Головна
Інформація
Планування науково-методичної роботи
Про Академію
Досягнення Академії
Підвищення кваліфікації
Методична діяльність
Методичні новинки
Наукова діяльність
Інновації
Регіональні освітні проекти
Участь у Міжнародних та Всеукраїнських проектах
Інформаційний Вісник
Публічна інформація
Учитель року
Українським вчителям і учням зарубіжжя
Календар знаменних дат
Корисні посилання
Зворотній зв'язок

Файловий архів
Пошук
Структура сайту


Дистанційна освіта
Вебінар
Чат (веб)
База даних
Електронна Бiблiотека
Фотоальбоми Академії
Фотоальбоми

ФотоАрхів
Анонс
Анонси Академії
Переклад оналйн
Online.ua
с на

Комунальний вищий навчальний заклад
«ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»


Інформація: останні новини
Інформація
Всеукраїнський огляд творчих робіт «Забуті пам’ятки історії та культури України» Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.авг.2017

Лист Інституту модернізації змісту освіти від 03.07.2017 р. № 21.1/10-1345 «Про проведення Всеукраїнського огляду творчих робіт «Забуті пам’ятки історії та культури України», другий тур проводиться з 19 червня по 16 грудня 2017 року, детальна інформація (інформацiйний лист, положення, заявка) на сайті Громадської організації «Українське товариство охорони пам’яток історії та культури» – http://pamjatky.org.ua/ та розміщено у розділі «Планування науково-методичної роботи» (підрозділі - «Всеукраїнські, обласні конкурси»), у розділі «Методична діяльність» (підрозділі - «Історія») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»). 

 
 
Перший Міжнародний конгрес тьюторингу «Сила партнерства» Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.авг.2017

Лист Інституту модернізації змісту освіти від 31.07.2017 р. № 21.1/10-1590 «Перший Міжнародний конгрес тьюторингу «Сила партнерства», що проходитиме 20 – 21 жовтня 2017 року в м. Києві, розміщено у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»).

 
ХХIХ Міжнародна учнівська олімпіада з інформатики Надрукувати Надіслати електронною поштою
03.авг.2017

З 27 липня по 5 серпня 2017 року в м. Тегеран, Іран, відбулася 29-та Міжнародна учнівська олімпіада з інформатики. Вона об’єднала школярів із 84 країн світу.

Команда України була представлена чотирма учасниками, серед яких учень 10-го класу Харківського навчально-виховного комплексу № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради Харківської області Коваль Ілля. Українські школярі вибороли одну золоту та дві срібні нагороди.

Коваль Ілля нагороджений срібною медаллю.

Коваль Ілля також узяв участь у 58-й Міжнародній учнівській олімпіаді з математики (12 − 22 липня 2017 року, м. Ріо-де-Жанейро, Бразилія) та отримав Почесну грамоту.

Вітаємо переможця та педагогів, які його підготували!

 
ХХVIІI Міжнародна учнівська олімпіада з біології Надрукувати Надіслати електронною поштою
31.июл.2017

З 22 по 31 липня 2017 року в м. Ковентрі, Сполучене Королівство Великої Британії, відбулася 28-ма Міжнародна учнівська олімпіада з біології. Вона об’єднала школярів із 68 країн світу.

Команда України була представлена чотирма учасниками, серед яких випускник 11-го класу Харківської гімназії № 46 імені М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області Рузін Юрій.

Усі українські школярі вибороли бронзові медалі.

Вітаємо Рузіна Юрія та педагогів, які його підготували!

 
Лист МОНУ від 25.07.2017 р. № 2.2-1781 «IV Всеукраїнський конкурс «Геліантус-учитель» – 2018 Надрукувати Надіслати електронною поштою
28.июл.2017

Лист МОНУ від 25.07.2017 р. № 2.2-1781 «Про проведення IV конкурсу «Геліантус-учитель» – 2018 та IV Всеукраїнської зимової природничої школи «Геліантус – дружнє коло». Проведення IV Всеукраїнського конкурсу фахової майстерності для вчителів природничих дисциплін (фізики, хімії, біології, географії, природознавства, екології, основ здоров’я) і початкових класів «Геліантус-учитель» планується 27 березня 2018 року. Лист розміщено у розділі «Методична діяльність» (підрозділі - «Біологія, Екологія»), у розділі «Планування науково-методичної роботи» (підрозділі - «Всеукраїнські, обласні конкурси») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»). 

 
Обговорення проектів навчальних програм із природничих дисциплін для учнів 10-11 класів ЗНЗ Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.июл.2017

Інформусмо, що 25 липня ц.р. на платформі ЕдЕра для публічного обговорення виставляються 4 варіанти проектів програм інтегрованого курсу “Природничі науки” для учнів 10-11 класів, де всі бажаючі, авторизувавшись, зможуть висловити свої пропозиції.

Загальне посилання на ЕдЕру: ed-era.com Точне гіперпосилання для обговорення буде надіслано вам у понеділок.

Обговорення триватиме до 4 серпня 2017 року.

Просимо довести зазначену інформацію до керівників навчальних закладів.

Лист МОНУ від 21.07.2017 р. № 2.2-1760 «Про обговорення проектів навчальних програм із природничих дисциплін для учнів 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів» розміщено у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»).

 
 
ХLVIІI Міжнародна учнівська олімпіада з фізики Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.июл.2017

З 15 по 25 липня 2017 року в м. Джок’якарта (Індонезія) відбулася 48-ма Міжнародна учнівська олімпіада з фізики. У змаганнях узяли участь школярі з 88 країн світу.

Команда України була представлена п’ятьма учасниками, серед яких Кригін Сергій, випускник 11-го класу Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області», та Ковальова Вікторія, випускниця Харківського ліцею № 161 «Імпульс» Харківської міської ради Харківської області.

За результатами змагань Кригін Сергій нагороджений золотою медаллю, Ковальова Вікторія − срібною.

Вітаємо переможця та педагогів, які його підготували!

 
LVIІI Міжнародна учнівська олімпіада з математики Надрукувати Надіслати електронною поштою
24.июл.2017

З 12 по 22 липня 2017 року в м. Ріо-де-Жанейро (Бразилія) відбулася 58-а Міжнародна учнівська олімпіада з математики. У змаганнях взяли участь 615 школярів із 111 країн світу. Україну на олімпіаді представляли 6 учнів, які вибороли одну золоту, дві срібні та дві бронзові медалі.

Випускники 11-го класу Комунального закладу «Харківський фізико-математичний ліцей № 27 Харківської міської ради Харківської області» Нго Нгок Тхай Шон та Руденко Олег нагороджені срібними медалями, Сарапін Роман – бронзовою.

Вітаємо переможців та педагогів, які їх підготували!

 
ХLIХ Міжнародна учнівська олімпіада з хімії Надрукувати Надіслати електронною поштою
18.июл.2017

З 5 по 15 липня 2017 року в м. Накхонпатхом, Таїланд, відбулася 49-та Міжнародна учнівська олімпіада з хімії. Команда України була представлена чотирма учасниками, серед яких випускник 11-го класу Харківського ліцею № 89 Харківської міської ради Харківської області Коломієць Олександр. Українські школярі вибороли три срібні та одну бронзову нагороди.

Коломієць Олександр нагороджений бронзовою медаллю.

Вітаємо переможця та педагогів, які його підготували!

 
ПРОГРАМА ОБЛАСНОГО СЕРПНЕВОГО ПЕДАГОГІЧНОГО ТИЖНЯ 21.08 – 31.08.2017р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.июл.2017

Програма обласного березневого педагогічного тижня за темою «Диверсифікація форм методичної роботи в системі неформальної та інформальної освітньої діяльності педагогів», що буде проходити з 21 по 31 серпня 2017 року, розміщена  у розділі “Файловий архів” (підрозділі – «Заходи») 

 
 
7 жовтня 2017 року і на початку грудня відбудеться конференція «ЗАВТРА НА ІМ’Я ___» Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.июл.2017

Товариство з обмеженою відповідальністю «Комунальний ХАБ «Економіка» 7 жовтня 2017 року (м. Київ) і на початку грудня (м. Дніпро) проводить конференцію «ЗАВТРА НА ІМ’Я ___».

Метою заходу є залучення до участі в діалозі талановитих підлітків із різних регіонів України.

До участі запрошуються: наставники-вчителі, підлітки та їх батьки, інші зацікавлені особи.

Детальніше...
 
Відбувся Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля» Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.июл.2017

27 червня – 2 липня 2017 року в м. Таллінні (Естонська Республіка) відбувся Міжнародний фестиваль дитячо-молодіжної творчості «Балтійська хвиля». Організатором фестивалю виступила Всеукраїнська молодіжна громадська організація «Серце до серця» за підтримки Міністерства культури України, Міністерства молоді та спорту України, Міністерства освіти і науки України, Посольства України в Естонській Республіці, Естонського фонду сприяння європейській інтеграції України. Метою фестивалю є підтримка творчої, обдарованої молоді, сприяння розвитку дружніх відносин між країнами, популяризація багатонаціональної культури.

І місце в номінації «Конкурс літературно-музично-спортивних міні-композицій «Молодь обирає здоров’я» посіла команда «На абордаж» Харківської гімназії № 39 Харківської міської ради Харківської області (керівники - Димченко Ірина Іванівна та Сірик Ірина Сергіївна).

Вітаємо переможців!

 
Літня школа для молодих учителів міжнародної методлабораторії «Verba Magistri» Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.июл.2017

Міжнародна методлабораторія «Verba Magistri» відкрила набір до літньої школи для молодих учителів, яка проводиться 23 – 29 липня 2017 року в м. Чорноморську.

Програма літньої школи передбачає поєднання академічних лекцій, майстер-класів, презентацій, дискусій, кінопоказів з історії Голодомору. Разом із цим заплановані екскурсії в Чорноморську та Одесі.

Докладнішу інформацію розміщено для ознайомлення у розділі «Методична діяльність» (підрозділі - «Історія») та для завантаження повністю ТУТ.

 
Літні мовні табори Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.июл.2017

Метою якісного навчання дітей іноземних мов у контексті європейської інтеграції України, наближення до європейських стандартів та популяризації вивчення іноземних мов у червні 2017 року на базі 426 загальноосвітніх навчальних закладів Харківської області були організовані літні мовні табори.

Оздоровленням і розвитком було охоплено 14 626 учнів. Серед них 11 993 школярі відвідували англомовні табори, 561 – німецькомовні, 97 – франкомовні, 1 923 – двомовні. На базі 4 загальноосвітніх навчальних закладів працювали багатомовні табори: Харківської гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області; Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа І-ІІІ ступенів № 166 «Вертикаль» Харківської міської ради Харківської області; Харківської гімназії № 1 Харківської міської ради Харківської області (англійська, французька, німецька); Куп’янської гімназії № 1 Куп’янської міської ради Харківської області (англійська, французька, німецька, китайська мови).

До роботи в літніх мовних таборах, крім 1 284 учителів іноземних мов ЗНЗ Харківської області, було залучено 130 студентів-волонтерів, 79 волонтерів інших організацій, пропонованих МОНУ, та випускників шкіл попередніх років. 7 загальноосвітніх навчальних закладів отримали статус “GoCamp 2017” та волонтерів із Шотландії, США, Китаю, Єгипту, Туреччини.

Навчально-методичне забезпечення щодо проведення літніх мовних таборів з англійської мови та фото і відео-звіти проведення літніх мовних таборів у Харківській області за минулий рік розміщено для перегляду та завантаження у розділі «Літні мовні табори».

 
Підведено підсумки ІІІ (всеукраїнського) етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2017» Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.июл.2017

Підведено підсумки ІІІ (всеукраїнського) етапу Всеукраїнського конкурсу «Шкільна бібліотека – 2017».

Відповідно до наказу Міністерства освіти і науки України від 27.06.2017 № 939 переможцем Конкурсу в номінації «Шкільна бібліотека: інноваційні проекти» визначено колектив Харківського технічного ліцею № 173 Харківської міської ради (Станкевич Світлана Василівна, директор; Карнацевич Владислав Леонідович, методист; Лунячек Наталя Олександрівна, заступник директора з навчально-виховної роботи; Романенко Наталя Анатоліївна, завідувач бібліотеки).

Лауреатами конкурсу стали:

– Григор’єва Ольга Олексіївна, завідувач бібліотеки Харківської гімназії № 6 «Маріїнська гімназія» Харківської міської ради (номінація «Читання і діти: діапазон бібліотечних ідей і можливостей»);

– Чорна Ірина Вікторівна, завідувач бібліотеки Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 88 імені О. Г. Зубарева, Харківської міської ради (номінація «Бібліотека – виховний простір навчального закладу»).

Вітаємо переможців конкурсу!

 
Результати проведення Всеукраїнських учнівських турнірів 2016/2017 навчального року Надрукувати Надіслати електронною поштою
04.июл.2017

Міністерством освіти і науки України підбито підсумки Всеукраїнських учнівських турнірів (наказ від 26.06.2017 № 934 «Про результати проведення Всеукраїнських учнівських турнірів 2016/2017 навчального року»).

У 2016/2017 навчальному році Харківську область у фінальних етапах Всеукраїнських учнівських турнірів представляли 75 учнівських команд, вибороли перемогу 55 команд (73 %), що є кращим результатом за останні три роки:

І місце – 8 команд;

ІІ місце – 18 комад;

ІІІ місце – 29 команди;

Диплом учасника – 20 команд.


Детальніше...
 
Реалізація інтегрованого підходу в початковій освіті в контексті Концепції Нової української школи Надрукувати Надіслати електронною поштою
23.июн.2017

22 – 23 червня 2017 року головний спеціаліст Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти Міністерства освіти і науки України Таранік-Ткачук К.В. та завідувач сектору наукового та навчально-методичного забезпечення вивчення мов національних меншин Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» Фоміна С.П. ознайомилися із загальноосвітніми навчальними закладами Харківської області, які з 1 вересня 2017 року є пілотними школами з апробації освітніх програм нового Державного стандарту початкової загальної освіти.

До дослідно-експериментальної роботи Всеукраїнського рівня за темою «Реалізація інтегрованого підходу в початковій освіті в контексті Концепції Нової української школи» долучилися чотири загальноосвітні навчальні заклади області:

– Богодухівський колегіум № 2 Богодухівської районної ради Харківської області,

– Красноградська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 1 ім. О.І. Копиленка Красноградської районної державної адміністрації Харківської області,

– Хорошівська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів Харківської районної ради Харківської області,

– Харківська гімназія № 12 Харківської міської ради Харківської області.

Фотографії розміщені у розділі "Фотоальбоми Академії".

 
Конкурс «Global Teacher Prize Ukraine» – Нобелівська премія для освітян Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.июн.2017

Лист МОНУ від 16.06.2017 р. № 1/9-329 «Конкурс Global Teacher Prize Ukraine – Нобелівська премія для освітян», проводить громадська спілка «Освіторія» розміщено для ознайомлення у розділі «Планування науково-методичної роботи» (підрозділі - «Всеукраїнські, обласні конкурси») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»).

 
 
Результати ІІІ етапу учнівської олімпіади з лінгвістики, що проводилася в 2016/2017 році в м. Києві Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.июн.2017

У 2016/2017 навчальному році в м. Києві відбулася учнівська олімпіада з лінгвістики, у ІІІ етапі якої брали участь школярі з 9 регіонів України.

За підсумками роботи журі переможцями ІІІ (міського) етапу учнівської олімпіади з лінгвістики стали такі учні загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова:

– Коваль Ілля, учень 10 класу НВК № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради який посів перше місце в особистому заліку;

– Рощупкін Дмитро, учень 7 класу НВК № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради який посів перше місце в особистому заліку;

– Симоненко Михайло, учень 7 класу Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради, який посів друге місце в особистому заліку;

– Обозний Максим, учень 8 класу НВК № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради який посів третє місце в особистому заліку;

– Шапран Микита, учень 7 класу НВК № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради який посів третє місце в особистому заліку.

Вітаємо переможців та їхніх наставників.

 
Інформаційний лист про науково-методичні заходи з 19.06 по 26.06.2017р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.июн.2017

Згідно з планом роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» повідомляємо, що в період з 19 по 26 червня 2017 року відбудуться наступні заходи; завантажити повністю Інформаційний Лист від 16.06.2017р. № 582 у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»).

 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 20 з 2977
Літні мовні табори

Літні мовні табори

Наша кнопка
Ви можете згадати про наш ресурс, розмістивши у себе на сайті цю кнопку: Портал Академії
Щоб це зробити, просто додайте в HTML код потрібної сторінки даний код:МОН України 

Інститут ІТЗО 

ДВНЗ «УМО» НАПН України 

Академія інноваційного розвитку освіти 

освітній портал Педагогічна преса 

Е-Ранок 

Видавнича група «Основа» 

Інститут Передових Технологій 

Мiжнародний форум  

Образовательный онлайн-журнал 

Всеукраїнська акція «Слова допомагають» 

© 2006. КВНЗ «ХАНО». Всі права збережено.
61057 Харків, вул. Пушкінська, 24.
e-mail: kvnz.hano@gmail.com
Розробка: Grand на основі Joomla
Google+
Счетчик PR-CY.Rank
службы мониторинга серверов