Головна
Інформація
Планування науково-методичної роботи
Про Академію
Досягнення Академії
Підвищення кваліфікації
Методична діяльність
Методичні новинки
Наукова діяльність
Інновації
Регіональні освітні проекти
Участь у Міжнародних та Всеукраїнських проектах
Інформаційний Вісник
Публічна інформація
Учитель року
Українським вчителям і учням зарубіжжя
Календар знаменних дат
Корисні посилання
Зворотній зв'язок

Файловий архів
Пошук
Структура сайту


Дистанційна освіта
Вебінар
Чат (веб)
База даних
Електронна Бiблiотека
Фотоальбоми Академії
Фотоальбоми

ФотоАрхів
Анонс
Анонси Академії
Переклад оналйн
Online.ua
с на

Комунальний вищий навчальний заклад
«ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»


Інформація: останні новини
Інформація
13 квітня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.апр.2017

Завершилася друга сесія виїзних тренінгів для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області, які викладають в 11-х класах.

Тренінги проведено з 27 березня по 13 квітня 2017 року на базі смт Пісочин Харківського району, міст Балаклії, Краснограда, Лозової та Чугуєва.

Метою заходу було надання адресної науково-методичної та практичної допомоги педагогам із питань підготовки учнів до розв’язування завдань зовнішнього незалежного оцінювання з української мови та літератури, історії України, математики; систематизація знань, отриманих учителями-предметниками під час першої сесії тренінгових занять у жовтні 2016 року.

У тренінгах узяли участь 1099 педагогів загальноосвітніх навчальних закладів районів, міст, об’єднаних територіальних громад Харківської області: 400 вчителів української мови та літератури; 364 – математики; 335 – історії України.

Підготовку вчителів забезпечили методисти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».


На базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулися тренінги з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання для вчителів, які працюють в 11-х класах загальноосвітніх навчальних закладів районів, міст та об’єднаних територіальних громад області.

У тренінгах для вчителів англійської мови взяв участь 51 педагог із Старосалтівської та Чкалівської об’єднаних територіальних громад, Вовчанського, Золочівського, Кегичівського, Коломацького, Красноградського, Краснокутського, Нововодолазького, Печенізького, Сахновщинського, Чугуївського, Шевченківського районів області; для вчителів хімії – 19 педагогів зі Зміївського, Золочівського, Ізюмського районів області та м. Ізюма; для вчителів географії – 53 педагоги з Балаклійського, Великобурлуцького, Вовчанського, Дворічанського, Золочівського, Ізюмського, Коломацького, Краснокутського, Куп’янського, Печенізького районів області, Старосалтівської та Чкалівської об’єднаних територіальних громад та м. Куп’янська.

Під час заходів учителям надано адресну практичну допомогу щодо підготовки учнів до виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

 
12 квітня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.апр.2017

Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації у КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено обласну нараду-семінар за темою «Нормативно-правові та організаційно-методичні засади організованого закінчення 2016/2017 навчального року, проведення державної підсумкової атестації навчальних досягнень учнів, підготовки їх до зовнішнього незалежного оцінювання».

У нараді взяли участь 113 осіб: заступники начальників і спеціалісти місцевих органів управління освітою; методисти районних (міських) методичних (інформаційно-методичних) кабінетів (центрів); заступники директорів із навчально-виховної роботи навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування та інших відомств.

Під час наради актуалізовані питання нормативно-правового та методичного забезпечення проведення державної підсумкової атестації навчальних досягнень учнів випускних класів початкової, основної та старшої шкіл, підготовки випускників до зовнішнього незалежного оцінювання у 2017 році.

Фотографії розміщені у розділі "Фотоальбоми Академії".


Центром практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя проведено ЧАТ із питань організації ІІ (регіонального) етапу Х Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я» у 2017 році для керівників команд та методистів, які відповідають за супровід І (районного/міського) етапу фестивалю-конкурсу.

Учасники були ознайомлені з умовами проведення, формою заявки на участь у ІІ (регіональному) етапі фестивалю-конкурсу.

У спілкуванні взяли участь 19 осіб.

 
12 квітня 2017 року – форум «ДУХОВНО – МОРАЛЬНА ЦИВІЛІЗАЦІЯ» Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.апр.2017

12 квітня 2017 року Громадська спілка «Міжнародний Рух «Духовно-моральна цивілізація» проводить форум «ДУХОВНО – МОРАЛЬНА ЦИВІЛІЗАЦІЯ».

Основною метою проведення Форумів є – висвітлення існуючої проблеми. Сьогодні у нас є чудова можливість об’єднати надбання, знання та зусилля науковців, духовенства, інтелектуальної еліти, педагогів, молоді та української спільноти для напрацювання механізмів, які дозволять відтворити процес духовного зростання нації та забезпечать найскоріший духовний та економічний розвиток України.

Місце проведення заходу: Харківський національний університет імені В.Н. Каразіна, головний корпус, актовий зал, м. Харків, Майдан Свободи, 4.

Початок роботи об 11:00, закінчення 15:15.

Реєстрація учасників з 10:30.

Запрошуються педагогічні працівники навчальних закладів (за бажанням).

 
11 квітня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.апр.2017

Відбувся ректорат Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти», у ході якого розглянуто питання:

1. Про змістові напрями оновлення навчальних програм.

2. Про результати тренінгових занять з учителями щодо підготовки до ЗНО.

3. Про організацію проведення обласного конкурсу «Вихователь року».


Відбувся семінар-тренінг «Науково-методичні та світоглядні аспекти вивчення курсу за вибором «Православна культура Слобожанщини» (друга сесія) для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів районів (міст) області, які викладають цей предмет.

Метою семінару-тренінгу було надання науково-методичної та практичної допомоги вчителям, актуалізація світоглядних аспектів навчання учнів 5-8-х, 10–11-х класів при вивченні цього курсу в загальноосвітніх навчальних закладах області на засадах дитиноцентризму.

У семінарі взяли участь 137 учителів із Балаклійського, Барвінківського, Богодухівського, Борівського, Великобурлуцького, Вовчанського, Зачепилівського, Зміївського, Ізюмського, Кегичівського, Коломацького районів Харківської області.

Фотографії розміщені у розділі "Фотоальбоми Академії".


Секцією розвивального навчання проведено науково-практичний семінар «Моніторинг навчальної діяльності учнів початкових класів розвивального навчання (система Ельконіна – Давидова)» для заступників директорів з навчально-виховної роботи шкіл, де є класи розвивального навчання (система Ельконіна – Давидова).

Під час роботи семінару були розглянуті питання щодо підвищення якості навчання, впровадження в усі школи з класами розвивального навчання моніторингу навчальної діяльності учнів.

У заході взяли участь 30 осіб.

Фотографії розміщені у розділі "Фотоальбоми Академії".


На базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулися тренінги з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання для вчителів, які працюють в 11-х класах загальноосвітніх навчальних закладів районів, міст та об’єднаних територіальних громад області.

У тренінгах для вчителів біології взяли участь 47 педагогів з Куп’янського, Лозівського, Первомайського районів області, м. Ізюма, м. Первомайського та м. Куп’янська, для вчителів хімії – 19 педагогів з Мереф’янської об’єднаної територіальної громади, Первомайського, Лозівського, Балаклійського районів області, м. Первомайського та м. Лозової, для вчителів фізики – 22 педагоги з Чкалівської об’єднаної територіальної громади, Великобурлуцького, Вовчанського, Дворічанського, Куп’янського, Печенізького районів області та м. Куп’янська.

Під час заходів учителям надано адресну практичну допомогу щодо підготовки учнів до виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

 
Всеукраїнський проект «Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах» Надрукувати Надіслати електронною поштою
11.апр.2017

Лист МОНУ від 07.04.2017 р. № 1/9-193 «Про впровадження Всеукраїнського проекту «Громадянська освіта та електронна демократія в навчальних закладах», он-лайн презентація відбудеться 26 квітня 2017 року з 14:00 до 15:30 на порталі Педагогічна преса, розміщено у розділі «Методична діяльність» (підрозділі - «Правознавство») та для завантаження повністю розміщено у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»). 

 
 
10 квітня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.апр.2017

На базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Український інститут вивчення Голокосту «Ткума» за підтримки Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України провів семінар за темою «Проблеми вивчення в школах історії Другої світової війни та Голокосту».

Під час проведення семінару були обговорені актуальні питання історичної освіти, вивчення в школах подій Другої світової війни та Голокосту, відображення історичної пам’яті на сторінках шкільних підручників.

У заході взяли участь 47 осіб.

Фотографії розміщені у розділі "Фотоальбоми Академії".На базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулися тренінги з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання для вчителів, які працюють в 11-х класах загальноосвітніх навчальних закладів районів та міст області.

У тренінгах для вчителів географії взяли участь 22 педагоги з Борівського, Зміївського, Шевченківського районів області та м. Ізюма; для вчителів фізики – 48 педагогів з Балаклійського, Борівського, Дергачівського, Зміївського, Зачепилівського, Ізюмського, Нововодолазького, Шевченківського, Чугуївського районів області та м. Ізюма; для вчителів хімії – 23 педагоги з Кегичівського, Красноградського, Нововодолазького, Сахновщинського, Харківського районів області.

Під час заходів учителям надано адресну практичну допомогу щодо підготовки учнів до виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.


 
У Центрі професійного розвитку працівників освіти 10.04.2017 р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.апр.2017

1. Розпочинають навчання групи за напрямами:

– Українська мова та література (спеціалісти та ІІ категорія), куратор Дегтярьова Г.А., завідувач кафедри методики навчання мов і літератури;

– Початкові класи (2-3 класи) «Педагог-фахівець» (І та вища категорії), куратор Заліська О.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Початкові класи (4-1 класи) (спеціалісти та ІІ категорія), Гезей О.М., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Початкові класи (4-1 класи) «Педагог-майстер» (вища категорія, педагогічні звання), Мельник С.А., завідувач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Вихователі РВГ ДНЗ (усі категорії), куратор Ярмонова Н.С., викладач секції розвивального навчання,

– Історія (усі категорії), Губіна С.Л., старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;

– Математика «Педагог-майстер» (вища категорія, педагогічні звання), Кравченко З.І., старший викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;

– Практичні психологи ДНЗ (усі категорії), Калініна Т.С., старший викладач секції спеціальної та інклюзивної освіти;

– Фізична культура (спеціалісти та ІІ категорія), Дементьєва Т.П., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;

– Англійська мова «Педагог-фахівець» (І та вища категорії), Казачінер О.С., старший викладач кафедри методики навчання мов і літератури;

– Соціальні педагоги (усі категорії), Китиченко С.О., викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;

– Німецька мова (усі категорії), Булгакова В.Г., викладач кафедри методики навчання мов і літератури;

– Музичні керівники ДНЗ (усі категорії), Лященко В.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Біологія «Педагог-фахівець» (І та вища категорії), куратор Дронова В.М., викладач кафедри методики природничо-математичної освіти.

 

2. Розпочинає навчання експериментальна група за напрямом:

– «Географія» (трансформована форма навчання), (І та вища категорії), куратор Грінченко О.І. (11.04.2017 – 18.05.2017).

 

3. Починають роботу тематичні спецкурси:

– «Методичні та організаційні особливості підготовки учнів до ЗНО з математики», куратор Кравченко З.І.

– «Психолого-педагогічний супровід роботи з обдарованими дітьми початковій школі», куратор Заліська О.М.;

– «Здоров’язбережувальні технології в початковій школі», куратор Гезей О.М.

– «Шляхи набуття дитиною соціально-комунікативних та художньо-продуктивних компетентностей», куратор Ярмонова Н.С.

– «Сучасні виклики екологічних загроз та екологічне виховання підростаючого покоління», куратор Дементьєва Т.П.

– «Практична медіограмотність як складова професійної компетентності педагогів», куратор Губіна С.Л.

– «Використання ІКТ у практиці роботи вчителів початкових класів», Коваль О.А.;

– «Розвиток творчої особистості дошкільника засобами мистецтва», куратор Лященко В.М.

– «Використання ІКТ учителем філологічних дисциплін у професійній діяльності», куратор Булгакова В.Г.;

– «Використання ІКТ учителем філологічних дисциплін у професійній діяльності», куратор Дегтярьова Г.А.;

– «Використання ІКТ учителем філологічних дисциплін у професійній діяльності», куратор Казачінер О.С.;

– «Психолого педагогічний супровід дітей з труднощами у навчанні в умовах спеціальної та інклюзивної освіти», куратор Калініна Т.С.;

– «Навички кризового консультування та розвиток психосоціальної стійкості до стресу у дітей», куратор Чуркіна В.Г.;

– «Розв’язування ключових задач курсу біології», куратор Дронова В.М.

 

4. Продовжує роботу фаховий спецкурс:

– «Культорганізатори» (усі категорії), куратор Вороніна Г.Л.

 
Інформаційний лист про науково-методичні заходи з 10.04 по 17.04.2017р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.апр.2017

Згідно з планом роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» повідомляємо, що в період з 10 по 17 квітня 2017 року відбудуться наступні заходи; завантажити повністю Інформаційний Лист від 06.04.2017р. № 387 у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»).

 
7 квітня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.апр.2017

На базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулися тренінги з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання для вчителів, які працюють в 11-х класах загальноосвітніх навчальних закладів районів, міст та об’єднаних територіальних громад області.

У тренінгах для вчителів біології взяли участь 29 педагогів з Старосалтівської та Чкалівської об’єднаних територіальних громад, Печенізького, Сахновщинського, Чугуївського, Шевченківського та Ізюмського районів області, для вчителів хімії – 19 педагогів з Дергачівського, Богодухівського, Валківського, Краснокутського районів області та м. Люботина.

Під час заходів учителям надано адресну практичну допомогу щодо підготовки учнів до виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.


На базі загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова методистами КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено тренінги з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання для вчителів української мови та літератури, математики та історії України, які працюють в 11-х класах.

У тренінгах для вчителів української мови та літератури взяли участь 39 педагогів з Шевченківського, Новобаварського районів та міської мережі м. Харкова, для вчителів математики – 28 педагогів з Холодногірського, Новобаварського районів та міської мережі м. Харкова, для вчителів історії України – 25 педагогів з Холодногірського, Новобаварського районів та міської мережі м. Харкова.

Під час заходів учителям надано адресну практичну допомогу щодо підготовки учнів до виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.


 
У Центрі професійного розвитку працівників освіти 07.04.2017 р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.апр.2017

1. Закінчили навчання групи за напрямами:

– Інформатика (усі категорії), куратор Костіна В.В., викладач секції інформатизації та дистанційної освіти;

– Історія "Педагог-майстер" (вища категорія, педагогічні звання), куратор Китиченко С.О., викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;

– Українська мова та література "Педагог-фахівець" (І та вища категорії), куратор Лузан Л.О., доцент кафедри методики навчання мов і літератури;

– Початкові класи (4-1 класи) "Педагог-фахівець" (І та вища категорії), куратор Лященко В.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Початкові класи (2-3 класи) "Педагог-майстер" (вища категорія, педагогічні звання) куратор Гезей О.М., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Математика "Педагог-фахівець" (І та вища категорії) куратор Попова Т.В., викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;

– Вихователі ЗОШ-інтернатів (усі категорії) куратор Дементьєва Т.П., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;

– Фізика (усі категорії) куратор Кравченко З.І., старший викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;

– Інструктори з фізичної культури ДНЗ (усі категорії), Волкова І.В., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;

– Шкільні бібліотекарі (усі категорії) Грінченко О.І., старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;

– Завідувачі ДНЗ, вихователі методисти ДНЗ, завідувачі малокомплектних ДНЗ (стаж роботи до 5 років), куратор Кугуєнко Н.Ф., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Вихователі ДНЗ (розвивальні технології) (усi категорiї), куратор Ярмонова Н.С., викладач секції розвивального навчання;

– Керівники гуртків ПНЗ (туристично-краєзнавчий) (усі категорії), куратор Вороніна Г.Л., викладач кафедри виховання й розвитку особистості.

 

2. Закінчили навчання групи за напрямом:

– Музичне мистецтво (усі категорії), куратор Чуркіна В.Г., доцент кафедри виховання й розвитку особистості;

– Українська мова та література "Педагог-фахівець" (І та вища категорії), куратор Лузан Л.О., доцент кафедри методики навчання мов і літератури.

 

3. Закінчили роботу тематичні спецкурси:

– «Модернізація методичної роботи відповідно до інноваційного розвитку дошкільної освіти», куратор Кугуєнко Н.Ф.;

– «Особливості навчання предмету «Мистецтво» у 8 класі», куратор Чуркіна В.Б.

– «Методичні та організаційні особливості підготовки учнів до ЗНО з математики», куратор Кравченко З.І.

– «Використання інтерактивних завдань для організації навчання природничо-математичної дисциплін засобами ІКТ», куратор Свєтлична О.С.;

– «Психолого-педагогічний супровід роботи з обдарованими дітьми початковій школі», куратор Гезей О.М.;

– «Здоров’язбережувальні технології в початковій школі», куратор Лященко В.М.

– «Шляхи набуття дитиною соціально-комунікативних та художньо-продуктивних компетентностей», куратор Ярмонова Н.С.

– «Сучасні технології національно-патріотичного виховання», куратор Вороніна Г.Л.

– «Сучасні виклики екологічних загроз та екологічне виховання підростаючого покоління», куратор Дементьєва Т.П.

– «Долікарська допомога в умовах загальноосвітнього навчального закладу», куратор Волкова І.В.

– «Системи управління базами даних», куратор Табарчук І.В.

– «ІКТ в роботі шкільної бібліотеки», куратор Грінченко О.І.

– «Практична медіаграмотність як складова професійної компетентності педагогів», куратор Губіна С.Л.

 

4. Закінчив роботу тематичний спецкурс:

– «Особливості навчання предмету «Мистецтво» у 8 класі», куратор Чуркіна В.Г.

 
ІІІ засідання атестаційної комісії ІІІ рівня при ДНіО ХОДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.апр.2017

6 квітня 2017 року на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено третє засідання атестаційної комісії ІІІ рівня при Департаменті науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

У засіданні атестаційної комісії взяли участь педагогічні працівники 33 навчальних закладів та установ освіти (навчальні заклади обласного підпорядкування, методичні кабінети (центри) місцевих органів управління освітою, професійно-технічні, вищі І-ІІ рівнів акредитації навчальні заклади).

За результатами засідання атестаційної комісії атестовано 83 педагогічні працівники.

 
Вебінар «Підготовка керівних та педагогічних кадрів до реалізації Концепції Нової української школи» Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.апр.2017

6 квітня 2017 року – Он-лайн трансляція Всеукраїнської науково-практичної Інтернет-конференції «Підготовка керівних та педагогічних кадрів до реалізації Концепції Нової української школи» https://hangouts.google.com/hangouts/_/4bhm6yuh7bcizpjfmv5aj53xnee.

 

Долучитись до перегляду можна за посиланням http://youtu.be/t-OmZb4s6NU.

 
Лист МОНУ від 06.04.2017 р. №2.1-799 «ІІ Міжнародна конференція з проблем аутизму«Відкриваючі двері» Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.апр.2017

Лист МОНУ від 06.04.2017 р. № 2.1-799 «ІІ Міжнародна конференція з проблем аутизму «Відкриваючі двері» 28 - 29 квітня 2017 року розміщено у розділі «Інновації» (підрозділі - «Інклюзивна освіта») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»). 

 
 
Всеукраїнський конкурс учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності» Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.апр.2017

Положення та критерії оцінювання Всеукраїнського конкурсу учнівських есе «Права людини крізь призму сучасності» розміщено у розділі «Методична діяльність» (підрозділі - «Правознавство») та для завантаження повністю розміщено у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Заходи»). 

 
 
6 квітня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.апр.2017

На базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулися тренінги з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання для вчителів, які працюють в 11-х класах загальноосвітніх навчальних закладів районів, міст та об’єднаних територіальних громад області.

У тренінгах для вчителів біології взяли участь 40 педагогів з Великобурлуцького, Вовчанського, Дворічанського, Зміївського та Кегичівського районів області, для вчителів німецької мови – 6 педагогів з м. Ізюма, Вовчанського, Валківського, Куп’янського та Чугуївського районів області, для вчителів фізики – 39 педагогів з Мереф’янської об’єднаної територіальної громади, Барвінківського, Первомайського, Харківського районів області, м. Люботина, м. Чугуєва та м. Первомайського, для вчителів англійської мови – 53 педагогів з Мереф’янської та Роганської об’єднаних територіальних громад, Дергачівського та Харківського районів області, м. Люботина та м. Чугуєва.

Під час заходів учителям надано адресну практичну допомогу щодо підготовки учнів до виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.


На базі загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова методистами КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено тренінги з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання для вчителів української мови та літератури, математики та історії України, які працюють в 11-х класах.

У тренінгах узяли участь 142 вчителі Київського та Слобідського районів міста Харкова: 52 – української мови та літератури, 47 – математики, 43– історії.

Під час заходів учителям надано адресну практичну допомогу щодо підготовки учнів до виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

 
Всеукраїнська науково-практична заочна конференція «Психолого-педагогічні засади розвитку дитини» Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.апр.2017

Інформаційний лист – III Всеукраїнська науково-практична заочна конференція «Психолого-педагогічні засади розвитку дитини в ігровій та навчальній діяльності», що відбудеться 19 травня 2017 року розміщено у розділі «Методична діяльність» (підрозділі - «Психологічна служба») та для завантаження повністю розміщено у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Заходи»). 

 
 
5 квітня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
05.апр.2017

Центром громадянського виховання КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено постійно діючий семінар (у формі вебінару) «Формування цілісної дитячої особистості шляхом використання інноваційних педагогічних технологій» для вихователів, музичних керівників, вчителів-дефектологів, інструкторів з фізичної культури ДНЗ та інтернатних навчальних закладів («педагоги-майстри», «педагоги-фахівці»).

Під час вебінару було розкрито значення упровадження інноваційних педагогічних технологій у підвищенні якості освітнього процесу в дошкільних навчальних закладах; висвітлено психологічні аспекти формування цілісної дитячої особистості; надано адресну методичну допомогу «педагогам-майстрам», «педагогам-фахівцям» щодо використання інноваційних педагогічних технологій і освітніх проектів для формування дитячої особистості вихованців ДНЗ Харківського регіону.

Учасники заходу познайомилися з найкращим досвід дошкільних навчальних закладів із упровадження інноваційних педагогічних технологій у навчально-виховний процес ДНЗ.

У заході взяли участь 52 особи, детальніше у розділі "Методична діяльність" (підрозділі - «Дошкільна освіта»).


На базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулися тренінги з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання для вчителів, які працюють в 11-х класах загальноосвітніх навчальних закладів районів, міст та об’єднаних територіальних громад області.

У тренінгах для вчителів біології взяли участь 24 педагоги з Коломацького, Красноградського та Краснокутського районів області та м. Люботина, для вчителів географії – 58 педагогів з Мереф’янської об’єднаної територіальної громади, Богодухівського, Валківського, Харківського, Чугуївського та Дергачівського районів області, м. Люботина та м. Чугуєва, для вчителів фізики – 43 педагоги з Богодухівського, Валківського, Кегичівського, Коломацького, Красноградського, Краснокутського, Сахновщинського, Лозівського районів області та м. Лозової, для вчителів англійської мови – 25 педагогів з Борівського, Великобурлуцького, Дворічанського та Зміївського районів області.

Під час заходів учителям надано адресну практичну допомогу щодо підготовки учнів до виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.


На базі загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова методистами КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено тренінги з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання для вчителів української мови та літератури, математики та історії України, які працюють в 11-х класах.

У тренінгах для вчителів української мови та літератури взяли участь 47 педагогів з Московського та Новобаварського районів, для вчителів математики – 56 педагогів з Московського та Шевченківського районів, для вчителів історії України – 49 педагогів з Московського та Шевченківського районів.

Під час заходів учителям надано адресну практичну допомогу щодо підготовки учнів до виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

 
Переможці VІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської, студентської молоді ім.Т.Шевченка Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.апр.2017

4 лютого 2017 року відбувся фінальний етап VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка. У ньому взяв участь 21 учень загальноосвітніх навчальних закладів Харківщини – переможців ІІІ (обласного) етапу конкурсу.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 4 квітня 2017 року № 529 «Про нагородження переможців VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка» переможцями від Харківської області стали 12 учнів загальноосвітніх навчальних закладів:

Під час заходів учителям надано адресну практичну допомогу щодо підготовки учнів до виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.


І місце

Булуй Дар’я – учениця 5 класу Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області;

Волков Дем’ян – учень 5 класу Комунального закладу «Мереф’янський ліцей імені Героя Радянського Союзу В. П. Мірошниченка» Мереф’янської міської ради Харківської області;

Твердоступ Соф’я – учениця 6 класу Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради Харківської області;

Берест Поліна – учениця 7 класу Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 126 Харківської міської ради Харківської області;

Детальніше...
 
4 квітня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.апр.2017

Відбувся ректорат Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти», у ході якого розглянуто питання:

1. Про планування та облік роботи науково-педагогічних працівників.

2. Щодо економічного і раціонального використання бюджетних коштів, передбачених на утримання Академії, посилення фінансово-бюджетної дисципліни.

3. Про участь у VIIІ Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2017» та V Міжнародній виставці закордонних навчальних закладів «World Edu – 2017» (м. Київ, 15 – 18 березня 2017р.)

4. Про оновлення сайту Академії.


На базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулися тренінги з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання для вчителів, які працюють в 11-х класах загальноосвітніх навчальних закладів районів, міст та об’єднаних територіальних громад області.

У тренінгах для вчителів біології взяли участь 23 педагоги з Богодухівського, Борівського та Валківського районів області, для вчителів географії – 47 педагогів з Кегичівського, Зачепилівського, Красноградського, Лозівського, Нововодолазького, Первомайського, Сахновщинського, Барвінківського районів області, м. Лозова та м. Первомайського, для вчителів англійської мови – 22 педагоги з Балаклійського, Барвінківського, Богодухівського та Валківського районів області.

Під час заходів учителям надано адресну практичну допомогу щодо підготовки учнів до виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.


На базі загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова розпочалися тренінги з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання для вчителів української мови та літератури, математики та історії України, які працюють в 11-х класах.

У тренінгах узяли участь 128 учителів Немишлянського, Індустріального та Основ’янського районів міста: 45 – української мови та літератури, 45 – математики, 38 – історії.

Під час заходів учителям надано адресну практичну допомогу щодо підготовки учнів до виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

Тренінги триватимуть до 7 квітня 2017 року.

 
Лист ІМЗО від 03.04.2017 р. № 21.1/10-146 «Проведення VІІ Всеукраїнського конкурсу«Моральний вчинок» Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.апр.2017

Лист Інституту модернізації змісту освіти від 21.03.2017 р. № 21.1/10-146 «Про проведення VІІ Всеукраїнського конкурсу «Моральний вчинок»» розміщено у розділі «Методична діяльність» (підрозділі - «Виховна робота») та для завантаження повністю розміщено у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»). 

 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 181 - 200 з 3034
Літні мовні табори

Літні мовні табори

Наша кнопка
Ви можете згадати про наш ресурс, розмістивши у себе на сайті цю кнопку: Портал Академії
Щоб це зробити, просто додайте в HTML код потрібної сторінки даний код:МОН України 

Інститут ІТЗО 

ДВНЗ «УМО» НАПН України 

Академія інноваційного розвитку освіти 

освітній портал Педагогічна преса 

Е-Ранок 

Видавнича група «Основа» 

Інститут Передових Технологій 

Мiжнародний форум  

Образовательный онлайн-журнал 

Всеукраїнська акція «Слова допомагають» 

© 2006. КВНЗ «ХАНО». Всі права збережено.
61057 Харків, вул. Пушкінська, 24.
e-mail: kvnz.hano@gmail.com
Розробка: Grand на основі Joomla
Google+
Счетчик PR-CY.Rank
службы мониторинга серверов