Головна
Інформація
Планування науково-методичної роботи
Про Академію
Досягнення Академії
Підвищення кваліфікації
Методична діяльність
Методичні новинки
Наукова діяльність
Інновації
Регіональні освітні проекти
Участь у Міжнародних та Всеукраїнських проектах
Інформаційний Вісник
Публічна інформація
Учитель року
Українським вчителям і учням зарубіжжя
Календар знаменних дат
Корисні посилання
Зворотній зв'язок

Файловий архів
Пошук
Структура сайту


Дистанційна освіта
Вебінар
Чат (веб)
База даних
Електронна Бiблiотека
Фотоальбоми Академії
Фотоальбоми

ФотоАрхів
Анонс
Анонси Академії
Переклад оналйн
Online.ua
с на

Комунальний вищий навчальний заклад
«ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»


Інформація: останні новини
Інформація
11 травня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.май.2017

Відбувся Web-семінар з підготовки учнів до зовнішнього незалежного оцінювання з іноземних мов (англійська, німецька, французька, іспанська) для вчителів іноземних мов, які працюють в 10-х класах загальноосвітніх навчальних закладів.

У вебінарі взяли участь 111 учителів іноземних мов.

Під час заходу учителям надано адресну практичну допомогу щодо підготовки учнів до виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2018 року.

 
Конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток» Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.май.2017

Інформація конкурс есе «Моя майбутня професія: планування і розвиток», що проводиться Центром «Розвиток КСВ» та Career Hub розміщено у розділі «Планування науково-методичної роботи» (підрозділі - «Всеукраїнські, обласні конкурси») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Конкурси»). 

 
 
У Центрі професійного розвитку працівників освіти 10.05.2017 р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.май.2017

1. Розпочинають навчання групи за напрямами:

– «Вихователі ГПД» (усі категорії), куратор Дементьєва Т.П., старший викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;

– «Початкові класи» (4-1 класи) («педагог-фахівець» – вища та І категорії), куратор Заліська О.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– «Англійська мова» («педагог-фахівець» – вища та І категорії), ("педагог-майстер" (вища категорія, педагогічні звання) Казачінер О.С., старший викладач кафедри методики навчання мов і літератури.

 

2. Розпочинають роботу тематичні спецкурси:

– «Сучасні виклики екологічних загроз та екологічне виховання підростаючого покоління», куратор Дементьєва Т.П.;

– «Використання ІКТ у практиці роботи вчителів початкових класів», куратор Заліська О.М.;

– «Підвищення компетентності вчителів щодо підготовки учнів до розв’язування тестових завдань ЗНО», куратор Казачінер О.С.

 

3. Продовжують навчання групи за напрямами:

– Інформатика (усі категорії), куратор Костіна В.В., викладач секції інформатизації та дистанційної освіти;

– Історія "Педагог-майстер" (вища категорія, педагогічні звання), куратор Китиченко С.О., викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;

– Українська мова та література "Педагог-фахівець" (І та вища категорії), куратор Лузан Л.О., доцент кафедри методики навчання мов і літератури;

– Початкові класи (4-1 класи) "Педагог-фахівець" (І та вища категорії), куратор Лященко В.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Початкові класи (2-3 класи) "Педагог-майстер" (вища категорія, педагогічні звання) куратор Гезей О.М., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Математика "Педагог-фахівець" (І та вища категорії) куратор Попова Т.В., викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;

– Вихователі ЗОШ-інтернатів (усі категорії) куратор Дементьєва Т.П., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;

– Фізика (усі категорії) куратор Кравченко З.І., старший викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;

– Інструктори з фізичної культури ДНЗ (усі категорії), Волкова І.В., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;

– Шкільні бібліотекарі (усі категорії) Грінченко О.І., старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;

– Завідувачі ДНЗ, вихователі методисти ДНЗ, зав. малокомплектні ДНЗ (стаж роботи до 5 років), куратор Кугуєнко Н.Ф., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Вихователі ДНЗ (розвивальні технології) (усі категорії), куратор Ярмо нова Н.С., викладач секції розвивального навчання;

– Керівники гуртків ПНЗ (туристсько-краєзнавчий) (усі категорії), куратор Вороніна Г.Л., викладач кафедри виховання й розвитку особистості.

 

4. Продовжують роботу тематичні спецкурси:

– «Модернізація методичної роботи відповідно до інноваційного розвитку дошкільної освіти», куратор Кугуєнко Н.Ф.;

– «Особливості навчання предмету «Мистецтво» у 8 класі», куратор Чуркіна В.Б.;

– «Методичні та організаційні особливості підготовки учнів до ЗНО з математики», куратор Кравченко З.І.;

– «Використання інтерактивних завдань для організації навчання природничо-математичної дисциплін засобами ІКТ», куратор Свєтлична О.С.;

– «Психолого-педагогічний супровід роботи з обдарованими дітьми початковій школі», куратор Гезей О.М.;

– «Здоров’язбережувальні технології в початковій школі», куратор Лященко В.М.;

– «Шляхи набуття дитиною соціально-комунікативних та художньо-продуктивних компетентностей», куратор Ярмонова Н.С.;

– «Сучасні технології національно-патріотичного виховання», куратор Вороніна Г.Л.;

– «Сучасні виклики екологічних загроз та екологічне виховання підростаючого покоління», куратор Дементьєва Т.П.;

– «Долікарська допомога в умовах загальноосвітнього навчального закладу», куратор Волкова І.В.;

– «Системи управління базами даних», куратор Табарчук І.В.;

– «ІКТ в роботі шкільної бібліотеки», куратор Грінченко О.І.;

– «Практична медіаграмотність як складова професійної компетентності педагогів», куратор Губіна С.Л.

 

5. Продовжують навчання експериментальні групи за напрямами:

– «Початкові класи» (пролонгована форма навчання), («Педагог-фахівець – вища та перша категорії»), куратор Коваль О.А., (21.03.2017 – 03.06.2017);

– «Географія» (трансформована форма навчання), (І та вища категорії), куратор Грінченко О.І. (11.04.2017 – 18.05.2017).

 
Інформаційний лист про науково-методичні заходи з 10.05 по 15.05.2017р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.май.2017

Згідно з планом роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» повідомляємо, що в період з 10 по 15 травня 2017 року відбудуться наступні заходи; завантажити повністю Інформаційний Лист від 04.05.2017р. № 452 у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»).

 
У Центрі професійного розвитку працівників освіти 05.05.2017 р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.май.2017

1. Закінчили навчання експериментальна група за напрямом:

– «Початкові класи» (пролонгована форма навчання), («Педагог-фахівець – вища та перша категорії»), куратор Коваль О.А., (21.03.2017 – 03.06.2017).

 

2. Закінчили навчання фахові спецкурси:

– «Українська мова та література», куратор Дегтярьова Г.А.;

– «Заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи», куратор Губіна С.Л.;

– «Заступники директорів шкіл з виховної роботи», куратор Астахова М.С.;

– «Директори ЗНЗ (5 і більше років)», куратор Смирнова М.Є.;

– «Людина і світ», куратор Дух Л.І.;

– «Хімія», куратор Харченко О.В.;

– «Основи здоров’я», куратор Волкова І.В.;

– «Природознавство», куратор Дронова В.М.;

– «Образотворче мистецтво та художня культура», куратор Чуркіна В.Г.;

– «Вихователі ДНЗ (не за фахом)», куратор Лященко В.М.

 
Всеукраїнська Літня школа «Освітні ініціативи» – 2017 Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.май.2017

Всеукраїнська Літня школа «Освітні ініціативи» – 2017, що проводить КВНЗ «Херсонська академія неперервної освіти», яка відбудеться 6 – 9 червня 2017 року на базі ОЗСНВК «Академічна гімназія» Скадовської міської ради (берег Чорного моря, м. Скадовськ Херсонської області) розміщено у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Наукова діяльність»). 

 
 
LI Міжнародна Менделєєвська олімпіада школярів із хімії Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.май.2017

З 23 по 29 квітня 2017 року в Астані (Республіка Казахстан) відбулась 51-а Міжнародна Менделєєвська олімпіада школярів із хімії. Україну представляла команда з восьми учнів, серед них два юних харків’янина, які стали переможцями олімпіади. Учень 11 класу Харківського ліцею № 89 Коломієць Олександр виборов срібну медаль, а учень Харківського фізико-математичного ліцею № 27 Оскома В'ячеслав –бронзову медаль.

Вітаємо переможців та їх наставників з високими досягненнями!

 
Всеукраїнський інтелектуальний конкурс «Податківець майбутнього» Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.май.2017

Положення Всеукраїнського інтелектуального конкурсу «Податківець майбутнього», що проводиться Університетом державної фіскальної служби України 12 – 13 травня 2017 року розміщено у розділі «Планування науково-методичної роботи» (підрозділі - «Всеукраїнські, обласні конкурси») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Конкурси»). 

 
 
У Центрі професійного розвитку працівників освіти 03.05.2017 р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.май.2017

1. Продовжує навчання експериментальна група за напрямом:

– «Початкові класи» (пролонгована форма навчання), («Педагог-фахівець – вища та перша категорії»), куратор Коваль О.А., (21.03.2017 – 03.06.2017).

 

2. Продовжують навчання фахові спецкурси:

– «Українська мова та література», куратор Дегтярьова Г.А.;

– «Заступники директорів шкіл з навчально-виховної роботи», куратор Губіна С.Л.;

– «Заступники директорів шкіл з виховної роботи», куратор Астахова М.С.;

– «Директори ЗНЗ (5 і більше років)», куратор Смирнова М.Є.;

– «Людина і світ», куратор Дух Л.І.;

– «Хімія», куратор Харченко О.В.;

– «Основи здоров’я», куратор Волкова І.В.;

– «Природознавство», куратор Дронова В.М.;

– «Образотворче мистецтво та художня культура», куратор Чуркіна В.Г.;

– «Вихователі ДНЗ (не за фахом)», куратор Лященко В.М.

 
Інформаційний лист про науково-методичні заходи з 03.05 по 10.05.2017р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.май.2017

Згідно з планом роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» повідомляємо, що в період з 3 по 10 травня 2017 року відбудуться наступні заходи; завантажити повністю Інформаційний Лист від 28.04.2017р. № 447 у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»).

 
Підсумки ІІІ (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017» Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.апр.2017

Протягом 21 – 28 квітня 2017 року відбувся третій (заключний) тур Всеукраїнського конкурсу «Учитель року – 2017».

У ІІ (фінальному) етапі (заключного) туру конкурсу змагалися такі вчителі Харківської області:

– Носова Вікторія Володимирівна, учитель Лозівського НВК № 10 Лозівської міської ради – номінація «Інформатика» (м. Хмельницький);

– Панкратьєва Вікторія Вікторівна, учитель Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 164 Харківської міської ради – номінація «Біологія» (м. Вінниця);

– Сіра Вікторія Вікторівна, учитель Харківської ЗОШ І-ІІІ ступенів № 138 Харківської міської ради – номінація «Музичне мистецтво» (м. Житомир).

На фінальному етапі конкурсанти розробляли навчальний проект, проводили відкритий урок і його самоаналіз, експертизу навчального підручника.

За результатами конкурсних випробувань, Панкратьєва В.В. посіла друге місце в номінації «Біологія»; стали п’ятими Носова В.В. у номінації «Інформатика» та Сіра В.В. у номінації «Музичне мистецтво».

Перебіг усіх етапів змагань і оціночні листи розміщено на офіційній сторінці Міністерства освіти і науки України http://mon.gov.ua/activity/education/teacher2017/shhodennik-konkursu.

 
Підсумки ІІІ етапу ІІ туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2017 році Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.апр.2017

28 квітня 2017 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулося спільне засідання оргкомітету та журі ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2017 році, на якому було підбито підсумки ІІІ етапу та визначені переможці конкурсу.

На ІІІ етапі конкурсанти з номінацій «Вихователь груп загального розвитку» та «Вихователь груп компенсуючого типу» провели заняття з дітьми, з номінації «Вихователь-методист» – методичний захід з педагогами. За рішенням фахових журі та результатами трьох етапів змагання переможцями ІІ (обласного) туру конкурсу стали:

– у номінації «Вихователь груп загального розвитку» − Фролова С.В., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 407 Харківської міської ради»;

– у номінації «Вихователь груп компенсуючого типу» − Лазарєва Т.М., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 366 комбінованого типу Харківської міської ради»;

– у номінації «Вихователь-методист» − Дігтяр Т.В., вихователь-методист Безлюдівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) Безлюдівської селищної ради Харківського району.


Підсумкові оціночні листи ІІІ етапу ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2017 році розміщені у розділі «Публічна інформація» (підрозділі - «Інформація») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Конкурси»). 

Фотографії розміщені у розділі "Фотоальбоми Академії".

 
28 квітня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.апр.2017

На базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено тренінг з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання для вчителів англійської мови, які працюють в 11-х класах загальноосвітніх навчальних закладів інтернатного типу.

У тренінгу взяли участь 12 педагогів.

Під час заходів учителям надано адресну практичну допомогу щодо підготовки учнів до виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

 
У Центрі професійного розвитку працівників освіти 28.04.2017 р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.апр.2017

1. Закінчили навчання групи за напрямами:

– «Фізика. Математика» (бінарні) (усі категорії), куратор Попова Т.В., викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;

– «Географія. Економіка» (бінарні) (усі категорії), куратор Китиченко С.О., викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;

– «Історія та правознавство» (бінарні) (усі категорії), куратор Дух Л.І., старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;

– «Директори та методисти ПНЗ» (усі категорії), куратор Астахова М.С., старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;

– «Вихователі ДНЗ» (розвивальні технології), куратор Ярмонова Н.С., викладач секції розвивального навчання;

– «Початкові класи» (2-3 класи) («педагог-фахівець» – вища та І категорії), куратор Коваль О.А., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– «Вихователі ГРВ» (усі категорії), куратор Кугуєнко Н.Ф., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– «Педагоги-організатори» (усі категорії), куратор Дементьєва Т.П., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;

– «Образотворче мистецтво та художня культура» (усі категорії), куратор Чуркіна В.Г., доцент кафедри виховання й розвитку особистості.

– «Трудове навчання» (технічна праця), куратор Ярещенко Л.В., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;

– «Вихователі ДНЗ» (розвивальні технології), куратор Сосницька Н.П., старший викладач секції розвивального навчання;

– «Практичні психологи ЗНЗ» (усі категорії), куратор Калініна Т.С., старший викладач секції спеціальної та інклюзивної освіти;

– «Англійська мова» («педагог-фахівець» – вища та І категорії), куратор Ганіна Н.В., старший викладач кафедри методики навчання мов і літератури;

– «Фізична культура» («педагог-фахівець» – вища та І категорії), куратор Волкова І.В., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;

– «Інформатика» (усі категорії), куратор Костіна В.В., викладач секції інформатизації та дистанційної освіти.

 

2. Закінчили навчання експериментальні групи за напрямом:

– «Українська мова та література» (трансформована форма навчання), («Педагог-фахівець – вища та перша категорії»), куратор Лузан Л.О. (21.03.2017 – 27.04.2017);

– «Фізична культура» (трансформована форма навчання), («Педагог-майстер» (вища категорія, пед. звання), куратор Волкова І.В., (18.04.2017 – 25.05.2017);

– «Початкові класи» (пролонгована форма навчання), («Педагог-фахівець – вища та перша категорії»), куратор Коваль О.А., (21.03.2017 – 03.06.2017).

 

3. Закінчили навчання спецкурси:

– «Використання ІКТ у практиці роботи вчителів початкових класів», Коваль О.А.;

– «Шляхи набуття дитиною соціально-комунікаційних та художньо-продуктивних компетентностей», куратор Сосницька Н.П.;

– «Шляхи набуття дитиною соціально-комунікаційних та художньо-продуктивних компетентностей», куратор Сосницька Н.П.;

– «Формування соціальної компетентності дошкільника», куратор Кугуєнко Н.Ф.;

– «Особливості навчання предмету «Мистецтво»», куратор Чуркіна В.Г.;

– «Практична медіаграмотність як складова професійної компетентності педагогів», куратор Дух Л.І.;

– «Практична медіаграмотність як складова професійної компетентності педагогів», куратор Губіна С.Л.;

– «Підготовка випускників ЗНЗ до складання ЗНО з іноземної мови», куратор Ганіна Н.В.;

– «Використання CSS у веб-дизайні», куратор Костіна В.В.;

– «Долікарська допомога в умовах загальноосвітнього навчального закладу», куратор Волкова І.В.;

– «Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей», Калініна Т.С.;

– «Сучасні технології національно-патріотичного виховання», куратор Ярещенко Л.В.

 
27 квітня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.апр.2017

Центром методичної та аналітичної роботи проведено тренінг «Організація наставництва. Формування навичок роботи в системі андрагогіки» (школа педагога-майстра) для вчителів початкових класів загальноосвітніх навчальних закладів.

Учасники ознайомилися зі змістом роботи педагога-майстра в системі андрагогіки, визначили роль наставництва, опрацювали методичні підходи щодо проведення тематичних днів, розглянули можливості проведення комплексної контрольної роботи як засобу моніторингу якості початкової освіти.

У роботі семінару взяли участь 25 осіб.

 
ХХ Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека» Надрукувати Надіслати електронною поштою
27.апр.2017

Лист Інституту модернізації змісту освіти від 25.04.2017 р. № 2.1/10-443 «ХХ Міжнародний фестиваль дитячої творчості «Золотий лелека» розміщено у розділі «Планування науково-методичної роботи» (підрозділі - «Всеукраїнські, обласні конкурси») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»). 

 
 
26 квітня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.апр.2017

Центром громадянського виховання проведено інтерактивне спілкування ТТК педагогічних працівників експериментальних навчальних закладів «Упровадження міжнародних стандартів громадсько-активних шкіл (ГАШ) у навчальних закладах Харківської області».

Метою цього заходу було поширення знань про вміння, навички й ставлення, яких мають набувати працівники ГАШ і демонструвати їх у своїй діяльності.

У спілкуванні взяли участь 22 педагоги.


Центром моніторингу якості освіти проведено консультаційний ЧАТ для методистів районних (міських) методичних кабінетів (центрів), відповідальних за моніторингові дослідження якості освіти в районі (місті).

Під час ЧАТу обговорено результати ІІІ етапу регіонального моніторингового дослідження якості поглибленого та профільного навчання, а також стан підготовки в навчальних закладах області до міжнародного дослідження PISA-2018. У заході взяли участь 17 педагогічних працівників.

 
Фінальний етап Всеукраїнського турніру юних філософів та релігієзнавців Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.апр.2017

З 19 по 22 квітня 2017 року в м. Чернігові пройшов ІІІ Всеукраїнський турнір юних філософів та релігієзнавців. У ньому взяли участь 2 команди м. Харкова.

За результатами фінального етапу дипломом ІІІ ступеня нагороджена збірна команда учнів Основ’янського району м. Харкова «Агапе».

Диплом ІV ступеня виборола збірна команда м. Харкова «Встав і вийшов у нірвану!»

Вітаємо переможців, учасників та керівників команд!

 
Всеукраїнський конкурс шкільних малюнків «Я маю право!» Надрукувати Надіслати електронною поштою
26.апр.2017

Положення Всеукраїнського конкурсу шкільних малюнків «Я маю право!» приуроченого до Дня захисту дітей, що проводиться Координаційною радою молодих юристів України при Міністерстві юстиції України розміщено у розділі «Методична діяльність» (підрозділі - «Правознавство») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Конкурси»). 

 
 
VІ засідання атестаційної комісії ІІІ рівня при ДНіО ХОДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
25.апр.2017

25 квітня 2017 року на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено шосте засідання атестаційної комісії ІІІ рівня при Департаменті науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

У засіданні атестаційної комісії взяли участь педагогічні працівники 17 навчальних закладів та установ освіти (навчальні заклади обласного підпорядкування, професійно-технічні, вищі І-ІІ рівнів акредитації навчальні заклади).

За результатами засідання атестаційної комісії атестовано 93 педагогічні працівники.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 61 - 80 з 2960
Літні мовні табори

Літні мовні табори

Наша кнопка
Ви можете згадати про наш ресурс, розмістивши у себе на сайті цю кнопку: Портал Академії
Щоб це зробити, просто додайте в HTML код потрібної сторінки даний код:



МОН України 

Інститут ІТЗО 

ДВНЗ «УМО» НАПН України 

Академія інноваційного розвитку освіти 

освітній портал Педагогічна преса 

Е-Ранок 

Видавнича група «Основа» 

Інститут Передових Технологій 

Мiжнародний форум  

Образовательный онлайн-журнал 

Всеукраїнська акція «Слова допомагають» 

© 2006. КВНЗ «ХАНО». Всі права збережено.
61057 Харків, вул. Пушкінська, 24.
e-mail: kvnz.hano@gmail.com
Розробка: Grand на основі Joomla
Google+
Счетчик PR-CY.Rank
службы мониторинга серверов