Головна
Інформація
Планування науково-методичної роботи
Про Академію
Досягнення Академії
Підвищення кваліфікації
Методична діяльність
Методичні новинки
Наукова діяльність
Інновації
Регіональні освітні проекти
Участь у Міжнародних та Всеукраїнських проектах
Інформаційний Вісник
Публічна інформація
Учитель року
Українським вчителям і учням зарубіжжя
Календар знаменних дат
Корисні посилання
Зворотній зв'язок

Файловий архів
Пошук
Структура сайту


Дистанційна освіта
Вебінар
Чат (веб)
База даних
Електронна Бiблiотека
Фотоальбоми Академії
Фотоальбоми

ФотоАрхів
Анонс
Анонси Академії
Переклад оналйн
Online.ua
с на

Комунальний вищий навчальний заклад
«ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»


Інформація: останні новини
Інформація
Інформаційний лист про науково-методичні заходи з 18.04 по 24.04.2017р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.апр.2017

Згідно з планом роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» повідомляємо, що в період з 24 по 28 квітня 2017 року відбудуться наступні заходи; завантажити повністю Інформаційний Лист від 21.04.2017р. № 425 у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»).

 
Зведені оціночні листи ІІ етапу ІІ туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2017році Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.апр.2017

21 квітня 2017 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулося третє спільне засідання оргкомітету і журі ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2017 році, на якому було підбито підсумки ІІ етапу конкурсу.

На ІІ етапі конкурсанти презентували власний професійний досвід.

 

За рішенням фахових журі у ІІІ етап конкурсу вийшли такі вихователі:

у номінації «Вихователь груп загального розвитку»::

– Ярошева І.М., вихователь Валківського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Веселка» Валківської міської ради Валківського району;

– Стуцаренко С.О., вихователь Чугуївського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 3 Чугуївської міської ради;

– Фролова С.В., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 407 Харківської міської ради»;

– Лемешко А.М., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 242 Харківської міської ради»;

 

у номінації «Вихователь груп компенсуючого типу»:

– Міллєр Н М., вихователь Височанського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу Височанської селищної ради Харківського району;

– Коник В.В., вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 2 комбінованого типу Ізюмської міської ради;

– Лазарєва Т.М., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 366 комбінованого типу Харківської міської ради»;

– Борзенко В. М., вихователь Комунального закладу «Зеленогайський спеціальний загальноосвітній навчально-виховний комплекс (дошкільний навчальний заклад − школа-інтернат І-ІІ ступенів)» Харківської обласної ради;

 

у номінації «Вихователь-методист»:

– Дігтяр Т.В., вихователь-методист Безлюдівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) Безлюдівської селищної ради Харківського району;

– Паладій Н.О., вихователь-методист Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 2 Харківської міської ради»;

– Витовтова Л.М., вихователь-методист Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 446 Харківської міської ради».


26 квітня 2017 року конкурсанти з номінацій «Вихователь груп загального розвитку» та «Вихователь груп компенсуючого типу» проведуть заняття з дітьми, з номінації «Вихователь-методист» – методичний захід з педагогами.

Зведені оціночні листи ІІ етапу ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2017 році розміщені у розділі «Публічна інформація» (підрозділі - «Інформація») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Конкурси»). 

Фотографії розміщені у розділі "Фотоальбоми Академії".

 
21 квітня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.апр.2017

Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» 21 квітня 2017 року проведено обласний науково-практичний семінар для директорів вечірніх (змінних) шкіл, загальноосвітніх навчальних закладів із заочною формою навчання, їх заступників із навчально-виховної роботи, заступників керівників із соціально-виховної та психологічної роботи виправних і виховної колоній управління Державної пенітенціарної служби України в Харківській області за темою «Планування стратегічних змін вечірньої (змінної) школи та ЗНЗ з заочною формою навчання у форматі Нової української школи».

Під час роботи семінару розглянуто основні етапи планування стратегічних змін вечірньої (змінної), заочної школи відповідно до проекту реформування середньої освіти «Нова школа України», ознайомлено учасників з основними нормативними документами щодо проведення державної підсумкової атестації, порядком, термінами закінчення навчального року.

У семінарі взяли участь 58 осіб, детальніше у розділі "Методична діяльність" (підрозділі - «Навчання керівних кадрів»).

Виступи-презентації розміщено для завантаження повністю ТУТ.

Фотографії розміщені у розділі "Фотоальбоми Академії".


На базі загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова методистами КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» завершено тренінги з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання для вчителів англійської мови та географії, які працюють в 10-11-х класах.

У тренінгах для вчителів англійської мови взяли участь 60 педагогів із Київського, Основ’янського та Слобідського районів, для вчителів географії – 57 педагогів із Слобідського, Холодногірського та Шевченківського районів.

Під час заходів учителям надано адресну практичну допомогу щодо підготовки учнів до виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

 
Фінальний етап Всеукраїнського турніру юних істориків Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.апр.2017

З 18 по 22 квітня 2017 року в м. Запоріжжі пройшов ХIХ Всеукраїнський турнір юних істориків. У ньому взяли участь 8 команд Харківського регіону.

За результатами фінального етапу дипломом І ступеня нагороджена команда учнів Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія» Шевченківського району м. Харкова.

Диплом ІІ ступеня виборола збірна команда Київського району м. Харкова.

Дипломи ІІІ ступеня отримали:

– команда Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Шевченківського району м. Харкова;

– збірна команда Шевченківського району м. Харкова «Http»;

– збірна команда Московського району м. Харкова;

– збірна команда Немишлянського району м. Харкова «ЮНІСЕФ»;

– збірна команда м. Харкова «Слобожани».

Диплом учасника турніру отримала команда Комунального закладу "Харківська спеціалізована школа-інтернат «Ліцей "Правоохоронець"»" Харківської обласної ради.

Вітаємо переможців, учасників та керівників команд!

 
ІХ Всеукраїнський фестиваль робототехніки «ROBOTICA 2017» Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.апр.2017

Лист Інституту модернізації змісту освіти від 20.04.2017 р. № 2.1/10-365 «Про проведення дев’ятого Всеукраїнського фестивалю робототехніки «ROBOTICA 2017» розміщено у розділі «Планування науково-методичної роботи» (підрозділі - «Всеукраїнські, обласні конкурси») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»). 

 
 
Всеукраїнський конкурс літературних творів (статей, есе, нарисів) «Мама Героя» Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.апр.2017

Положення Всеукраїнського конкурсу літературних творів (статей, есе, нарисів) серед учнів 9-11 класів на тему: «Мама Героя» розміщено у розділі «Методична діяльність» (підрозділі - «Українська мова та література») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Конкурси»). 

 
 
У Центрі професійного розвитку працівників освіти 21.04.2017 р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
21.апр.2017

1. Закінчили навчання групи за напрямами:

– Керівники гуртків ПНЗ (художньо-естетичні) (усі категорії), куратор Вороніна Г.Л., викладач кафедри виховання й розвитку особистості;

– Початкові класи (2-3 класи) (спеціалісти та ІІ категорія), куратор Лященко В.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Початкові класи (4-1 класи) (спеціалісти та ІІ категорія), куратор Заліська О.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Вихователі ДНЗ (розвивальні технології) (усі категорії), куратор Ярмонова Н.С., викладач секції розвивального навчання;

– Французька мова (усі категорії), куратор Булгакова В.Г., викладач кафедри методики навчання мов і літератури;

– Захист Вітчизни (усі категорії), куратор Дементьєва Т.П., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;

– Вихователі ЗОШ-інтернатів (усі категорії), куратор Калініна Т.С., старший викладач секції спеціальної та інклюзивної освіти;

– Зарубіжна література, російська мова (усі категорії), куратор Водолажченко Н.А., викладач кафедри методики навчання мов і літератури;

– Вихователі ДНЗ (розвивальні технології) (усі категорії), куратор Кугуєнко Н.Ф., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Математика "Педагог-фахівець" (І та вища категорії), куратор Кравченко З.І., старший викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;

– Українська мова та література "Педагог-майстер" (вища категорія, пед. звання), куратор Ганіна Н.В., старший викладач кафедри методики навчання мов і літератури;

– Англійська мова) (спеціалісти та ІІ категорія), куратор Казачінер О.С., старший викладач кафедри методики навчання мов і літератури;

– Хімія "Педагог-фахівець" (І та вища категорії), куратор Харченко О.В., старший викладач кафедри методики природничо-математичної освіти.

 

2. Закінчили навчання експериментальні групи за напрямами:

– «Фізична культура» (трансформована форма навчання), («Педагог-майстер» (вища категорія, пед. звання), куратор Волкова І.В., (18.04.2017 – 25.05.2017);

– «Початкові класи» (пролонгована форма навчання), («Педагог-фахівець – вища та перша категорії»), куратор Коваль О.А., (21.03.2017 – 03.06.2017).

 

3. Закінчили навчання експериментальні групи за напрямами:

– «Географія» (трансформована форма навчання), (І та вища категорії), куратор Грінченко О.І. (11.04.2017 – 18.05.2017);

– «Українська мова та література» (трансформована форма навчання), («Педагог-фахівець – вища та перша категорії»), куратор Лузан Л.О. (21.04.2017 – 27.04.2017).

 

4. Закінчили роботу авторські творчі майстерні:

– «Реалізація компетентнісного підходу в освітній практиці початкової школи» (06.10.2016-09.06.2017), куратор Гезей О.М., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– «Організація життєдіяльності дітей дошкільного віку відповідно до гранично допустимого навантаження» (29.09.2016-21.06.2017), куратор Ярмонова Н.С., викладач секції розвивального навчання.

 

5. Закінчили навчання тематичні спецкурси:

– «Використання ІКТ учителем філологічних дисциплін у професійній діяльності», куратор Булгакова В.Г.;

– «Використання ІКТ учителем філологічних дисциплін у професійній діяльності», куратор Ганіна Н.В.;

– «Підвищення компетентності вчителів щодо підготовки учнів до розв’язування тестових завдань ЗНО», куратор Казачінер О.С.;

– «Актуальні проблеми викладання інтегрованого курсу «Література»», куратор Водолажченко Н.А.;

– «Шляхи набуття дитиною соціально-комунікативних та художньо-продуктивних компетентностей», куратор Ярмонова Н.С.;

– «Сучасні виклики екологічних загроз та екологічне виховання підростаючого покоління», куратор Дементьєва Т.П.;

– «Методичні та організаційні особливості підготовки учнів до ЗНО з математики», куратор Кравченко З.І.;

– «Використання ІКТ у практиці роботи вчителів початкових класів», куратор Заліська О.М.;

– «Використання ІКТ у практиці роботи вчителів початкових класів», куратор Лященко В.М,;

– «Формування життєвої компетентності вихованців шкіл –інтернатів засобами ігрової діяльності», куратор Чуркіна В.М.;

– «Сучасні технології національно патріотичного виховання», куратор Вороніна Г.Л.;

– «Формування соціальної компетентності дошкільника засобами ігрової діяльності», куратор Кугуєнко Н.Ф.;

– «Використання інтерактивних завдань для організації навчання природничо-математичнлої дисциплін засобами ІКТ», куратор Свєтлична О.С.

 
Підсумки І етапу ІІ туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2017 році Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.апр.2017

20 квітня 2017 року в КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулося друге спільне засідання оргкомітету і журі ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2017 році, на якому було підбито підсумки І етапу конкурсу.

На І етапі конкурсанти виконували тестову письмову роботу, що передбачала перевірку їх фахової компетентності, знання теорії та методики дошкільного виховання, педагогіки, психології, а також оцінювалися педагогічні портфоліо учасників.

 

За рішенням фахових журі у ІІ етап конкурсу вийшли такі вихователі:

в номінації «Вихователь груп загального розвитку»:

– Євдокимова Н.О., вихователь Великобурлуцького дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Сонечко» Великобурлуцької районної ради;

– Фролова С.В., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 407 Харківської міської ради»;

– Баканова М.О., вихователь Первомайського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 17 «Казка» Первомайської міської ради;

– Стуцаренко С.О., вихователь Чугуївського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 3 Чугуївської міської ради;

– Лемешко А.М., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 242 Харківської міської ради»;

– Ярошева І.М., вихователь Валківського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) «Веселка» Валківської міської ради Валківського району;

– Крамаренко О.М., вихователь Балаклійського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 4 Балаклійської міської ради;

– Голик С.К., вихователь Борівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 3 «Золота рибка» Борівської селищної ради Борівського району;

– Потебенко О.А., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 355 Харківської міської ради»;

– Бацман О.С., вихователь Різуненківського навчально-виховного комплексу (дошкільний навчальний заклад – загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів) Коломацької районної ради;

– Куценко Т.М., вихователь Дошкільного комунального навчального закладу (дитячого садка) «Капітошка» Нововодолазької районної ради;

– Бровко Л.Г. вихователь Караванського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) Люботинської міської ради Харківської області;

 

в номінації «Вихователь груп компенсуючого типу»:

– Лазарєва Т.М., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 366 комбінованого типу Харківської міської ради»;

– Міллєр Н.М., вихователь Височанського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу Височанської селищної ради Харківського району;

– Єпіфанова-Кожевнікова Т.В., вихователь Комунального закладу «Харківський спеціальний навчально-виховний комплекс» Харківської обласної ради;

– Каменюка Н.О., вихователь Лозівсього дошкільного навчального закладу (ясел-садка) комбінованого типу № 11 «Берізка» Лозівської міської ради;

– Соболь В.С., вихователь Комунального закладу «Спеціальний навчально-виховний комплекс І-ІІ ступеня № 2» Харківської обласної ради;

– Зінчук Д.М., вихователь Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 439 комбінованого типу Харківської міської ради»;

– Коник В.В., вихователь Ізюмського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 2 комбінованого типу Ізюмської міської ради;

– Борзенко В. М., вихователь Комунального закладу «Зеленогайський спеціальний загальноосвітній навчально-виховний комплекс (дошкільний навчальний заклад − школа-інтернат І-ІІ ступенів)» Харківської обласної ради;

– Март’янова С.О., вихователь Дергачівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 1 «Калинка» комбінованого типу Дергачівської міської ради Дергачівського району;

 

в номінації «Вихователь-методист»:

– Щербак А.М., вихователь-методист Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 294 Харківської міської ради»;

– Витовтова Л.М., вихователь-методист Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 446 Харківської міської ради»;

– Губанова І.В, вихователь-методист Первомайського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 16 «Усмішка» Первомайської міської ради;

– Паладій Н.О., вихователь-методист Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 2 Харківської міської ради»;

– Сургай Т.О., вихователь-методист Краснокутського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 1 Краснокутської селищної ради Краснокутського району;

– Пінчук В.В., вихователь-методист Лозівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) № 7 «Золотий півник» Лозівської міської ради;

– Євтіфієва В.А., вихователь-методист Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 440 Харківської міської ради»;

– Золотарьова О.М., вихователь-методист Комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 378 Харківської міської ради»;

– Шепелєва Н.В., вихователь-методист Комунального закладу «Харківський санаторний навчально-виховний комплекс № 1» Харківської обласної ради

– Дігтяр Т.В., вихователь-методист Безлюдівського дошкільного навчального закладу (ясел-садка) Безлюдівської селищної ради Харківського району.

21 квітня 2017 року конкурсанти презентують власний професійний досвід на базі Комунального закладу «Харківська гуманітарно–педагогічна академія» Харківської обласної ради (номінація «Вихователь груп загального розвитку») та КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» з номінацій «Вихователь груп компенсуючого типу»та «Вихователь-методист»).

Зведені оціночні листи І етапу ІІ (обласного) туру обласного конкурсу «Кращий вихователь Харківщини» у 2017 році розміщені у розділі «Публічна інформація» (підрозділі - «Інформація») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Конкурси»). 

Фотографії розміщені у розділі "Фотоальбоми Академії".

 
20 квітня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.апр.2017

Відділом планування та розподілу літератури спільно з бібліотекою Академії проведено вебінар для бібліотекарів спеціальних навчальних закладів обласного підпорядкування за темою «Організація роботи бібліотеки спеціального навчального закладу на засадах педагогіки партнерства».

Під час роботи вебінару було визначено шляхи впровадження інноваційних форм обслуговування читачів і розроблено план дій щодо впровадження Універсальної десяткової класифікації в діяльності бібліотек.


На базі загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова методистами КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено тренінги з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання для вчителів англійської мови та географії, які працюють в 10-11-х класах.

У тренінгах для вчителів англійської мови взяли участь 58 педагогів з Московського та Новобаварського районів, для вчителів географії – 56 педагогів з Київського, Московського та Новобаварського районів.

Під час заходів учителям надано адресну практичну допомогу щодо підготовки учнів до виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

 
V засідання атестаційної комісії ІІІ рівня при ДНіО ХОДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.апр.2017

20 квітня 2017 року на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено п’яте засідання атестаційної комісії ІІІ рівня при Департаменті науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

У засіданні атестаційної комісії взяли участь педагогічні працівники 28 навчальних закладів та установ освіти (навчальні заклади обласного підпорядкування, методичні кабінети (центри) місцевих органів управління освітою, професійно-технічні, вищі І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації навчальні заклади).

За результатами засідання атестаційної комісії атестовано 94 педагогічні працівники.

 
19 квітня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.апр.2017

Центром моніторингу якості освіти Комунального вищого навчального закладу «Харківська академія неперервної освіти» проведено семінар-тренінг у межах «Школи моніторингу» для директорів (заступників директорів) загальноосвітніх навчальних закладів за темою «Моніторинг якості освіти: прикладні аспекти аналізу та інтерпретації даних» відповідно до замовлень відділів освіти Дергачівської районної державної адміністрації, Люботинської міської ради.

Учасників заходу ознайомлено з методами аналізу та інтерпретації даних, особливістю їх використання в педагогічній практиці; опрацьовано алгоритм аналізу результатів моніторингу.

Результатом роботи учасників семінару-тренінгу стали аналітичні матеріали за підсумками кваліметричного оцінювання та квадрант-аналізу.

У семінарі-тренінгу взяли участь 28 педагогічних працівників Дергачівського району та м. Люботина.


На базі Оскільського НВК та Кам’янського НВК Ізюмського району співробітниками Центу практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя проведено проблемно-тематичний семінар «Упровадження здоров’язбережувальних технологій у навчально-виховний процес загальноосвітніх навчальних закладів» для педагогічних працівників Ізюмського району.

Під час семінару працювали три секції: для практичних психологів, керівників шкільних методичних об’єднань класних керівників та вчителів основ здоров’я. Було презентовано досвід роботи методичного кабінету відділу освіти Ізюмської районної ради, Кам’янського НВК та Оскільського НВК щодо формування здорового способу життя дітей та учнівської молоді. Учасники семінару розглянули сучасні здоров’язбережувальні освітні технології й отримали науково-методичну допомогу з питань застосування її на уроках та під час організації превентивної виховної діяльності, опрацювали «Методичні рекомендації щодо профілактики учинень дітьми навмисних самоушкоджень, суїциду, формування ціннісних ставлень до життя й здоров’я у загальноосвітніх навчальних закладах Харківської області», питання ефективного здійснення превентивної освіти та соціально-психологічного супроводу навчально-виховного процесу, проаналізували сучасні підходи та завдання навчального предмета «Основи здоров’я» в умовах формування здоров’язбережувального освітнього середовища.

У роботі семінару взяли участь 46 осіб із 17-ти загальноосвітніх навчальних закладів Ізюмського району.


Методистами Центру практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя було проведено друге засідання тимчасового творчого колективу «Педагогіка партнерства у діяльності соціального педагога щодо захисту прав дітей» за темою «Система співпраці та перенаправлення у діяльності соціального педагога», у засіданні взяли участь методисти психологічних служб, соціальні педагоги загальноосвітніх навчальних закладів та представники Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді.

Під час засідання було обговорено основні поняття, зміст та принципи реалізації педагогіки партнерства у діяльності соціального педагога, проаналізовано нормативно-правові документи та шляхи співпраці щодо захисту прав дітей, обговорено актуальні питання співпраці та перенаправлення до соціальних служб.

У заході взяли участь 7 осіб.


Центром методичної та аналітичної роботи проведено засідання тимчасового творчого колективу «Методика проектно-дослідницької діяльності учнів як складова шкільної екологічної освіти» за участю вчителів біології.

Під час заходу відбулось обговорення структури посібника «Методичні рекомендації щодо організації та проведенні проектно-дослідницької діяльності учнів загальноосвітніх навчальних закладів».

В спілкуванні взяли участь 7 педагогів.


На базі загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова методистами КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено тренінги з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання для вчителів англійської мови та географії, які працюють в 10-11-х класах.

У тренінгах для вчителів англійської мови взяли участь 43 педагоги з Індустріального, Немишлянського районів та міської мережі м. Харкова, для вчителів географії – 34 педагоги з Індустріального, Немишлянського, Основ’янського районів та міської мережі м. Харкова.

Під час заходів учителям надано адресну практичну допомогу щодо підготовки учнів до виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

 
ІV (підсумковий) етап ХVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.апр.2017

Підбито підсумки ІV (підсумкового) етапу ХVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості.

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 13 квітня 2017 року № 521 «Про підсумки 4-го (підсумкового) етапу ХVI Всеукраїнського конкурсу учнівської творчості» І місце від Харківської області посіли 2 учні загальноосвітніх навчальних закладів.


Номінація «Література»:

Кучик Неля – учениця 11 класу Садовської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області.


Номінація «Історія України і державотворення»:

Реброва Анастасія – учениця 9 класу Харківської гімназії № 13 Харківської міської ради Харківської області.

Вітаємо переможців та їхніх наставників!

 
18 квітня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.апр.2017

У КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбувся семінар-тренінг «Науково-методичні та світоглядні аспекти вивчення курсу за вибором «Православна культура Слобожанщини» (друга сесія) для вчителів загальноосвітніх навчальних закладів районів (міст) області, які викладають цей предмет.

Метою семінару-тренінгу було надання науково-методичної та практичної допомоги вчителям, які викладають предмет «Православна культура Слобожанщини».

У семінарі взяли участь 127 учителів із Куп’янського, Красноградського, Краснокутського, Лозівського, Нововодолазького, Первомайського, Сахновщинського, Харківського, Чугуївського, Шевченківського районів та міст Куп’янська, Люботина, Первомайського,Чугуєва Харківської області.


На базі загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова розпочалися тренінги з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання для вчителів англійської мови, які працюють в 11-х класах.

У тренінгах узяли участь 42 вчителі Шевченківського та Холодногірського районів міста.

Під час заходів учителям надано адресну практичну допомогу щодо підготовки учнів до виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

Тренінги триватимуть до 21 квітня 2017 року.

 
Відбірково-тренувальні збори кандидатів Міжнародних учнівських олімпіад з навчальних предметів Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.апр.2017

18 квітня 2017 року розпочалися відбірково-тренувальні збори кандидатів до складу команди учнів України для участі в Міжнародних учнівських олімпіадах з математики, інформатики, фізики, хімії, біології.

До участі у відбірково-тренувальних зборах було запрошено 15 учнів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова – переможців ІV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад:

 

інформатика:

Осташев Данііл та Слободянюк Денис, учні Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»;

Коваль Ілля, учень Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області;

 

математика:

Вєпрік Микита, Нго Нгок Тхай Шон, Руденко Олег, Сарапін Роман та Фам Хоанг Вієт, учні Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»;

Коваль Ілля та Шевченко Ольга, учні Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області;

 

хімія:

Оскома В’ячеслав, учень Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»;

Коломієць Олександр, учень Харківського ліцею № 89 Харківської міської ради Харківської області;

 

фізика:

Ковальова Вікторія, учениця Харківського ліцею № 161 «Імпульс» Харківської міської ради Харківської області;

Кригін Сергій, учень комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області»;

 

біологія:

Рузін Юрій, учень Харківської гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області;


Бажаємо успіхів учасникам!

 
У Центрі професійного розвитку працівників освіти 18.04.2017 р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.апр.2017

1. Розпочинають навчання групи за напрямами:

– Керівники гуртків ПНЗ (художньо-естетичні) (усі категорії), куратор Вороніна Г.Л., викладач кафедри виховання й розвитку особистості;

– Початкові класи (2-3 класи) (спеціалісти та ІІ категорія), куратор Лященко В.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Початкові класи (4-1 класи) (спеціалісти та ІІ категорія), куратор Заліська О.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Вихователі ДНЗ (розвивальні технології) (усі категорії), куратор Ярмонова Н.С., викладач секції розвивального навчання;

– Французька мова (усі категорії), куратор Булгакова В.Г., викладач кафедри методики навчання мов і літератури;

– Захист Вітчизни (усі категорії), куратор Дементьєва Т.П., старший викладач кафедри виховання й розвитку особистості;

– Вихователі ЗОШ-інтернатів (усі категорії), куратор Калініна Т.С., старший викладач секції спеціальної та інклюзивної освіти;

– Зарубіжна література, російська мова (усі категорії), куратор Водолажченко Н.А., викладач кафедри методики навчання мов і літератури;

– Вихователі ДНЗ (розвивальні технології) (усі категорії), куратор Кугуєнко Н.Ф., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– Математика «Педагог-фахівець» (І та вища категорії), куратор Кравченко З.І., старший викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;

– Українська мова та література «Педагог-майстер» (вища категорія, пед. звання), куратор Ганіна Н.В., старший викладач кафедри методики навчання мов і літератури;

– Англійська мова) (спеціалісти та ІІ категорія), куратор Казачінер О.С., старший викладач кафедри методики навчання мов і літератури;

– Хімія «Педагог-фахівець» (І та вища категорії), куратор Харченко О.В., старший викладач кафедри методики природничо-математичної освіти.

 

2. Розпочинають навчання експериментальні групи за напрямами:

– «Фізична культура» (трансформована форма навчання), («Педагог-майстер» (вища категорія, пед. звання), куратор Волкова І.В., (18.04.2017 – 25.05.2017);

– «Початкові класи» (пролонгована форма навчання), («Педагог-фахівець – вища та перша категорії»), куратор Коваль О.А., (21.03.2017 – 03.06.2017).

 

3. Продовжують навчання експериментальні групи за напрямами:

– «Географія» (трансформована форма навчання), (І та вища категорії), куратор Грінченко О.І. (11.04.2017 – 18.05.2017);

– «Українська мова та література» (трансформована форма навчання), («Педагог-фахівець – вища та перша категорії»), куратор Лузан Л.О. (21.04.2017 – 27.04.2017).

 

Продовжують роботу авторські творчі майстерні:

– «Реалізація компетентнісного підходу в освітній практиці початкової школи» (06.10.2016-09.06.2017), куратор Гезей О.М., старший викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– «Організація життєдіяльності дітей дошкільного віку відповідно до гранично допустимого навантаження» (29.09.2016-21.06.2017), куратор Ярмонова Н.С., викладач секції розвивального навчання.

 

4. Розпочинають навчання тематичні спецкурси:

– «Використання ІКТ учителем філологічних дисциплін у професійній діяльності», куратор Булгакова В.Г.;

– «Використання ІКТ учителем філологічних дисциплін у професійній діяльності», куратор Ганіна Н.В.;

– «Підвищення компетентності вчителів щодо підготовки учнів до розв’язування тестових завдань ЗНО», куратор Казачінер О.С.;

– «Актуальні проблеми викладання інтегрованого курсу «Література»», куратор Водолажченко Н.А.;

– «Шляхи набуття дитиною соціально-комунікативних та художньо-продуктивних компетентностей», куратор Ярмонова Н.С.

– «Сучасні виклики екологічних загроз та екологічне виховання підростаючого покоління», куратор Дементьєва Т.П.

– «Методичні та організаційні особливості підготовки учнів до ЗНО з математики», куратор Кравченко З.І.

– «Використання ІКТ у практиці роботи вчителів початкових класів», куратор Заліська О.М.,

– «Використання ІКТ у практиці роботи вчителів початкових класів», куратор Лященко В.М.,

– «Формування життєвої компетентності вихованців шкіл –інтернатів засобами ігрової діяльності», куратор Чуркіна В.М.;

– «Сучасні технології національно патріотичного виховання», куратор Вороніна Г.Л.;

– «Формування соціальної компетентності дошкільника засобами ігрової діяльності», куратор Кугуєнко Н.Ф.;

– «Використання інтерактивних завдань для організації навчання природничо-математичної дисциплін засобами ІКТ», куратор Свєтлична О.С.

 
Інформаційний лист про науково-методичні заходи з 18.04 по 24.04.2017р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.апр.2017

Згідно з планом роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» повідомляємо, що в період з 18 по 24 квітня 2017 року відбудуться наступні заходи; завантажити повністю Інформаційний Лист від 14.04.2017р. № 415 у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»).

 
VІ Європейська математична олімпіада для дівчат European Girls’ Mathematical Olympiad (EGMO) Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.апр.2017

З 6 по 12 квітня 2017 року в місті Цюрих, Швейцарія, відбулася Шоста Європейська математична олімпіада для дівчат European Girls’ Mathematical Olympiad (EGMO).

Україну на змаганні представляли 4 учасниці, серед них:

Ольга Шевченко , учениця 11-го класу Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області;

Аліна Гарбузова , учениця 10-го класу КЗ «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області».

Обидві учениці вибороли золоті медалі.

Вітаємо переможниць та їхніх наставників!

                                                                           

 
14 квітня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.апр.2017

На базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» відбулися тренінги з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання для вчителів, які працюють в 11-х класах загальноосвітніх навчальних закладів районів, міст та об’єднаних територіальних громад області.

У тренінгах для вчителів англійської мови взяли участь 32 педагоги з Ізюмського, Куп’янського, Лозівського, Первомайського районів області, м. Ізюма, м. Куп’янська, м. Лозової, м. Первомайського ; для вчителів хімії – 22 педагоги з Вовчанського, Дворічанського, Великобурлуцького, Куп’янського, Чугуївського, м. Куп’янська, м. Чугуєва; для вчителів російської мови – 21 педагог з Валківського, Вовчанського, Зміївського, Кегичівського, Красноградського, Первомайського, Харківського районів області, м. Куп’янська, м. Первомайського, м. Чугуєва і Мереф’янської та Чкалівської об’єднаних територіальних громад.

Під час заходів учителям надано адресну практичну допомогу щодо підготовки учнів до виконання тестових завдань зовнішнього незалежного оцінювання 2017 року.

 
Урочисте нагородження переможців і призерів IV Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць» Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.апр.2017

31 березня 2017 року у Посольстві Литовської Республіки в Україні (м. Київ) відбулося урочисте нагородження переможців і призерів IV Всеукраїнського конкурсу есе «Я – європеєць», який проводився Міністерством культури України, Всеукраїнською молодіжною громадською організацією «Серце до серця» спільно з Посольством Литовської Республіки в Україні протягом вересня 2016 – березня 2017 року.

Учасниками Конкурсу стали понад 5,5 тисяч школярів із усіх регіонів України. Журі Конкурсу визначило 26 переможців і призерів, до числа яких увійшла Будайчик Катерина, учениця Шевченківського ліцею Шевченківської районної ради Харківської області.

Вітаємо переможця конкурсу Будайчик Катерину та її вчителя Кулик Світлану Василівну

                                                                   

 
ІV засідання атестаційної комісії ІІІ рівня при ДНіО ХОДА Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.апр.2017

13 квітня 2017 року на базі КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» проведено четверте засідання атестаційної комісії ІІІ рівня при Департаменті науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації.

У засіданні атестаційної комісії взяли участь педагогічні працівники 21 навчального закладу та установи освіти (навчальні заклади обласного підпорядкування, методичні кабінети (центри) місцевих органів управління освітою, професійно-технічні, вищі І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації навчальні заклади).

За результатами засідання атестаційної комісії атестовано 116 педагогічних працівників та розглянуто 2 апеляційні справи.

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 161 - 180 з 3034
Літні мовні табори

Літні мовні табори

Наша кнопка
Ви можете згадати про наш ресурс, розмістивши у себе на сайті цю кнопку: Портал Академії
Щоб це зробити, просто додайте в HTML код потрібної сторінки даний код:



МОН України 

Інститут ІТЗО 

ДВНЗ «УМО» НАПН України 

Академія інноваційного розвитку освіти 

освітній портал Педагогічна преса 

Е-Ранок 

Видавнича група «Основа» 

Інститут Передових Технологій 

Мiжнародний форум  

Образовательный онлайн-журнал 

Всеукраїнська акція «Слова допомагають» 

© 2006. КВНЗ «ХАНО». Всі права збережено.
61057 Харків, вул. Пушкінська, 24.
e-mail: kvnz.hano@gmail.com
Розробка: Grand на основі Joomla
Google+
Счетчик PR-CY.Rank
службы мониторинга серверов