Головна
Інформація
Планування науково-методичної роботи
Про Академію
Досягнення Академії
Підвищення кваліфікації
Методична діяльність
Методичні новинки
Наукова діяльність
Інновації
Регіональні освітні проекти
Участь у Міжнародних та Всеукраїнських проектах
Інформаційний Вісник
Публічна інформація
Учитель року
Українським вчителям і учням зарубіжжя
Календар знаменних дат
Корисні посилання
Зворотній зв'язок

Файловий архів
Пошук
Структура сайту


Дистанційна освіта
Вебінар 1
Вебінар 2
Чат (веб)
База даних
Електронна Бiблiотека
Фотоальбоми Академії
Фотоальбоми

ФотоАрхів
Анонс
Анонси Академії
Переклад оналйн
Online.ua
с на

Комунальний вищий навчальний заклад
«ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»


Інформація: останні новини
Інформація
Модульно-пролонгована система підвищення кваліфікації педагогічних працівників Надрукувати Надіслати електронною поштою
02.фев.2007
Про участь у пілотному проекті «Модульно-пролонгована система підвищення кваліфікації педагогічних працівників»

Докладно тут
 
Порядок зарахування навчальних закладів до обласної мережі шкіл сприяння здоров’ю Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.янв.2007
У розділі „Файловий архів” розміщено інформацію про порядок зарахування навчальних закладів до обласної мережі шкіл сприяння здоров’ю.

Докладна інформація тут
 
Інформація про апробацію програми атестації дошкільних навчальних закладів. Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.янв.2007
24 листопада 2006 року відбулася нарада-семінар спеціалістів (методистів) з дошкільної освіти Р(М)В(У)О, на якій було презентовано модернізовану програму державної атестації дошкільних навчальних закладів. Протягом січня-березня 2007р. відбудеться апробація зазначеної програми. Порядок апробації програми атестації дошкільних навчальних закладів та вимоги до оформлення матеріалів за результатами апробації розкрито в пояснювальній записці, яку разом із робочим інструментарієм програми розміщено для скачування. Для експертів районних (міських) експертних комісій з атестації навчальних закладів, завідувачів дошкільних навчальних закладів.

Докладна інформація тут
 
Інформація про підсумки засідання Регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.янв.2007

На 7 засіданні Регіональної експертної ради з питань ліцензування та атестації навчальних закладів, що відбулося 30 листопада 2006rnроку було розглянуто питання та прийнято рішення про атестацію трьох навчальних закладів обласного підпорядкування та видачу ліцензії на право надання освітніх послуг двом заявникам.Для представників Р(М)В(У)О, навчальних закладів, широкого загалу.Докладна інформація тут
 
Підсумки проведення грудневих секційних засідань у режимі Інтернет-конференцій Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.янв.2007

У розділі "Файловий архів" («Заходи») розміщені підсумки проведення грудневих секційних засідань у режимі Інтернет-конференцій за темою «Аналіз уроку як засіб підвищення його ефективності».

докладна інформація тут
 
Харківські команди – призери Всеукраїнського ТЮВРу! Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.дек.2006

8-13 грудня 2006 р. у Чернігові відбувся ІХ Всеукраїнський відкритий турнір юних винахідників і раціоналізаторів (ТЮВР). У турнірі взяли участь харківські команди, які достойно представили наш регіон у змаганні творчості та винахідництва. Команда учнів Харківської гімназії №46 ім. М.В.Ломоносова (Комінтернівський р-н) під керівництвом вчителя фізики Ф.Я.Божинової посіла друге місце, а збірна команда Московського району (ХЗОШ № 43, ХСШ №156) під керівництвом вчителя фізики О.О. Мальованої – третє місце.

Щиро вітаємо вчителів та учнів з високими турнірними результатами! Поздоровляємо педагогічні та учнівські колективи гімназії №46, ХЗОШ№ 43, ХСШ №156 та зичимо їм творчої наснаги та подальших успіхів!

 

 

 
До уваги вчителів, керівників загальноосвітніх навчальних закладів та співробітників Р(М)В(У)О Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.дек.2006

До уваги вчителів, керівників загальноосвітніх навчальних закладів та співробітників Р(М)В(У)О

 

            З січня 2007 року Харківський обласний науково-методичний інститут безперервної освіти з метою формування інформаційної компетентності вчителів-предметників загальноосвітніх навчальних закладів області запроваджує тематичні курси підвищення кваліфікації “Інформаційно-комунікаційні технології (ІКТ) в професійній діяльності вчителів загальноосвітніх навчальних закладів”.

Детальніше...
 
Відповіді на завдання ІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з іноземних мов Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.дек.2006

Завантажити...

 
ДО УВАГИ ВЧИТЕЛІВ НІМЕЦЬКОЇ МОВИ!!! Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.ноя.2006

ТОВ «ВІП Агентство» пропонує до Вашої уваги наступні новинки літератури, яка стане вам у нагоді в підготовці до новорічних та різдвяних свят, а саме:

Детальніше...
 
Семінар з актуальних проблем модернізації навчально-виховного процесу та управління ЗНЗ і ПТНЗ Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.ноя.2006

Національний педагогічний університет імені М.П. Драгоманова запрошує на 2-3-денні семінари з актуальних проблем модернізації навчально-виховного процесу та управління загальноосвітніми і вищими професійно-технічними навчальними закладами. Проблематика семінару може бути скорегована відповідно до потреб керівників навчальних закладів регіону. За підсумками навчання передбачається видача учасникам семінару відповіднеих сертифікатів про підвищення кваліфікації. Учасники семінару забезпечуються житлом у готелі уніерситету. Для участі в семінарі необхідно надіслати заявку, де визначити, бажану проблематику та термін проведення семінару, кількість учасників. Семінари проводяться за адресою - м. Київ, вул. Пирогова, 9. Вартість навчання визначається залежно від наданих послуг, (орієнтовно біля 100 грн. за день на одного учасника). Телефон для довідок: 486-97-67. Контактна особа: Бутченко Тарас Іванович.

 
Фестиваль з комп’ютерної графіки та анімації Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.ноя.2006

У файловому архіві розміщено наказ ГУОН від 31 жовтня 2006 р.  № 633  «Про організацію і проведення  щорічного  обласного дистанційного фестивалю з комп’ютерної графіки та анімації серед учнів 7-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області»

 
Увага!!! Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.окт.2006

Відповідно до наказу ГУОН від 3.10.2006 р. № 578 “Про затвердження умов проведення І та ІІ туру Всеукраїнського конкурсу “Кращий працівник психологічної служби системи освіти” Центр практичної психології і соціальної роботи ХОНМІБО проводить І та ІІ тури Всеукраїнського конкурсу “Кращий працівник психологічної служби системи освіти” у 2006-2007 навчальному році за фахом “практичний психолог року”.

Звертаємо Вашу увагу на те, що у 2006-2007 н.р. в конкурсі беруть участь тільки практичні психологи, які мають стаж роботи за фахом не менше 5 років.

 

довідки за телефоном 731-27-86

Детальніше...
 
Cпецкурс для вчителів початкових класів та вихователів дошкільних навчальних закладів Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.окт.2006

До уваги вчителів початкових класів та вихователів дошкільних навчальних закладів!

            Кафедра методики дошкільної та початкової освіти планує розпочати спецкурс для вчителів початкових класів та вихователів дошкільних навчальних закладів на тему „Наступність у розвитку творчих літературних здібностей у дошкільників та молодших школярів”.

Наукові керівники спецкурсу Назаренко Г.І., к.пед.н., зав. кафедри дошкільної та початкової освіти, Коченгіна М.В., к.пед.н., доцент кафедри дошкільної та початкової освіти.

Заявки щодо участі просимо надсилати на електронну адресу ХОНМІБО  Ця адреса електронної пошти приховується від різних спамерських пошукових роботів. Щоб побачити її потрібно активувати Ява-скрипт.

 

 
Конкурс “Ноутбук для активного вчителя” Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.сен.2006

Конкурс “Ноутбук для активного вчителя”

Польсько-Американська Фундація Свободи і Фундація економічної освіти запрошують учителів з малих міст та сільської місцевості Польщі, Росії, України або Білорусі до участі в Конкурсі “Ноутбук для активного вчителя”

Деталі за адресою  http://civicua.org/grants/view.html?q=854196

 

 
<< Початок < Попередня 151 152 153 154 Наступна > Кінець >>

Всього 3061 - 3074 з 3074
Літні мовні табори

Літні мовні табори

Наша кнопка
Ви можете згадати про наш ресурс, розмістивши у себе на сайті цю кнопку: Портал Академії
Щоб це зробити, просто додайте в HTML код потрібної сторінки даний код:МОН України 

Інститут ІТЗО 

ДВНЗ «УМО» НАПН України 

Академія інноваційного розвитку освіти 

освітній портал Педагогічна преса 

Е-Ранок 

Видавнича група «Основа» 

Інститут Передових Технологій 

Мiжнародний форум  

Образовательный онлайн-журнал 

Всеукраїнська акція «Слова допомагають» 

© 2006. КВНЗ «ХАНО». Всі права збережено.
61057 Харків, вул. Пушкінська, 24.
e-mail: kvnz.hano@gmail.com
Розробка: Grand на основі Joomla
Google+
Счетчик PR-CY.Rank
службы мониторинга серверов