Close
СПИСКИ СЛУХАЧІВ КУРСІВ НУШ та ТЕРМІНИ НАВЧАННЯ
Реєстрація на курси підвищення кваліфікації
Продовжується реєстрація на курси підвищення кваліфікації за державною субвенцією. Дивіться план-графік на головній сторінці сайту ХАНО.

Розклади занять для підготовки тренерів-педагогів за освітніми програмами за напрямами (термін навчання – 14.09-17.09.2021)

«Особливості організації освітнього процесу відповідно до Концепції Нова українська школа. Упровадження діяльнісних методів навчання в освітній процес початкової школи» (куратор Коченгіна М.В.)


«Формувальне оцінювання навчальних досягнень молодших школярів» (куратор Сосницька Н.П.)

«Реалізація Державного стандарту базової середньої освіти, формування ключових та предметних компетентностей учнів на уроках предметів та галузевих інтегрованих курсів громадянської та історичної освітньої галузі» (куратор Китиченко Т.С.)

«Професійна діяльність вчителя української мови та літератури. Формування ключових та предметних компетентностей відповідно до Концепції «Нова українська школа» (куратор Дегтярьова Г.А.)

«Професійна діяльність вчителя української мови та літератури. Формування ключових та предметних компетентностей відповідно до Концепції «Нова українська школа» (куратор Лузан Л.О.)

«Професійна діяльність вчителя зарубіжної літератури, російської мови, інтегрованого курсу «Російська мова і література». Формування ключових та предметних компетентностей відповідно до Концепції «Нова українська школа» (куратор Водолажченко Н.А.)

«Професійна діяльність вчителя англійської мови. Формування ключових та предметних компетентностей відповідно до Концепції «Нова українська школа» (куратор Булгакова В.Г.)

«Професійна діяльність учителя фізичної культури. Формування ключових та предметних компетентностей відповідно до Концепції «Нова українська школа» (куратор Волкова І.В.)

«Професійна діяльність вчителя математики: формування ключових та предметних компетентностей учнів основної школи» (куратор Кравченко З.І.)