Головна
Інформація
Планування науково-методичної роботи
Про Академію
Досягнення Академії
Підвищення кваліфікації
Методична діяльність
Методичні новинки
Наукова діяльність
Інновації
Регіональні освітні проекти
Участь у Міжнародних та Всеукраїнських проектах
Інформаційний Вісник
Публічна інформація
Учитель року
Українським вчителям і учням зарубіжжя
Календар знаменних дат
Корисні посилання
Зворотній зв'язок

Файловий архів
Пошук
Структура сайту


Дистанційна освіта
Вебінар
Чат (веб)
База даних
Електронна Бiблiотека
Фотоальбоми Академії
Фотоальбоми

ФотоАрхів
Анонс
Анонси Академії
Переклад оналйн
Online.ua
с на

Комунальний вищий навчальний заклад
«ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»


Інформація: останні новини
Інформація
15 березня в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.мар.2017

Відповідно до планів роботи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» для директорів навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування проведено обласний науково-практичний семінар за темою «Створення системи моніторингу якості навчання в інтернатному навчальному закладі».

У роботі семінару взяли участь представники Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти», директори навчальних закладів інтернатного типу в Харківської області (всього 37 осіб).

Під час роботи семінару розкрито сутність моніторингу як засобу підвищення якості діяльності навчального закладу інтернатного типу та визначено його роль і значення в управлінській діяльності керівника, підвищено рівень компетентності керівника з питань планування локальних моніторингових досліджень.

На практичному інтерактивному занятті учасниками семінару розроблено програми моніторингових досліджень якості освіти в навчальних закладах інтернатного типу в Харківської області.

Матеріали семінару – виступи-презентації Капустіна І.В, орієнтовні показники якості освіти, приклади інструментарію для проведення досліджень та практичні матеріали, розміщено для завантаження у розділі «Методична діяльність» (підрозділі - «Навчання керівних кадрів») та для завантаження повністю ТУТ.

Фотографії розміщені у розділі "Фотоальбоми Академії".

 
 
Лист МОНУ від 22.02.2017 р. № 1/9-97 «Проведення VІІІгри «Соняшник»-2017,організація«Соняшник»-2018» Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.мар.2017

Лист МОНУ від 22.02.2017 р. № 1/9-97 «Про проведення VІІІ Всеукраїнської українознавчої гри «Соняшник» - 2017 та про організацію ІХ гри «Соняшник» - 2018» розміщено у розділі «Методична діяльність» (підрозділі - «Українська мова та література») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»). 

 
 
14 березня в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.мар.2017

14 березня 2017 року відбувся ректорат Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти», у ході якого розглянуто питання:

1. Про проведення березневої педагогічної декади.

2. Про створення науково-методичних посібників «Всеукраїнські учнівські олімпіади: методичні рекомендації та завдання».

3. Про організацію діяльності ТТК у 2016 – 2017 році.

4. Про перебіг за пілотним проектом щодо трансформації форм навчання.


Центром громадянського виховання проведено засідання ТТК «Методичні основи організації військово-патріотичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах», метою якого було визначення шляхів удосконалення підходів щодо організації військово-патріотичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах.

Під час засідання учасники актуалізували питання виховання учнівської молоді в сучасних умовах, обговорили модель організації військово-патріотичного виховання в загальноосвітніх навчальних закладах.

У засіданні взяли участь 7 фахівців.

 
У Центрі професійного розвитку працівників освіти 13.03.2017 р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.мар.2017

1. Продовжують навчання групи за напрямами:

– «Шкільні бібліотекарі» (усі категорії), куратор Астахова М.С., старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;

– «Трудове навчання» (обслуговуюча праця), (усі категорії), куратор Ярещенко Л.В., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;

– «Керівники гуртків ПНЗ» (усі категорії), куратор Вороніна Г.Л., викладач кафедри виховання й розвитку особистості;

– «Вихователі ДНЗ» (розвивальні технології), куратор Сосницька Н.П., старший викладач секції розвивального навчання;

– «Географія» («педагог-майстер» – вища категорія, педагогічні звання), куратор Грінченко О.І., старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;

– «Початкові класи» (4-1 класи), «педагог-майстер» – вища категорія, педагогічні звання), куратор Мельник С.А., завідувач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– «Зарубіжна література, російська мова» (усі категорії), куратор Водолажченко Н.А., викладач кафедри методики навчання мов і літератури;

– «Українська мова та література» («педагог-фахівець – вища та перша категорії»), куратор Лузан Л.О., доцент кафедри методики навчання мов і літератури;

– «Англійська мова» («педагог-фахівець» – І та вища категорії»), куратор Булгакова В.Г., доцент кафедри методики навчання мов і літератури.

– «Музичні керівники ДНЗ» (усі категорії), куратор Холтобіна О.У., професор кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– «Фізична культура» («спеціаліст та ІІ»), куратор Волкова І.В., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;

– «Початкові класи» (4-1 класи), («педагог-фахівець» – І та вища категорії»), куратор Коваль О.А., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– «Біологія» («педагог-майстер» – вища категорія, педагогічні звання), куратор Дронова В.М., викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;

– «Логопеди закладів освіти» (усі категорії), куратор Калініна Т.С., старший викладач секції спеціальної та інклюзивної освіти.

 

2. Продовжують роботу тематичні спецкурси:

– «Використання ІКТ учителем філологічних дисциплін у професійній діяльності», куратор Лузан Л.О.;

– «Використання ІКТ учителем філологічних дисциплін у професійній діяльності», куратор Водолажченко Н.А.;

– «Використання ІКТ у практиці роботи вчителів початкових класів», Коваль О.А. ;

– «Здоров’язбережувальні технології в початковій школі», куратор Мельник С.А.;

– «Сучасні технології національно-патріотичного виховання», куратор Ярещенко Л.В.;

– «Сучасні технології національно-патріотичного виховання», куратор Вороніна Г.А.;

– «ІКТ в роботі шкільної бібліотеки», куратор Астахова М.С.;

– «Шляхи набуття дитиною соціально-комунікативних та художньо–продуктивних компетентностей», куратор Сосницька Н.П.,

– «Шляхи набуття дитиною соціально-комунікативних та художньо–продуктивних компетентностей», куратор Ярмонова Н.С.;

– «Підвищення компетентності вчителів щодо підготовки учнів до розвязування тестових завдань ЗНО», куратор Булгакова В.Г.;

– «Розвиток творчої особистості дошкільника засобами мистецтва», куратор Заліська О.М.;

– «Долікарська допомога в умовах загальноосвітнього навчального закладу», куратор Волкова І.В.;

– «Розв’язування ключових задач курсу біології», куратор Дронова В.М.;

– «Психолого – педагогічний супровід дітей з труднощами в навчанні в умовах спеціальної та інклюзивної освіти», куратор Дементьєва Т.П.

 
Інформаційний лист про науково-методичні заходи з 13.03 по 20.03.2017р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.мар.2017

Згідно з планом роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» повідомляємо, що в період з 13 по 20 березня 2017 року відбудуться наступні заходи; завантажити повністю Інформаційний Лист від 10.03.2017р. № 273 у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»).

 
10-12 березня в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.мар.2017

10 – 12 березня 2017 року Харківським національним університетом ім. В.Н. Каразіна спільно з КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» у рамках проекту «Підвищення якості підготовки учнів до Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів» на базі КЗ «Харківська спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради» було організовано та проведено весняну школу з підготовки учнів сільських районів до олімпіади з математики.

Учасники прослухали цикл лекцій викладачів Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна та взяли участь у математичних змаганнях.

У заході взяли участь 55 учнів ЗНЗ Харківської області.

10 березня 2017 року розпочалися тренінги для заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів та координаторів міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018 у районах м. Харкова. Метою заходу є надання науково-методичної й практичної допомоги щодо реалізації компетентнісного підходу в навчально-виховному процесі з метою підготовки до міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018.

Підготовку заступників директорів з навчально-виховної роботи та координаторів міжнародного дослідження проводять працівники Центру моніторингу якості освіти КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти».

У першому тренінгу, який проведено на базі Харківської спеціалізованої школи І-ІІІ ступенів № 109 Харківської міської ради Харківської області, взяли участь 67 заступників директорів з навчально-виховної роботи загальноосвітніх навчальних закладів та координаторів міжнародного дослідження якості освіти PISA-2018 Київського, Холодногірського, Шевченківського районів м. Харкова та міської мережі.

Навчальні тренінги відбудуться 14 та 17 березня 2017 року.

 
У Центрі професійного розвитку працівників освіти 10.03.2017 р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
10.мар.2017

1. Закінчили навчання фахові спецкурси: 

 «Завідувачі Р(М)МК(Ц), методисти Р(М)МК(Ц)», куратор Смирнова М.Є.;

 «Заступники директорів шкіл з НВР», куратор Дух Л.І.;

 «Економіка», куратор Китиченко С.О.;

 «Харківщинознавство», куратор Грінченко О.І.;

 «Зарубіжна література», куратор Дегтярьова Г.А.;

 «Етика», куратор Губіна С.Л.;

 «Основи здоров’я», куратор Берзіня О.О.;

 «Захист Вітчизни» (медгрупа), куратор Волкова І.В.;

 «Природознавство», куратор Федченко С.Г.;

 «Образотворче мистецтво та художня культура», куратор Чуркіна В.Г.;

 «Інформатика», куратор Табарчук І.В.

 

2. Закінчила навчання експериментальна група за напрямом:

 «Вихователі ДНЗ» (розвивальні технології), (пролонгована форма навчання), куратор Коченгіна М.В., доцент секції розвивального навчання (27.01.2017 – 11.03.2017).

 
9 березня – Урочистості VIІ Міжнародний конкурс ім.Т.Шевченка та ХVIІ Міжнародний конкурс ім.П.Яцика Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.мар.2017

9 березня 2017 року в Харківському обласному Палаці дитячої та юнацької творчості відбулися урочистості, присвячені 203-й річниці від Дня народження Т.Г. Шевченка, під час яких були вручені дипломи 50-ти переможцям обласного етапу VІІ Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка та 54-м переможцям – ХVІІ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика.

Найкращих знавців української мови та творчості видатного українського митця Т.Г. Шевченка, а також їхніх наставників привітали керівники Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти», вищих навчальних закладів, представники Ліги українських меценатів. Вони наголосили на значущості мовно-літературних конкурсів для піднесення престижу української мови і літератури, для підвищення рівня загальної мовної культури і вшанування творчої спадщини великого Кобзаря, відзначили щорічні високі результати учнів і студентів Харківщини на всеукраїнському рівні: у 2015/2016 навчальному році 13 школярів, учні професійно-технічних навчальних закладів і 8 студентів стали переможцями фінального етапу Міжнародного мовно-літературного конкурсу учнівської та студентської молоді імені Тараса Шевченка.

Окрім того, учениці 6 класу Харківської гімназії № 65 Якушко Анастасії за найвищий результат у фінальному етапі конкурсу 2016 року було призначено стипендію Президента України.

Фотографії розміщені у розділі "Фотоальбоми Академії".

 
9 березня в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.мар.2017

Центром інноваційного розвитку освіти проведено Інтернет-семінар «Організація та проведення обласної тематичної відкритої виставки ефективного педагогічного досвіду «Освіта Харківщини ХХІ століття» за темою «Нова українська школа: профільна, опорна, авторська» для методистів Р(М)МК(Ц), які відповідають за методичний супровід інноваційної діяльності в районі (місті), директорів, заступників директорів навчальних закладів.

Під час ЧАТу учасники були ознайомлені з порядком проведення та умовами участі в сорок сьомій обласній виставці ефективного педагогічного досвіду. У заході взяли участь 43 учасники.

 
6 березня в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.мар.2017

Центром практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя проведено ЧАТ із питань організації ІІ (регіонального) етапу Х Всеукраїнського фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я».

Учасники були ознайомлені з порядком проведення фестивалю та вимогами щодо участі у цьому заході.

У заході взяли участь 26 осіб.

 
У Центрі професійного розвитку працівників освіти 06.03.2017 р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.мар.2017

1. Продовжують навчання фахові та тематичні спецкурси:

– «Завідувачі Р(М)МК(Ц), методисти Р(М)МК(Ц)», куратор Смирнова М.Є.;

– «Заступники директорів шкіл з НВР», куратор Дух Л.І.;

– «Економіка», куратор Китиченко С.О.;

– «Харківщинознавство», куратор Грінченко О.І.;

– «Зарубіжна література», куратор Дегтярьова Г.А.;

– «Етика», куратор Губіна С.Л.;

– «Основи здоров’я», куратор Берзіня О.О.;

– «Захист Вітчизни» (медгрупа), куратор Волкова І.В.;

– «Природознавство», куратор Федченко С.Г.;

– «Образотворче мистецтво та художня культура», куратор Чуркіна В.Г.;

– «Інформатика», куратор Табарчук І.В.

 

2. Продовжує навчання експериментальна група за напрямом:

– «Вихователі ДНЗ» (розвивальні технології), (пролонгована форма навчання),  куратор Коченгіна М.В., доцент секції розвивального навчання (27.01.2017 – 11.03.2017).

 
Інформаційний лист про науково-методичні заходи з 06.03 по 13.03.2017р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.мар.2017

Згідно з планом роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» повідомляємо, що в період з 6 по 13 березня 2017 року відбудуться наступні заходи; завантажити повністю Інформаційний Лист від 03.03.2017р. № 254 у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»).

 
Остаточні результати ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.мар.2017

Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з російської мови та літератури у 2016/2017 навчальному році.

Журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з історії, яка відбулася 19 лютого 2017 року на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, завершило перевірку робіт учасників. За підсумками перевірки, з урахуванням результатів апеляції, що відбулася 1 березня 2017 року, визначено  переможців.

Протоколи з результатами розміщено у розділі «Методична діяльність» (підрозділі - «Російська мова і література»), у розділі «Планування науково-методичної роботи» (підрозділі - «Всеукраїнські учнівські олімпіади») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Конкурси»). 

 
 
У Центрі професійного розвитку працівників освіти 03.03.2017 р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.мар.2017

1. Закінчили навчання групи за напрямами:

– «Музичне мистецтво» (усі категорії), куратор Чуркіна В.Г., доцент кафедри виховання й розвитку особистості;

– «Українська мова та література» («педагог-фахівець» – вища та І категорії), Лузан Л.О., доцент кафедри методики навчання мов і літератури;

 

2. Закінчили навчання тематичні та фахові спецкурси за напрямами:

– «Практична медіаграмотність як складова професійної компетентності педагогів», куратор Губіна С.Л.;

– «Мистецтво» (8 клас), куратор Чуркіна В.Г.;

– «Керівники гуртків», куратор Вороніна Г.Л.

– «Основи корекційної педагогіки», куратор Калініна Т.С.

 

Закінчили навчання групи за напрямами:

– «Фізика. Астрономія» (бінарні), (усі категорії), куратор Харченко О.В., старший викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;

– «Математика. Інформатика» (бінарні), куратор Кравченко З.І., старший викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;

– «Початкові класи. Вихователі ГПД» (бінарні), куратор Гезей О.М., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– «Хімія. Біологія» (бінарні), куратор Дронова В.М., викладач кафедри методики природничо-математичної освіти

– «Історія», куратор Губіна С.Л., старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;

– «Заступники директорів з ВР», куратор Астахова М.С., старший викладач кафедри соціально-гуманітарної освіти;

– «Вихователі ДНЗ» (розвивальні технології) (усі категорії), куратор Кугуєнко Н.Ф., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– «Англійська мова» («педагог-фахівець» – вища та І категорії), куратор Ганіна Н.В., старший викладач кафедри методики навчання мов і літератури;

– «Зарубіжна література, російська мова» («педагог-фахівець» – вища та І категорії), куратор Водолажченко Н.А., викладач кафедри методики навчання мов і літератури;

– «Українська мова та література» («педагог-майстер» – вища категорія, педагогічні звання), куратор Дегтярьова Г.А., завідувач кафедри методики навчання мов і літератури;

– «Початкові класи» (2-3 класи) («педагог-майстер» – вища категорія, педагогічні звання), куратор Коваль О.А., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– «Початкові класи» (4-1 класи) («педагог-фахівець» – вища та І категорії), куратор Лященко В.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

 

3. Закінчили навчання експериментальна група за напрямом:

– «Вихователі ДНЗ» (розвивальні технології), (пролонгована форма навчання), куратор Коченгіна М.В., доцент секції розвивального навчання (27.01.2017 – 11.03.2017).

 

4. Закінчили навчання тематичні спецкурси:

– «Використання ІКТ учителем філологічних дисциплін у професійній діяльності», куратор Дегтярьова Г.А.;

– «Використання ІКТ учителем філологічних дисциплін у професійній діяльності», куратор Водолажченко Н.А.;

– «Використання ІКТ учителем філологічних дисциплін у професійній діяльності», куратор Ганіна Н.В;

– «Використання ІКТ у практиці роботи вчителів початкових класів», Коваль О.А.;

– «Формування соціальної компетентності дошкільника», куратор Заліська О.М.;

– «Методичні та організаційні особливості підготовки учнів до ЗНО з математики»», куратор Кравченко З.І.;

– «Методика розв’язування розрахункових задач з хімії», куратор Харченко О.В.;

– «Застосування ІКТ у діяльності вчителів природничо – математичних дисциплін», куратор Харченко О.В.;

– «Здоров’язбережувальні технології в початковій школі», куратор Гезей О.М.;

– «Здоров’язбережувальні технології в початковій школі», куратор Лященко В.М.;

– «Превентивне виховання в умовах ЗНЗ», куратор Астахова М.С.

 
1 березня - науково-практичний семінар для керівників МОУО «Управління розвитком освітнього округу» Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.мар.2017

1 березня 2017 року відповідно до планів роботи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації та Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» на базі Валківського ліцею імені О. Масельського Валківської районної ради Харківської області для керівників місцевих органів управління освітою проведено науково-практичний семінар за темою «Управління розвитком освітнього округу як центром освітнього простору громади».

У роботі семінару взяли участь представники Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації, Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти», Валківської районної державної адміністрації та районної ради, начальники районних (міських) відділів (управлінь) освіти області (всього 47 осіб).

Програма семінару складалася з питань нормативно-правового забезпечення функціонування освітніх округів та опорних закладів області; організації освітнього округу як моделі модернізації освітнього простору в сільській місцевості, забезпечення рівного доступу дітей сільської місцевості до якісної освіти; організації методичної роботи з педагогами в умовах освітнього округу. Також презентовано перший досвід організації діяльності Валківського освітнього округу та опорного загальноосвітнього навчального закладу – Валківського ліцею імені О. Масельського.

Учасники семінару ознайомилися з навчально-матеріальною базою ліцею, кабінети якого оснащені найсучаснішім обладнанням.

Виступи-презентації Ігнатьєва В.В., Байназарової О.О. та Покроєвої Л.Д. розміщено  у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Методична діяльність»).

Фотографії розміщені у розділі "Фотоальбоми Академії".

 
Інтернет-збори батьків майбутніх першокласників Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.мар.2017


Запрошуємо батьків майбутніх першокласників взяти участь у Інтернет-зборах, що проводитимуться з 1 березня по 1 квітня 2017 року на сайті Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» – кнопка «Інтернет збори». Даний захід відбудеться за ініціативи Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації з метою поширення практики організації різних форм роботи з батьками дітей старшого дошкільного віку та на виконання обласної програми розвитку освіти «Новий освітній простір Харківщини» на 2014-2018 роки, затвердженої рішенням Харківської обласної ради від 19 грудня 2013 року № 885-VІ (зі змінами).

Учасники зборів у зручний для себе час зможуть ознайомитися з нормативними документами щодо порядку прийому дітей до 1 класу, інформаційними матеріалами з питань готовності дітей до школи та порадами щодо створення умов для успішної адаптації дітей до нових умов, заповнити анкету та поставити свої запитання модераторам Інтернет-зборів. 
Остаточні результати ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури Надрукувати Надіслати електронною поштою
01.мар.2017

Підведено підсумки ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури у 2016/2017 навчальному році.

Журі ІІІ етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з української мови та літератури, яка відбулася 18 лютого 2017 року на базі Харківського національного педагогічного університету імені Г.С. Сковороди, завершило перевірку робіт учасників. За підсумками перевірки, з урахуванням результатів апеляції, що відбулася 27 лютого 2017 року, визначено 101 переможця.

Протоколи з результатами розміщено  у розділі «Методична діяльність» (підрозділі - «Українська мова і література»), у розділі «Планування науково-методичної роботи» (підрозділі - «Всеукраїнські учнівські олімпіади») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Конкурси»). 

 
 
28 лютого – Всеукраїнський конкурс педпрацівників ПНЗ «Джерело творчості» – «Керівник гуртка – 2017» Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.фев.2017

Протягом лютого 2017 року відбувся другий (обласний) етап Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Керівник гуртка – 2017». До оргкомітету обласного туру конкурсу надійшли матеріали від 18 педагогів позашкільних навчальних закладів Харківської області та м. Харкова. За номінаціями кількість учасників розподілилася таким чином:

– за номінацією «Керівники гуртків науково-технічного напряму» (гуртки інформаційно-технічного, спортивно-технічного та предметно-технічного профілю) – 15 учасників;

– за номінацією «Керівники гуртків та секцій дослідницько-експериментального напряму» (наукові відділення філософії та суспільствознавства (секції «Філософія, теологія, релігієзнавство та історія релігії», «Соціологія, журналістика», «Правознавство, педагогіка») – 3 учасники.

28 лютого 2017 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулося спільне засідання оргкомітету і журі, на якому було підбито підсумки та визначені переможці конкурсу. За сумою балів, набраних учасниками на другому етапі, та на підставі спільного рішення оргкомітету й журі конкурсу переможцями другого (обласного) етапу конкурсу стали:

Удовенко Павло Михайлович, керівник гуртка «Основи соціологічних знань» КЗ «Центр дитячої та юнацької творчості № 1 Харківської області»;

Гангур Людмила Леонідівна, керівник гуртка «Початкове технічне моделювання» Лозівського будинку дитячої та юнацької творчості Лозівської міської ради Харківської області;

Ільїнцева Марина Олександрівна, керівник гуртка «Цікава інформатика».

Первомайського будинку дитячої та юнацької творчості Первомайської міської ради Харківської області.

Зведені оціночні листи другого (обласного) етапу конкурсу розміщені у розділі «Публічна інформація» (підрозділі - «Інформація») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Конкурси»). 

Фотографії розміщені у розділі "Фотоальбоми Академії".

 
Програма з обміну досвідом для вчителів англійської мови «Teaching variety» Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.фев.2017

Видавництво MM Publications та компанія «Лінгвіст» за підтримки Міністерства освіти і науки України розпочинають програму з обміну досвідом для вчителів англійської мови «Teaching variety», умови участі та заявка розміщені у розділі «Методична діяльність» (підрозділі - «Іноземні мови») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Методична діяльність »). 

 
 
28 лютого в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.фев.2017

Центром практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя проведено перше засідання ТТК «Педагогіка партнерства у діяльності соціального педагога щодо захисту прав дітей». Воно було присвячено відпрацюванню системи роботи щодо виявлення сімей, які потребують соціально-педагогічного супроводу та патронату.

Під час засідання соціальні педагоги та методисти з районів (міст) Харківської області та м. Харкова ознайомились із педагогікою партнерства щодо виявлення сімей, які потребують соціального захисту, проаналізовано основні категорії учнів та сімей, з якими працює соціальний педагог, відпрацьовано алгоритм виявлення сімей, які потребують соціально-педагогічного супроводу та патронату.

У засіданні взяло участь 7 фахівців психологічної служби.

Фотографії розміщені у розділі "Фотоальбоми Академії".

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 161 - 180 з 2960
Літні мовні табори

Літні мовні табори

Наша кнопка
Ви можете згадати про наш ресурс, розмістивши у себе на сайті цю кнопку: Портал Академії
Щоб це зробити, просто додайте в HTML код потрібної сторінки даний код:МОН України 

Інститут ІТЗО 

ДВНЗ «УМО» НАПН України 

Академія інноваційного розвитку освіти 

освітній портал Педагогічна преса 

Е-Ранок 

Видавнича група «Основа» 

Інститут Передових Технологій 

Мiжнародний форум  

Образовательный онлайн-журнал 

Всеукраїнська акція «Слова допомагають» 

© 2006. КВНЗ «ХАНО». Всі права збережено.
61057 Харків, вул. Пушкінська, 24.
e-mail: kvnz.hano@gmail.com
Розробка: Grand на основі Joomla
Google+
Счетчик PR-CY.Rank
службы мониторинга серверов