та Харківської області у 2014/2015 навчальному році розміщено для перегляду та завантаження повністю ТУТ.

 
Звіт про проведення літніх мовних таборів у Харківській області у 2014/2015 навчальному році PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.июл.2015

Згідно з наказом Міністерства освіти і науки України від 03.02.2015 № 89 «Про здійснення заходів щодо організації літніх мовних таборів» та з метою популяризації вивчення іноземних мов з 02.06.2015 по 19.06.2015 на базі 141 загальноосвітнього навчального закладу Харківської області розпочав роботу 151 літній мовний табір: 103 – у Харківській області та 48 – у м. Харкові.

Оздоровленням і розвитком було охоплено 4 223 учні (2 008 учнів шкіл м. Харкова та 4 229 – Харківської області). Школярі мали можливість не тільки відпочивати, а ще й удосконалювати навички в спілкуванні англійською, німецькою, французькою, іспанською, корейською та польською мовами.

В області функціонувало 104 англомовні табори, 22 – німецькомовних, 6 – франкомовних, 1 – іспаномовний табір, 1 – корейськомовний, 9 – англо-німецьких, 7 – англо-французьких та 1 – англо-польський табір.

Підвищували мовленнєву культуру учні 2–10 класів навчальних закладів області.

До роботи в літніх мовних таборах, крім 428 учителів іноземних мов ЗНЗ Харківської області, було залучено 137 студентів-волонтерів (переважно факультетів іноземної філології Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, Харківської гуманітарної академії «Народна українська академія»), 89 волонтерів інших організацій, пропонованих МОНУ, та випускників шкіл попередніх років.

 
Змістове наповнення літніх мовних таборів з німецької мови у 2015 році PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.май.2015

Методичне забезпечення щодо проведення літніх мовних таборів з німецької мови на базі загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та Харківської області у 2015 році розміщено для завантаження повністю ТУТ.

 
Літні мовні табори: організація та перспективи PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.май.2015

          Презентаційні матеріали щодо організації та перспектив, а також форма звіту про проведення літніх мовних таборів розміщено  у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Методична діяльність»).

 
Орієнтовний План роботи літнього мовного шкільного табору PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.май.2015

          Орієнтовний План роботи літнього мовного шкільного табору відпочинку з денним перебуванням «English holidays» розміщено  у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Методична діяльність»).

 
Методичні рекомендації щодо організації літніх мовних таборів у 2014/2015 навчальному році PDF Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.май.2015

          Методичні рекомендації щодо організації літніх мовних таборів на базі загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та Харківської області у 2014/2015 навчальному році розміщено  у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Методична діяльність»).

 
Літні мовні табори

Літні мовні табори

Наша кнопка
Ви можете згадати про наш ресурс, розмістивши у себе на сайті цю кнопку: Портал Академії
Щоб це зробити, просто додайте в HTML код потрібної сторінки даний код:МОН України 

Інститут ІТЗО 

ДВНЗ «УМО» НАПН України 

Академія інноваційного розвитку освіти 

освітній портал Педагогічна преса 

Е-Ранок 

Видавнича група «Основа» 

Інститут Передових Технологій 

Мiжнародний форум  

Образовательный онлайн-журнал 

Всеукраїнська акція «Слова допомагають» 

© 2006. КВНЗ «ХАНО». Всі права збережено.
61057 Харків, вул. Пушкінська, 24.
e-mail: kvnz.hano@gmail.com
Розробка: Grand на основі Joomla
Google+
Счетчик PR-CY.Rank
службы мониторинга серверов