Головна
Інформація
Планування науково-методичної роботи
Про Академію
Досягнення Академії
Підвищення кваліфікації
Методична діяльність
Методичні новинки
Наукова діяльність
Інновації
Регіональні освітні проекти
Участь у Міжнародних та Всеукраїнських проектах
Інформаційний Вісник
Публічна інформація
Учитель року
Українським вчителям і учням зарубіжжя
Календар знаменних дат
Корисні посилання
Зворотній зв'язок

Файловий архів
Пошук
Структура сайту


Дистанційна освіта
Вебінар
Чат (веб)
База даних
Електронна Бiблiотека
Фотоальбоми Академії
Фотоальбоми

ФотоАрхів
Анонс
Анонси Академії
Переклад оналйн
Online.ua
с на

Комунальний вищий навчальний заклад
«ХАРКІВСЬКА АКАДЕМІЯ НЕПЕРЕРВНОЇ ОСВІТИ»


Інформація: останні новини
Інформація
Конкурс «Global Teacher Prize Ukraine» – Нобелівська премія для освітян Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.июн.2017

Лист МОНУ від 16.06.2017 р. № 1/9-329 «Конкурс Global Teacher Prize Ukraine – Нобелівська премія для освітян», проводить громадська спілка «Освіторія» розміщено для ознайомлення у розділі «Планування науково-методичної роботи» (підрозділі - «Всеукраїнські, обласні конкурси») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»).

 
 
Результати ІІІ етапу учнівської олімпіади з лінгвістики, що проводилася в 2016/2017 році в м. Києві Надрукувати Надіслати електронною поштою
20.июн.2017

У 2016/2017 навчальному році в м. Києві відбулася учнівська олімпіада з лінгвістики, у ІІІ етапі якої брали участь школярі з 9 регіонів України.

За підсумками роботи журі переможцями ІІІ (міського) етапу учнівської олімпіади з лінгвістики стали такі учні загальноосвітніх навчальних закладів міста Харкова:

– Коваль Ілля, учень 10 класу НВК № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради який посів перше місце в особистому заліку;

– Рощупкін Дмитро, учень 7 класу НВК № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради який посів перше місце в особистому заліку;

– Симоненко Михайло, учень 7 класу Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради, який посів друге місце в особистому заліку;

– Обозний Максим, учень 8 класу НВК № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради який посів третє місце в особистому заліку;

– Шапран Микита, учень 7 класу НВК № 45 «Академічна гімназія» Харківської міської ради який посів третє місце в особистому заліку.

Вітаємо переможців та їхніх наставників.

 
Інформаційний лист про науково-методичні заходи з 19.06 по 26.06.2017р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
19.июн.2017

Згідно з планом роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» повідомляємо, що в період з 19 по 26 червня 2017 року відбудуться наступні заходи; завантажити повністю Інформаційний Лист від 16.06.2017р. № 582 у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»).

 
У Центрі професійного розвитку працівників освіти 16.06.2017 р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.июн.2017

1. Закінчили навчання групи за напрямами:

– «Вихователі ГПД» (усі категорії), куратор Дементьєва Т.П., старший викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;

– «Початкові класи» (4-1 класи) («педагог-фахівець» – вища та І категорії), куратор Заліська О.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– «Англійська мова» («педагог-фахівець» – вища та І категорії), ("педагог-майстер" (вища категорія, педагогічні звання) Казачінер О.С., старший викладач кафедри методики навчання мов і літератури.

 

2. Закінчили роботу тематичні спецкурси:

– «Сучасні виклики екологічних загроз та екологічне виховання підростаючого покоління», куратор Дементьєва Т.П.;

– «Використання ІКТ у практиці роботи вчителів початкових класів», куратор Заліська О.М.;

– «Підвищення компетентності вчителів щодо підготовки учнів до розв’язування тестових завдань ЗНО», куратор Казачінер О.С.;

– «Організація інклюзивного навчання в ЗНЗ: нагальні питання» (Шевченківський район), куратор Сіліна Г.О.

 

3. Закінчила роботу авторська творча майстерня:

– «Формування прийомів евристичного мислення учнів основної та старшої школи на уроках біології», куратор Дронова В.М., викладач кафедри методики природничо-математичної освіти.

 
Інструктивно-методичні рекомендації «Організація освітньої роботи в ДНЗ у 17/18нр» Надрукувати Надіслати електронною поштою
16.июн.2017

Лист МОНУ від 13.06.2017 р. № 1/9-322 інструктивно-методичні рекомендації «Щодо організації освітньої роботи в дошкільних навчальних закладах у 2017/2018 навчальному році» розміщено для ознайомлення у розділі «Методична діяльність» (підрозділі - «Дошкільна освіта») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»).

 
 
V обласний фестиваль «Світ медіації» Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.июн.2017

15 червня 2017 року відбувся V обласний фестиваль «Світ медіації». Метою фестивалю є розповсюдження кращих практик ефективного розвитку інститутів учнівського посередництва та сприяння зниженню рівня насильства, нетерпимості, ксенофобії у школах.

Команди-агітбригади учнів Оскільського НВК Ізюмської районної ради, Васищевської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Харківської районної ради та Безлюдівського юридичного ліцею імені Героя Радянського Союзу І.Я. Підкопая Харківської районної ради Харківської області виступили на фестивалі і переконливо довели переваги шкільних медіаційних осередків. З новими техніками та формами медіації учасників фестивалю ознайомили координатори медіаційних осередків м. Первомайського та м. Куп’янська.

Під час фестивалю відбулося нагородження дипломами учасників та переможців ІІ (регіонального) етапу Х фестивалю-конкурсу «Молодь обирає здоров’я». Фрагменти виступів показали команди-переможці конкурсу-фестивалю з Валківського, Харківського районів Харківської області, Московського та Новобаварського районів м. Харкова.

У заході взяли участь 26 педагогічних працівників та 67 учнів і студентів навчальних закладів Харківської області.

Фотографії розміщені у розділі "Фотоальбоми Академії".

 
Конкурс «Вчитель-новатор» на премію Microsoft Innovative Educator Expert» Надрукувати Надіслати електронною поштою
15.июн.2017

Лист Інституту модернізації змісту освіти від 13.06.2017 р. № 21.1/10-1134 «Конкурс «Вчитель-новатор» на премію Microsoft Innovative Educator Expert», проводить ТОВ «Microsoft Україна» за підтримки ДНУ «ІМЗО», розміщено у розділі «Планування науково-методичної роботи» (підрозділі - «Всеукраїнські, обласні конкурси») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»). 

 
 
14 червня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
14.июн.2017

Центром практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя спільно з кафедрою виховання й розвитку особистості та КУ «Харківська обласна психолого-медико-педагогічна консультація» проведено вебінар «Особливості організації інклюзивного навчання у загальноосвітніх навчальних закладах: діти із затримкою психічного розвитку» для педагогічних працівників, які у 2017 / 2018 навчальному році будуть здійснювати навчання та супровід дітей із затримкою психічного розвитку в 1-х класах.

Під час вебінару було розглянуто сучасні підходи до організації інклюзивного навчання дітей із затримкою психічного розвитку, можливості залучення потенціалу психолого-медико-педагогічних консультацій як ресурсних центрів інклюзивної освіти, презентовано заходи у межах реалізації обласного освітнього проекту «Розвиток інклюзивної освіти в Харківській області» у 2017 році.

У вебінарі взяли участь 104 особи.

 
Семінар«Організація навчально-виховного процесу в школі-інтернаті на засадах педагогіки партнерства» Надрукувати Надіслати електронною поштою
13.июн.2017

13 червня 2017 року Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» проведено науково-практичний семінар для директорів навчальних закладів інтернатного типу обласного підпорядкування за темою «Організація навчально-виховного процесу в школі-інтернаті на засадах педагогіки партнерства».

За програмою семінару було розглянуто такі питання:

– суть педагогіки партнерства як етичного концепту нової української школи;

– протиріччя між суб’єктами освітнього простору навчального закладу інтернатного типу.

У ході практичної роботи за інтерактивною формою «Світове кафе» учасниками семінару було змодельоване освітнє середовище інтернатного загальноосвітнього навчального закладу в контексті реформування шкільної освіти на засадах педагогіки партнерства.

У роботі семінару взяли участь 32 особи.

Фотографії розміщені у розділі "Фотоальбоми Академії".

 
Громадське обговорення проектів навчальних програм старшої школи Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.июн.2017

Лист МОНУ від 06.06.2017 р. № 2.2-1319 «Про громадське обговорення проектів навчальних програм для старшої школи» розміщено у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»).

 

Розроблені проекти навчальних програм для учнів 10 –11 класів ЗНЗ розміщено на офіційному веб-сайті МОНУ для громадського обговорення http://mon.gov.ua/citizens/zv’yazki-z-gromadskistyu/konsultacziyi-z-gromadskistyu/gromadske-obgovorennya-2017.html.

 
У Центрі професійного розвитку працівників освіти 12.06.2017 р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.июн.2017

1. Продовжують навчання групи за напрямами:

– «Вихователі ГПД» (усі категорії), куратор Дементьєва Т.П., старший викладач кафедри методики природничо-математичної освіти;

– «Початкові класи» (4-1 класи) («педагог-фахівець» – вища та І категорії), куратор Заліська О.М., викладач кафедри методики дошкільної та початкової освіти;

– «Англійська мова» («педагог-фахівець» – вища та І категорії), ("педагог-майстер" (вища категорія, педагогічні звання) Казачінер О.С., старший викладач кафедри методики навчання мов і літератури.

 

2. Продовжують роботу тематичні спецкурси:

– «Сучасні виклики екологічних загроз та екологічне виховання підростаючого покоління», куратор Дементьєва Т.П.;

– «Використання ІКТ у практиці роботи вчителів початкових класів», куратор Заліська О.М.;

– «Підвищення компетентності вчителів щодо підготовки учнів до розв’язування тестових завдант ЗНО», куратор Казачінер О.С.

– «Організація інклюзивного навчання в ЗНЗ: нагальні питання» (Шевченківський район), куратор Сіліна Г.О.

 

3. Продовжує роботу авторська творча майстерня:

– «Формування прийомів евристичного мислення учнів основної та старшої школи на уроках біології», куратор Дронова В.М., викладач кафедри методики природничо-математичної освіти.

 
Інформаційний лист про науково-методичні заходи з 12.06 по 19.06.2017р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.июн.2017

Згідно з планом роботи КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» повідомляємо, що в період з 12 по 19 червня 2017 року відбудуться наступні заходи; завантажити повністю Інформаційний Лист від 08.06.2017р. № 561 у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»).

 
Методико-дидактичний семінар для вчителів німецької мови ЗНЗ м. Харкова та Харківської області Надрукувати Надіслати електронною поштою
12.июн.2017

Ґете Інститутом в Україні спільно з КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» за підтримки Міністерства освіти і науки України з 6 по 10 червня 2017 року на базі Харківської гімназії № 23 Харківської міської ради було проведено методико-дидактичний семінар для вчителів німецької мови загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та Харківської області.

У межах семінару вчителі ознайомилися з матеріалами та новітніми методиками для реалізації компетентнісного підходу навчання німецької мови із залученням країнознавчих джерел і використанням мобільних пристроїв. В інтерактивній формі вчителі опрацювали питання дидактизації автентичних матеріалів та їх інтеграції в навчальний процес, методико-дидактичного потенціалу проектної роботи, а також розробки власних ідей задля застосування набутих у межах проекту знань. У семінарі взяли участь 20 учителів німецької мови.

За підсумками роботи семінару всі учасники отримали міжнародний сертифікат GIDELFO (Professionelle Qualifizierung von Deutschlehrern).

Фотографії розміщені у розділі "Фотоальбоми Академії".

 
Всеукраїнський конкурс-огляд педагогічної майстерності «Освітній Оскар-2017» Надрукувати Надіслати електронною поштою
09.июн.2017

Лист МОНУ від 02.06.2017 р. № 1/9-310 «Всеукраїнський конкурс-огляд педагогічної майстерності «Освітній Оскар-2017»» розміщено для ознайомлення у розділі «Планування науково-методичної роботи» (підрозділі - «Всеукраїнські, обласні конкурси») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»).

 
 
8 червня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.июн.2017

Співробітниками Центру інноваційного розвитку освіти проведено семінар-практикум за темою «Запровадження системи електронного документообігу за допомогою модуля «Конструктор форм» програми «Курс-школа» для відповідальних за ведення бази ІСУО в районах (містах) Харківської області.

Під час заходу актуалізовано значення запровадження та якісного ведення електронного документообігу в умовах дебюрократизації управлінської діяльності, проаналізовано стан заповнення навчальними закладами Харківської області бази ІСУО, розкрито функціональні можливості програми "Курс-школа" системи ІСУО, відпрацьовано алгоритм внесення даних до електронного модулю «Атестація педагогічних працівників».

У роботі семінару-практикуму взяли участь 68 осіб.

Фотографії розміщені у розділі "Фотоальбоми Академії".

 
Обласний конкурс творчих робіт «Харківщина – конкурентоспроможний регіон» Надрукувати Надіслати електронною поштою
08.июн.2017

У 2016/2017 навчальному році Харківський державний університет харчування та торгівлі за підтримки Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації започаткував обласний конкурс творчих робіт «Харківщина – конкурентоспроможний регіон». До участі запрошувалися учні 10-11 класів загальноосвітніх навчальних закладів м. Харкова та Харківської області.

Метою конкурсу є пропаганда досягнень економічної науки та інноваційних механізмів функціонування суб’єктів підприємництва Харківського регіону, формування творчого покоління молодих науковців і практиків для галузі економіки, створення умов для обміну досвідом та можливості самореалізації молодого покоління як майбутніх лідерів в сфері підприємництва.

На конкурс було заявлено 67 робіт від 52 навчальних закладів Балаклійського, Близнюківського, Богодухівського, Краснокутського, Красноградського, Лозівського, Первомайського, Харківського, Чугуївського районів Харківської області, міст Ізюма та Чугуєва, усіх районів м. Харкова, КЗ «Обласна спеціалізована школа-інтернат ІІ-ІІІ ступенів «Обдарованість» Харківської обласної ради, Харківського приватного навчально-виховного комплексу «Вересень», Харківської приватної спеціалізованої школи «Харківський колегіум». Після проведення підсумкового форуму 17 травня 2017 року рішенням конкурсної комісії було визначено переможців: 6 дипломів І ступеня, 5 дипломів ІІ ступеня, 5 дипломів ІІІ ступеня.

Дипломами І ступеня нагороджені:

Юрченко Олексій, учень Харківської гімназії № 1 Харківської міської ради Харківської області;

Резніченко Настасія, учениця Богодухівського колегіуму Богодухівської районної ради Харківської області;

Буй Мінь Тай, учень Харківської гімназії № 46 ім. М.В. Ломоносова Харківської міської ради Харківської області;

Климова Анастасія, учениця Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 168 Харківської міської ради Харківської області;

Лукашова Євгенія, Черних Анастасія, учениці Харківської гімназії № 116 Харківської міської ради Харківської області;

Семенов Артем, учень Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 19 Харківської міської ради Харківської області.

Дипломами ІI ступеня нагороджені:

Білоус Дар’я, учениця Ізюмської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 5 Ізюмської районної ради Харківської області;

Зайченко Руслан, учень Харківської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 57 Харківської міської ради Харківської області;

Чижков Олексій, учень Новоіванівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Лозівської районної ради Харківської області;

Смольнікова Валерія, учениця КЗ «Харківська загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 175 «Кулиничівська» Харківської міської ради Харківської області»;

Сич Вікторія, учениця Полковомикитівської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Богодухівської районної ради Харківської області.

Дипломами ІII ступеня нагороджені:

Євтушенко Альона, учениця Донецької загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 1 Балаклійської районної ради Харківської області;

Ульянова Валерія, учениця Харківської гімназії № 43 Харківської міської ради Харківської області;

Котляр Роман, учень Колонтаївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Краснокутської районної ради Харківської області;

Ковтунець Віктор, учень Миронівського навчально-виховного комплексуц Первомайської районної державної адміністрації Харківської області;

Аршава Віталій, учень Андріївської загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 2 Балаклійської районної ради Харківської області.

Вітаємо переможців та їх наставників!

 
7 червня КВНЗ «Харківська академія неперервної освіти» Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.июн.2017

Співробітниками Центру практичної психології, соціальної роботи та здорового способу життя проведено інтерактивне спілкування тимчасового творчого колективу «Дорожня карта вчителя в умовах інклюзивної освіти» педагогічних працівників загальноосвітніх навчальних закладів за темою «Особливості педагогічного супроводу дітей з особливими освітніми потребами: проблеми, досвід, перспективи».

Під час заходу актуалізовано поняття «дитина з особливими потребами», висвітлено шляхи реалізації індивідуального підходу в навчанні дітей з особливими освітніми потребами в умовах загальноосвітнього навчального закладу, розглянуто ефективні педагогічні технології, форми і методи роботи в інклюзивному класі.

У ТТК взяли участь 15 осіб.

Фотографії розміщені у розділі "Фотоальбоми Академії".

 
Нарада-семінар «Підсумки роботи ДНЗ у 16-17нр завдання на літній оздоровчий період, на 17-18нр» Надрукувати Надіслати електронною поштою
07.июн.2017

Департаментом науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації спільно з Комунальним вищим навчальним закладом «Харківська академія неперервної освіти» 7 червня 2017 року проведено нараду-семінар для спеціалістів місцевих органів управління освітою, методистів районних (міських) методичних кабінетів, відповідальних за організацію дошкільної освіти, заступників директорів з навчально-виховної роботи навчально-виховних комплексів обласного підпорядкування за темою «Підсумки роботи дошкільних навчальних закладів у 2016/2017 навчальному році завдання на літній оздоровчий період та на 2017/2018 навчальний рік».

Мета наради-семінару полягала у визначенні пріоритетних завдань діяльності дошкільних навчальних закладів на літній оздоровчий період та 2017/2018 навчальний рік. Під час наради-семінару проаналізовано стан роботи дошкільних навчальних закладів Харківської області у 2016/2017 н.р., окреслено пріоритетні завдання з підготовки до 2017/2018 н.р., завдання методичних служб району (міста), дошкільного навчального закладу щодо забезпечення якості навчально-виховного процесу в дошкільних навчальних закладах; розкрито особливості організації навчально-виховного процесу в дошкільному навчальному закладі, у тому числі з дітьми з особливими потребами (в групах компенсуючого типу та інклюзивних).

У заході взяли участь 65 осіб.

Матеріали наради-семінару розміщено у розділі «Методична діяльність» (підрозділі - «Дошкільна освіта») та для завантаження повністю повністю ТУТ. 

Фотографії розміщені у розділі "Фотоальбоми Академії".

 
Переможці конкурсу педагогічної майстерності «Панорама творчих уроків – 2017» Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.июн.2017

З 15 грудня 2016 року по 1 березня 2017 року видавництвом «Шкільний світ» проведено щорічний конкурс педагогічної майстерності «Панорама творчих уроків – 2017» за темою «Сучасний урок: нові форми».

Харківську область представляли 40 педагогів, із них 10 стали переможцями.

І місце посіли:

Решова Валентина Ігорівна, викладач музичного мистецтва, Калашнікова Олена Миколаївна, викладач образотворчого мистецтва Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа з поглибленим вивченням окремих предметів № 133 «Ліцей мистецтв» Харківської міської ради Харківської області»;

Подоліч Юрій Якович, викладач Державного закладу освіти Центру професійно-технічної освіти № 2 міста Харкова;

Гончарова Наталія Анатоліївна, учитель музичного мистецтва Лозівського ліцею № 4 Лозівської міської ради Харківської області;

Цікало Наталія Іванівна, учитель історії Валківської ЗОШ І-III ступенів Валківської районної ради Харківської області;

ІІ місце:

Шерстюк Аліна Михайлівна, учитель німецької мови Харківської гімназії № 82 Харківської міської ради Харківської області;

Степанова Неля Серафимівна, викладач спеціального фортепіано Комунального закладу «Харківська спеціалізована школа з поглибленим вивченням окремих предметів № 133 «Ліцей мистецтв» Харківської міської ради Харківської області»;

ІІІ місце:

Попова Ольга Леонідівна, практичний психолог Красноградської ЗОШ I-III ступенів № 1 ім. О.І. Копиленка Красноградської районної державної адміністрації Харківської області;

Рубан Олена Миколаївна, учитель фізичної культури, Дмитренко Світлана Олександрівна, вчитель зарубіжної літератури, художньої культури Комунального закладу «Мереф’янський медичний ліцей» Мереф’янської міської ради Харківської області.

Вітаємо переможців конкурсу!

 
Підсумки Міжнародного природничого інтерактивного конкурсу «Колосок» у 2016 – 2017 н.р. Надрукувати Надіслати електронною поштою
06.июн.2017

Лист МОНУ від 31.05.2017 р. № 1/9-305 «Про підсумки Міжнародного природничого інтерактивного учнівського конкурсу «Колосок» у 2016 – 2017 н.р.» розміщено для ознайомлення у розділі «Планування науково-методичної роботи» (підрозділі - «Всеукраїнські, обласні конкурси») та для завантаження повністю у розділі "Файловий архів" (підрозділі - «Листи»).

 
 
<< Початок < Попередня 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Наступна > Кінець >>

Всього 1 - 20 з 2960
Літні мовні табори

Літні мовні табори

Наша кнопка
Ви можете згадати про наш ресурс, розмістивши у себе на сайті цю кнопку: Портал Академії
Щоб це зробити, просто додайте в HTML код потрібної сторінки даний код:МОН України 

Інститут ІТЗО 

ДВНЗ «УМО» НАПН України 

Академія інноваційного розвитку освіти 

освітній портал Педагогічна преса 

Е-Ранок 

Видавнича група «Основа» 

Інститут Передових Технологій 

Мiжнародний форум  

Образовательный онлайн-журнал 

Всеукраїнська акція «Слова допомагають» 

© 2006. КВНЗ «ХАНО». Всі права збережено.
61057 Харків, вул. Пушкінська, 24.
e-mail: kvnz.hano@gmail.com
Розробка: Grand на основі Joomla
Google+
Счетчик PR-CY.Rank
службы мониторинга серверов